Динамо Київ — Рейнджерс 1:1 Відео голів та огляд матчу кваліфікації Ліги чемпіонів 06.08.2024

Динамо Київ - Рейнджерс, ФК Динамо Київ

Football.ua представляє відео найкращих моментів єврокубкового поєдинку, що відбувся 6 серпня 2024 року.

Київське Динамо у першому матчі третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів упустило перемогу над шотландським Рейнджерсом (1:1).

Команда Олександра Шовковського відкрила рахунок наприкінці першого тайму, коли на 38 хвилині Андрій Ярмоленко замкнув простріл Владислава Ваната з правого краю штрафного майданчика.

Однак шотландці змогли відігратися в останньому моменті поєдинку, коли на четвертій компенсованій хвилині відзначився Сіріль Дессерс.