Вікторія Пльзень
0
Інтер
2
13 вересня
19:45
Спортінг Лісабон
2
Тоттенгем
0
13 вересня
19:45
Ліверпуль
2
Аякс
1
13 вересня
22:00
Баєр Леверкузен
2
Атлетіко
0
13 вересня
22:00
Порту
0
Брюгге
4
13 вересня
22:00
Баварія
2
Барселона
0
13 вересня
22:00
Марсель
0
Айнтрахт Франкфурт
1
13 вересня
22:00
Мілан
3
Динамо Загреб
1
14 вересня
19:45
Шахтар
1
Селтік
1
14 вересня
19:45
Рейнджерс
0
Наполі
3
14 вересня
22:00
Челсі
1
РБ Зальцбург
1
14 вересня
22:00
Реал Мадрид
2
РБ Лейпциг
0
14 вересня
22:00
Копенгаген
0
Севілья
0
14 вересня
22:00
Манчестер Сіті
2
Боруссія Дортмунд
1
14 вересня
22:00
Маккабі Хайфа
1
ПСЖ
3
14 вересня
22:00
Ювентус
1
Бенфіка
2
14 вересня
22:00
Баварія
-
Вікторія Пльзень
-
04 жовтня
19:45
Марсель
-
Спортінг Лісабон
-
04 жовтня
19:45
Ліверпуль
-
Рейнджерс
-
04 жовтня
22:00
Аякс
-
Наполі
-
04 жовтня
22:00
Брюгге
-
Атлетіко
-
04 жовтня
22:00
Порту
-
Баєр Леверкузен
-
04 жовтня
22:00
Інтер
-
Вікторія Пльзень
-
04 жовтня
22:00
Айнтрахт Франкфурт
-
Спортінг Лісабон
-
04 жовтня
22:00
Челсі
-
Мілан
-
05 жовтня
19:45
РБ Зальцбург
-
Динамо Загреб
-
05 жовтня
19:45
РБ Лейпциг
-
Селтік
-
05 жовтня
19:45
Реал Мадрид
-
Шахтар
-
05 жовтня
22:00
Севілья
-
Боруссія Дортмунд
-
05 жовтня
22:00
Манчестер Сіті
-
Копенгаген
-
05 жовтня
22:00
Бенфіка
-
ПСЖ
-
05 жовтня
22:00
Ювентус
-
Маккабі Хайфа
-
05 жовтня
22:00
Кваліфікація. 3 раунд
09 августа 2021
11:00 Штурм -:- Динамо Київ Подробнее
Кваліфікація. 1 раунд
05 июля 2022
19:00 Пюнік 0:0 ЧФР Клуж Подробнее
20:45 Лудогорець 2:0 Сутьєска Подробнее
21:00 Балкані Теранде 1:1 Жальгіріс Подробнее
21:00 ТНС 1:0 Лінфілд Подробнее
21:00 Лех 1:0 Карабах Подробнее
21:30 Шемрок Роверс 2:0 Хіберніанс Подробнее
21:45 Шкупі 3:0 Лінкольн Ред Імпс Подробнее
06 июля 2022
17:00 Тобол 0:0 Ференцварош Подробнее
19:00 ХІК 1:0 РФШ Подробнее
19:00 Буде-Глімт 3:0 Клаксвік Подробнее
20:30 Ф91 Дюделанж 1:0 Тирана Подробнее
21:00 Зріньскі 0:0 Шериф Подробнее
21:15 Марібор 0:0 Шахтар Солігорськ Подробнее
21:30 Слован Братислава 0:0 Динамо Батумі Подробнее
12 июля 2022
18:30 РФШ 2:3 ХІК Подробнее
19:00 Жальгіріс 1:0 Балкані Теранде Подробнее
19:00 Лінкольн Ред Імпс 2:0 Шкупі Подробнее
19:00 Карабах 5:1 Лех Подробнее
20:00 Шериф 1:0 Зріньскі Подробнее
21:00 Хіберніанс 0:0 Шемрок Роверс Подробнее
21:00 Тирана 1:2 Ф91 Дюделанж Подробнее
22:00 Сутьєска 0:1 Лудогорець Подробнее
13 июля 2022
20:00 Шахтар Солігорськ 0:2 Марібор Подробнее
