Ліверпуль — Аякс 2:1 Відео голів та огляд матчу

Ліверпуль — Аякс, Getty Images

Дивіться огляд гри Ліги чемпіонів на Football.ua.

Англійський Ліверпуль у рамках другого туру Ліги чемпіонів УЄФА мав під час домашнього поєдинку проти амстердамського Аяксу компенсувати стартову поразку в гостях у італійського Наполі (1:4).

Господарям частково вдалось нав’язати власний футбол суперникам під час першого тайму й навіть відкрити рахунок в початковій фазі гри, однак уже незабаром суперники реалізували свій єдиний момент у першому тайму, після чого поступово почали перехоплювати ініціативу.

Запальне протистояння продовжилось у другій половині домінуванням "червоних", проте колектив Юргена Клоппа точно не квапився реалізовувати безліч власних гольових нагод.

У підсумку, Ліверпуль дотягнув аж до останніх хвилин основного часу, коли ворота суперників зрештою вразив Жоель Матіп.