Боруссія Дортмунд — Реал Мадрид 0:2 Відео голів та огляд фіналу Ліги чемпіонів 01.06.2024

БОРУССІЯ ДОРТМУНД - РЕАЛ МАДРИД, GETTY IMAGES

Дивіться відео найкращих моментів фінального матчу Ліги чемпіонів, що відбувся 1 червня 2024 року.

У суботу, 1 червня 2024 року, відбувся фінал Ліги чемпіонів, під час якого Боруссія Дортмунд протистояла Реалу.

Рахунок був рівним аж до 74-ї хвилини гри. Потім, голом з кутового відзначився Дані Карвахаль.

Через дев'ять хвилин Ян Матсен обрізався, внаслідок чого Реал швидко перейшов в атаку і зусиллями Вінісіуса Жуніора зробив остаточний рахунок у грі — 2:0

Боруссія спробувала відігратися і навіть забила один гол, однак арбітр скасував взяття воріт через офсайд у Фюллькруга.

Таким чином, Реал Мадрид — переможець Ліги чемпіонів-2023/24.