20:00 Клаксвік 3:1 Буде-Глімт Подробнее
20:00 Динамо Батумі 1:2 Слован Братислава Подробнее
21:00 Ференцварош 5:1 Тобол Подробнее
21:30 ЧФР Клуж 2:3 Пюнік Подробнее
21:45 Лінфілд 2:0 ТНС Подробнее
Кваліфікація. 2 раунд
19 июля 2022
19:00 Пюнік 0:1 Ф91 Дюделанж Подробнее
19:00 Жальгіріс 1:0 Мальме Подробнее
19:00 Карабах 3:2 Цюрих Подробнее
20:45 Мідтьюлланн 1:1 АЕК Ларнака Подробнее
20:45 Лудогорець 3:0 Шемрок Роверс Подробнее
21:45 Лінфілд 1:0 Буде-Глімт Подробнее
22:00 Динамо Загреб 2:2 Шкупі Подробнее
20 июля 2022
19:00 ХІК 1:2 Вікторія Пльзень Подробнее
20:15 Маккабі Хайфа 1:1 Олімпіакос Подробнее
21:00 Ференцварош 1:2 Слован Братислава Подробнее
21:00 Динамо Київ 0:0 Фенербахче Подробнее
21:15 Марібор 0:0 Шериф Подробнее
26 июля 2022
18:30 АЕК Ларнака 1:2 Мідтьюлланн Подробнее
20:00 Вікторія Пльзень 5:0 ХІК Подробнее
20:00 Шериф 1:0 Марібор Подробнее
20:30 Ф91 Дюделанж 1:4 Пюнік Подробнее
22:00 Шемрок Роверс 2:1 Лудогорець Подробнее
22:00 Шкупі 0:1 Динамо Загреб Подробнее
27 июля 2022
19:00 Буде-Глімт 8:0 Лінфілд Подробнее
20:00 Цюрих 2:2 Карабах Подробнее
20:00 Мальме 0:2 Жальгіріс Подробнее
20:00 Фенербахче 1:2 Динамо Київ Подробнее
21:30 Слован Братислава 1:4 Ференцварош Подробнее
22:00 Олімпіакос 0:4 Маккабі Хайфа Подробнее
Кваліфікація. 3 раунд
02 августа 2022
20:00 Шериф 1:2 Вікторія Пльзень Подробнее
20:45 Лудогорець 1:2 Динамо Загреб Подробнее
21:00 Монако 1:1 ПСВ Подробнее
21:45 Уніон 2:0 Рейнджерс Подробнее
22:00 Бенфіка 4:1 Мідтьюлланн Подробнее
03 августа 2022
19:00 Карабах 1:1 Ференцварош Подробнее
19:00 Буде-Глімт 5:0 Жальгіріс Подробнее
20:00 Маккабі Хайфа 4:0 Аполлон Лімасол Подробнее
21:00 Динамо Київ 1:0 Штурм Подробнее
21:45 Црвена Звезда 5:0 Пюнік Подробнее
09 августа 2022
19:00 Жальгіріс 1:1 Буде-Глімт Подробнее
20:00 Вікторія Пльзень 2:1 Шериф Подробнее
20:00 Пюнік 0:2 Црвена Звезда Подробнее
20:00 Аполлон Лімасол 2:0 Маккабі Хайфа Подробнее
20:45 Мідтьюлланн 1:3 Бенфіка Подробнее
21:00 Ференцварош 1:3 Карабах Подробнее
21:00 Динамо Загреб 4:2 Лудогорець Подробнее
21:30 Штурм 1:2 Динамо Київ Подробнее
21:30 ПСВ 3:2 Монако Подробнее
21:45 Рейнджерс 3:0 Уніон Подробнее
Плей-оф
16 августа 2022
22:00 Буде-Глімт 1:0 Динамо Загреб Подробнее
22:00 Рейнджерс 2:2 ПСВ Подробнее
22:00 Копенгаген 2:1 Трабзонспор Подробнее
17 августа 2022
19:45 Карабах 0:0 Вікторія Пльзень Подробнее
22:00 Динамо Київ 0:2 Бенфіка Подробнее
