Кейн про гру з МЮ: Божевільна кінцівка матчу

Гаррі Кейн, Getty Images

Англієць дебютував за новий клуб у Лізі чемпіонів.

Мюнхенська Баварія у матчі стартового туру групового раунду Ліги чемпіонів на своєму полі обіграла Манчестер Юнайтед (4:3). Гаррі Кейн поділився враженням від гри.

"Божевільна кінцівка. Більшість матчу ми контролювали гру і диктували темп. Ми лише трохи втратили концентрацію в останні п'ять хвилин зустрічи. На щастя, нам вдалося втримати перевагу.

Забивати завжди чудово. Немає межі досконалості. Сьогодні був чудовий вечір. Ми можемо насолоджуватися цим. Як нападник, я знаю, що в мене будуть моменти. Грати з новими партнерами дуже цікаво. Ми все ще дізнаємося один одного. Я з нетерпінням чекаю, що буде далі.
Манчестер Юнайтед переживає важкий період через травми. Вони дуже талановиті, у цьому можна було переконатися в останні п'ять хвилин. Загалом я не надто турбуюсь про них, більше зосереджений на собі", — прокоментував гру нападник Баварії.
Відео огляд матчу першого туру Ліги чемпіонів сезону 2023/24 між Баварією та Манчестер Юнайтед можна подивитися на нашому сайті.