РБ Лейпциг – Црвена Звезда, Getty Images
2
26 жовтня 2023
Гол та асист Сімонса допомогли Лейпцигу обіграти Црвену Звезду
Німецька команда здобула другу перемогу в нинішній кампанії Ліги чемпіонів, а для сербів це друга поразка.
ПЕП Гвардіола, GETTY IMAGES
3
25 жовтня 2023
Ліга чемпіонів. Група G. Напередодні
Football.ua представляє прев'ю поєдинків третього туру групового етапу Ліги чемпіонів у квартеті G.
Црвена Звезда — Янг Бойз, Getty images
2
05 жовтня 2023
Црвена Звезда — Янг Бойз 2:2 Відео голів та огляд матчу 03.10.2023
Дивіться відео найкращих моментів матчу Ліги чемпіонів УЄФА, що відбувся 4 жовтня 2023 року, 22:00.
Црвена Звезда - Янг Бойз, Getty Images
2
Янг Бойз не втримав перемогу над Црвеною Звездою
Відбувся матч другого туру у групі G.
2
04 жовтня 2023
Football.ua представляє прев'ю поєдинків другого туру групового етапу Ліги чемпіонів у квартеті G.
Манчестер Сіті - Црвена Звезда, Getty Images
9
20 вересня 2023
УЄФА розкритикували за дозвіл Црвені Звезді виступати з логотипом газпрому у Лізі чемпіонів
Також вчинок сербської команди було розкритиковано швейцарським Янг Бойз.
Манчестер Сіті — Црвена Звезда, Getty Images
3
Манчестер Сіті — Црвена Звезда 3:1 Відео голів та огляд матчу 19.09.2023
Дивіться відео найкращих моментів матчу Ліги чемпіонів УЄФА, що відбувся 19 вересня 2023 року, 22:00.
Манчестер Сіті впевнено здолав Црвену Звезду, незважаючи на програний перший тайм
7
19 вересня 2023
Дубль Хуліана Альвареса та гол Родрі принесли до активу "містян" очікувані три очки.
Ерлінг Голанд, GETTY IMAGES
1
Football.ua представляє прев'ю поєдинків першого туру групового етапу Ліги чемпіонів у квартеті G.