22:00 Маккабі Хайфа 3:2 Црвена Звезда Подробнее
23 августа 2022
22:00 Вікторія Пльзень 2:1 Карабах Подробнее
22:00 Бенфіка 3:0 Динамо Київ Подробнее
22:00 Црвена Звезда 2:2 Маккабі Хайфа Подробнее
24 августа 2022
22:00 Трабзонспор 0:0 Копенгаген Подробнее
22:00 ПСВ 0:1 Рейнджерс Подробнее
22:00 Динамо Загреб 4:1 Буде-Глімт Подробнее
Груповий етап. 1 тур
06 сентября 2022
19:45 E Динамо Загреб 1:0 Челсі Подробнее
19:45 G Боруссія Дортмунд 3:0 Копенгаген Подробнее
22:00 E РБ Зальцбург 1:1 Мілан Подробнее
22:00 F Селтік 0:3 Реал Мадрид Подробнее
22:00 F РБ Лейпциг 1:4 Шахтар Подробнее
22:00 G Севілья 0:4 Манчестер Сіті Подробнее
22:00 H ПСЖ 2:1 Ювентус Подробнее
22:00 H Бенфіка 2:0 Маккабі Хайфа Подробнее
07 сентября 2022
19:45 A Аякс 4:0 Рейнджерс Подробнее
19:45 D Айнтрахт Франкфурт 0:3 Спортінг Лісабон Подробнее
22:00 A Наполі 4:1 Ліверпуль Подробнее
22:00 B Атлетіко 2:1 Порту Подробнее
22:00 B Брюгге 1:0 Баєр Леверкузен Подробнее
22:00 C Інтер 0:2 Баварія Подробнее
22:00 C Барселона 5:1 Вікторія Пльзень Подробнее
22:00 D Тоттенгем 2:0 Марсель Подробнее
Груповий етап. 2 тур
13 сентября 2022
19:45 C Вікторія Пльзень 0:2 Інтер Подробнее
19:45 D Спортінг Лісабон 2:0 Тоттенгем Подробнее
22:00 A Ліверпуль 2:1 Аякс Подробнее
22:00 B Баєр Леверкузен 2:0 Атлетіко Подробнее
22:00 B Порту 0:4 Брюгге Подробнее
22:00 C Баварія 2:0 Барселона Подробнее
22:00 D Марсель 0:1 Айнтрахт Франкфурт Подробнее
14 сентября 2022
19:45 E Мілан 3:1 Динамо Загреб Подробнее
19:45 F Шахтар 1:1 Селтік Подробнее
22:00 A Рейнджерс 0:3 Наполі Подробнее
22:00 E Челсі 1:1 РБ Зальцбург Подробнее
22:00 F Реал Мадрид 2:0 РБ Лейпциг Подробнее
22:00 G Копенгаген 0:0 Севілья Подробнее
22:00 G Манчестер Сіті 2:1 Боруссія Дортмунд Подробнее
22:00 H Маккабі Хайфа 1:3 ПСЖ Подробнее
22:00 H Ювентус 1:2 Бенфіка Подробнее
Груповий етап. 3 тур
04 октября 2022
19:45 C Баварія -:- Вікторія Пльзень Подробнее
19:45 D Марсель -:- Спортінг Лісабон Подробнее
22:00 A Ліверпуль -:- Рейнджерс Подробнее
22:00 A Аякс -:- Наполі Подробнее
22:00 B Брюгге -:- Атлетіко Подробнее
22:00 B Порту -:- Баєр Леверкузен Подробнее
22:00 C Інтер -:- Вікторія Пльзень Подробнее
22:00 D Айнтрахт Франкфурт -:- Спортінг Лісабон Подробнее
05 октября 2022
19:45 E РБ Зальцбург -:- Динамо Загреб Подробнее
19:45 E Челсі -:- Мілан Подробнее
19:45 F РБ Лейпциг -:- Селтік Подробнее
22:00 F Реал Мадрид -:- Шахтар Подробнее
