Сьогодні, 20 липня, пройшов перший матч другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, у якому київське Динамо не змогло обіграти турецький Фенербахче. Матч закінчився без забитих м'ячів із рахунком 0:0.
Обидві команди мали небезпечні моменти, але ворота "біло-синіх" неодноразово рятував Георгій Бущан, а турків від грізних прострілів рятував Алтай Баїндир.
Зазначимо, що за весь ігровий час команда Мірчі Луческу не завдала жодного удару у площину воріт "канарійок". У турків таких ударів – шість.
До вашої уваги статистика поєдинку:
![](http://s.ill.in.ua/i/custom/1024x0/63793/63793954729752.jpg)
![](http://s.ill.in.ua/i/custom/1024x0/63793/63793954737137.jpg)
![](http://s.ill.in.ua/i/custom/1024x0/63793/63793954755969.jpg)
Раніше повідомлялося, що матч-відповідь між Динамо та Фенербахче обслужить італійський арбітр. Гра відбудеться 27 липня.