Динамо З — Мілан 0:4 Відео голів та огляд матчу

Динамо З — Мілан, Getty Images

Дивіться огляд гри Ліги чемпіонів на Football.ua.

Італійський Мілан у рамках п’ятого туру Ліги чемпіонів УЄФА навідався в гості до хорватського Динамо Загреб, на полі якого йому потрібно було виключно перемагати заради того, аби отримати перевагу над австрійським Зальцбургом напередодні очного протистояння заключного ігрового дня.

Так само як під час зустрічі першого кола (3:1), "россонері" в підсумку зуміли перемогти суперників відносно легко.

Наприкінці першого тайму рахунок матчу відкрив Маттео Габбія, а одразу після перерви Рафаель Леау подвоїв його досягнення та перевагу власної команди.

Не минуло багато часу, як Олів’є Жиру відзначився власним голом, а трохи пізніше й Роберт Любічич долучився до гольової феєрії суперників із випадковим автоголом, у той час як його команда жодним чином не відзначилась у звітній зустрічі.