22:00 G Манчестер Сіті -:- Копенгаген Подробнее
22:00 G Севілья -:- Боруссія Дортмунд Подробнее
22:00 H Бенфіка -:- ПСЖ Подробнее
22:00 H Ювентус -:- Маккабі Хайфа Подробнее
Груповий етап. 4 тур
11 октября 2022
19:45 G Копенгаген -:- Манчестер Сіті Подробнее
19:45 H Маккабі Хайфа -:- Ювентус Подробнее
22:00 E Мілан -:- Челсі Подробнее
22:00 E Динамо Загреб -:- РБ Зальцбург Подробнее
22:00 F Шахтар -:- Реал Мадрид Подробнее
22:00 F Селтік -:- РБ Лейпциг Подробнее
22:00 G Боруссія Дортмунд -:- Севілья Подробнее
22:00 H ПСЖ -:- Бенфіка Подробнее
12 октября 2022
19:45 A Наполі -:- Аякс Подробнее
19:45 B Атлетіко -:- Брюгге Подробнее
22:00 A Рейнджерс -:- Ліверпуль Подробнее
22:00 B Баєр Леверкузен -:- Порту Подробнее
22:00 C Вікторія Пльзень -:- Баварія Подробнее
22:00 C Барселона -:- Інтер Подробнее
22:00 D Тоттенгем -:- Айнтрахт Франкфурт Подробнее
22:00 D Спортінг Лісабон -:- Марсель Подробнее
Груповий етап. 5 тур
25 октября 2022
19:45 E РБ Зальцбург -:- Челсі Подробнее
19:45 G Севілья -:- Копенгаген Подробнее
22:00 E Динамо Загреб -:- Мілан Подробнее
22:00 F РБ Лейпциг -:- Реал Мадрид Подробнее
22:00 F Селтік -:- Шахтар Подробнее
22:00 G Боруссія Дортмунд -:- Манчестер Сіті Подробнее
22:00 H Бенфіка -:- Ювентус Подробнее
22:00 H ПСЖ -:- Маккабі Хайфа Подробнее
26 октября 2022
19:45 B Брюгге -:- Порту Подробнее
19:45 C Інтер -:- Вікторія Пльзень Подробнее
22:00 A Наполі -:- Рейнджерс Подробнее
22:00 A Аякс -:- Ліверпуль Подробнее
22:00 B Атлетіко -:- Баєр Леверкузен Подробнее
22:00 C Барселона -:- Баварія Подробнее
22:00 D Тоттенгем -:- Спортінг Лісабон Подробнее
22:00 D Айнтрахт Франкфурт -:- Марсель Подробнее
Груповий етап. 6 тур
01 ноября 2022
19:45 B Порту -:- Атлетіко Подробнее
19:45 B Баєр Леверкузен -:- Брюгге Подробнее
22:00 A Рейнджерс -:- Аякс Подробнее
22:00 A Ліверпуль -:- Наполі Подробнее
22:00 C Вікторія Пльзень -:- Барселона Подробнее
22:00 C Баварія -:- Інтер Подробнее
22:00 D Спортінг Лісабон -:- Айнтрахт Франкфурт Подробнее
22:00 D Марсель -:- Тоттенгем Подробнее
02 ноября 2022
19:45 F Шахтар -:- РБ Лейпциг Подробнее
19:45 F Реал Мадрид -:- Селтік Подробнее
22:00 E Мілан -:- РБ Зальцбург Подробнее
22:00 E Челсі -:- Динамо Загреб Подробнее
22:00 G Манчестер Сіті -:- Севілья Подробнее
22:00 G Копенгаген -:- Боруссія Дортмунд Подробнее
22:00 H Ювентус -:- ПСЖ Подробнее
22:00 H Маккабі Хайфа -:- Бенфіка Подробнее
  Rambler's Top100