Баварія
5
Вікторія Пльзень
0
04 жовтня
19:45
Марсель
4
Спортінг Лісабон
1
04 жовтня
20:00
Ліверпуль
2
Рейнджерс
0
04 жовтня
22:00
Аякс
1
Наполі
6
04 жовтня
22:00
Брюгге
2
Атлетіко
0
04 жовтня
22:00
Порту
2
Баєр Леверкузен
0
04 жовтня
22:00
Інтер
1
Барселона
0
04 жовтня
22:00
Айнтрахт Франкфурт
0
Тоттенгем
0
04 жовтня
22:00
РБ Зальцбург
1
Динамо Загреб
0
05 жовтня
19:45
РБ Лейпциг
3
Селтік
1
05 жовтня
19:45
Челсі
3
Мілан
0
05 жовтня
22:00
Реал Мадрид
2
Шахтар
1
05 жовтня
22:00
Манчестер Сіті
5
Копенгаген
0
05 жовтня
22:00
Севілья
1
Боруссія Дортмунд
4
05 жовтня
22:00
Бенфіка
1
ПСЖ
1
05 жовтня
22:00
Ювентус
3
Маккабі Хайфа
1
05 жовтня
22:00
Копенгаген
-
Манчестер Сіті
-
11 жовтня
19:45
Маккабі Хайфа
-
Ювентус
-
11 жовтня
19:45
Мілан
-
Челсі
-
11 жовтня
22:00
Динамо Загреб
-
РБ Зальцбург
-
11 жовтня
22:00
Шахтар
-
Реал Мадрид
-
11 жовтня
22:00
Селтік
-
РБ Лейпциг
-
11 жовтня
22:00
Боруссія Дортмунд
-
Севілья
-
11 жовтня
22:00
ПСЖ
-
Бенфіка
-
11 жовтня
22:00
Наполі
-
Аякс
-
12 жовтня
19:45
Атлетіко
-
Брюгге
-
12 жовтня
19:45
Рейнджерс
-
Ліверпуль
-
12 жовтня
22:00
Баєр Леверкузен
-
Порту
-
12 жовтня
22:00
Вікторія Пльзень
-
Баварія
-
12 жовтня
22:00
Барселона
-
Інтер
-
12 жовтня
22:00
Тоттенгем
-
Айнтрахт Франкфурт
-
12 жовтня
22:00
Спортінг Лісабон
-
Марсель
-
12 жовтня
22:00

Стали відомі групи Ліги чемпіонів сезону-2022/23

Кубок Ліги чемпіонів, фото Шахтар

Відбулося жеребкування групового етапу турніру.

У Стамбулі завершилося жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА-2021/22. У такий спосіб сформувалися всі групи.

Група А

Аякс (Нідерланди)
Ліверпуль (Англія)
Наполі (Італія)
Рейнджерс (Шотландія)

Група В

Порту (Португалія)
Атлетіко (Іспанія)
Байєр (Німеччина)
Брюгге (Бельгія)

Група С

Баварія (Німеччина)
Барселона (Іспанія)
Інтер (Італія)
Вікторія Пл (Чехія)

Група D

Айнтрахт Ф (Німеччина)
Тоттенгем (Англія)
Спортінг Л (Португалія)
Марсель (Франція)

Група E

Мілан (Італія)
Челсі (Англія)
РБ Зальцбург (Австрія)
Динамо З (Хорватія)

Група F

Реал (Іспанія)
РБ Лейпциг (Німеччина)
Шахтар (Україна)
Селтік (Шотландія)

Група G

Манчестер Сіті (Англія)
Севілья (Іспанія)
Боруссія Д (Німеччина)
Копенгаген (Данія)

Група H

ПСЖ (Франція)
Ювентус (Італія)
Бенфіка (Португалія)
Маккабі-Хайфа (Ізраїль)

Коли відбудуться поєдинки?

Тур 1: 6/7 вересня
Тур 2: 13/14 вересня
Тур 3: 4/5 жовтня
Тур 4: 11/12 жовтня
Тур 5: 25/26 жовтня
Тур 6: 1/2 листопада
Жеребкування 1/8 фіналу: 7 листопада.
  Rambler's Top100