Штурм — Динамо Київ 1:2 Відео голів та огляд матчу

Штурм - Динамо Київ, ФК Штурм

До вашої уваги найкращі моменти матчу-відповіді "біло-синіх" у кваліфікації Ліги чемпіонів.

У матчі-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів київське Динамо дотиснуло австрійський Штурм в овертаймі (2:1).

На 27 хвилині Штурм відкрив рахунок у матчі, коли Гейлунн перехопив м'яч у центрі поля під час передачі Артема Бєсєдіна, а потім завершив передачу Праса на лівий фланг штрафного майданчика.

Основний час матчу закінчився з рахунком 1:0 на користь Штурма, що означало, що на нас чекають два овертайми.

У першому ж овертаймі Віктор Циганков гарно подав у штрафний майданчик на Костянтина Вівчаренка, який прийняв м'яч і спокійно пробив повз нього у ворота.

Наприкінці першого овертайму австрійці залишилися у меншості після видалення Саркарії, чим і скористалися кияни у другому овертаймі, розігравши комбінацію, успішно завершивши її Циганковим!

Огляд матчу

Штурм Грац — Динамо Київ 1:2 (перший матч – 0:1)
Голи: Гейлунн, 27 — Вівчаренко, 97, Циганков, 112

Штурм Грац: Зібенхандль — Газібегович, Аффенгрубер, Вютрих, Данте (Шнегг, 102) — Станкович (Фусейні, 103) — Гірлендер (Демаку, 103), Прасс (Вельс, 115) — Хорват (Ланг, 84) — Саркарія, Гейлунн (Любич, 75).

Динамо Київ: Бущан — Кендзьора (Караваєв, 71), Забарний, Сирота, Дубінчак (Вівчаренко, 71) — Шапаренко, Сидорчук, Буяльський — Циганков, Бєсєдін (Ванат, 76), Шепелєв (Гармаш, 82, Андрієвський, 99).

Попередження: Станкович, Саркарія, Газібегович, Вютріх, Прасс, Демаку — Сидорчук, Гармаш, Караваєв, Ванат, Циганков, Бущан

На 105-й хвилині був вилучений Манпріт Саркарія (Штурм Грац) (друге попередження).