Шахтар — Порту 1:3 Відео голів та огляд матчу 19.09.2023

Шахтар - Порту, getty images

Дивіться відео найкращих моментів матчу Ліги чемпіонів УЄФА, що відбувся 19 вересня 2023 року, 22:00.

Шахтар в рамках поєдинку першого туру групового етапу Ліги чемпіонів приймав у Гамбурзі португальський Порту.

"Гірники" пропустили вже на восьмій хвилині зустрічі після точного удару Галено.

На 13 хвилині гри Конопля постукався із Зубковим на правому фланзі штрафного, після чого від лицьової подав на голову Келсі, який пробив у ближній кут. Втім, вже через дві хвилини Галено оформив дубль та вивів свою команду вперед.

А вже на 29 хвилині вінгер прорвався по флангу Шахтаря та асистував Таремі.

За час, що залишився, команди так і не змогли змінити рахунок на табло, хоча й мали моменти. Фінальний свисток зафіксував поразку Шахтаря з рахунком 1:3.

До вашої уваги відео кращих моментів матчу Шахтар — Порту у 1 турі групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА-2023/24:

Шахтар — Порту 1:3
Голи: Келсі, 13 — Галено, 8, 15, Таремі, 29

Шахтар: Різник — Конопля (Гочолеішвілі, 76), Лемкін (Азарові, 65), Ракіцький, Міроші — Степаненко (Бондаренко, 66) — Зубков, Назарина, Судаков, Сікан (Егіналду, 81) — Келсі (Кащук, 65).

Порту: Кошта — Маріу (Санчес, 72), Пепе, Карму, Заїду (Венделл, 46) — Варела, Еуштакіу — Франку (Боржеш, 82), Хайме (Ніко, 73), Галено (Консейсан, 90+1) — Таремі.

Попередження: Сікан, Степаненко, Конопля — Карму, Маріу