Спортінг — Айнтрахт Ф 1:2 Відео голів та огляд матчу 01.11.2022

Спортінг — Айнтрахт Ф, Getty Images

Дивіться огляд гри Ліги чемпіонів на Football.ua.

Франкфуртський Айнтрахт перед заключним матчем групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА мав не найкращі позиції відносно можливого виходу до наступного раунду змагань, та ще й мав гостювати на полі прямого конкурента, якому в першому колі програв із рахунком 0:3.

Лісабонський Спортінг і матч відповідь проти "орлів" розпочав із власного голу, проте вже по перерви зусиллями Дайчі Камади Айнтрахт відігрався, а ще за десять хвилин уже був попереду через гол Рандаля Коло Муані.

Напруженою була заключна частина зустрічі, проте господарі так і не виконали жодного пострілу в площину воріт, тож поступились власним місцем у плей-оф Ліги чемпіонів на користь переходу до Ліги Європи.