Вікторія — Барселона 2:4 Відео голів та огляд матчу 01.11.2022

Вікторія — Барселона, twitter.com/FCBarcelona

Дивіться огляд гри Ліги чемпіонів на Football.ua.

Каталонська Барселона в останньому турі групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА гостювала в чеської Вікторії Пльзень, не маючи перед собою при цьому жодних турнірних завдань.

У підсумку, гра виявилась доволі відкритою, і команда Хаві в першому таймі зробила вагомий зачин до підсумкової звитяги, забивши суперникам одразу два м’ячі.

Після перерви Барса давала вільно грати суперникам, та й сама була не проти забивати, тож суто після перерви команди розписали бойову нічию з рахунком 2:2, яка хоч трохи потішила фанатів господарів, чия команда завершила групу з шістьма поразками та різницею -19 голів.