Бенфіка — Динамо Київ 3:0 Відео голів та огляд матчу

Бенфіка - Динамо, Getty Images

До вашої уваги найкращі моменти матчу-відповіді "біло-синіх" у кваліфікації Ліги чемпіонів.

У матчі-відповіді раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів київське Динамо поступилося португальській Бенфіці з рахунком 0:3.

Рахунок у матчі було відкрито на 27 хвилині, коли біля дальньої стійки Отаменді заштовхав у ворота подачу від Нереса з розіграшу кутового на правому фланзі.

Потім на 40 хвилині дикунський "привоз" від Сироти, який від лівого кута власного штрафного віддав м'яч Рафі, а той пробив повз Бущана. Через дві хвилини контратака через центр поля завершилась передачею Рамуша на правий фланг штрафного для Нереса, який потім пробив під ліву стійку.