Рейнджерс — Динамо Київ 0:2 Відео голів та огляд матчу кваліфікації Ліги чемпіонів 13.08.2024

Рейнджерс — Динамо Київ, ФК Динамо Київ

Football.ua представляє відео найкращих моментів єврокубкового поєдинку, що відбувся 13 серпня 2024 року.

Київське Динамо у матчі-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів обіграло шотландський Рейнджерс (2:0).

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі та закінчився нулями на табло, а на старті другої половини матчу шотландці залишилися у меншості після вилучення Жефте Діаса за другу жовту картку.

Команда Олександра Шовковського довгий час не могла повірити в такий перебіг подій і Рейнджерс мало не покарав киян.

Тим не менш, Олександр Піхальонок, який вийшов на заміну, класно пробив у нижній кут воріт на 82 хвилині і відкрив рахунок у матчі, а через дві хвилини перевагу Динамо зміцнив Назар Волошин.

Таким чином, Динамо пройшло в раунд плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів, де зіграє проти австрійського Зальцбурга, який пройшов нідерландський Твенте.