Порту
2
Атлетіко
1
01 листопада
19:45
Баєр Леверкузен
0
Брюгге
0
01 листопада
19:45
Рейнджерс
1
Аякс
3
01 листопада
22:00
Ліверпуль
2
Наполі
0
01 листопада
22:00
Вікторія Пльзень
2
Барселона
4
01 листопада
22:00
Баварія
2
Інтер
0
01 листопада
22:00
Спортінг Лісабон
1
Айнтрахт Франкфурт
2
01 листопада
22:00
Марсель
1
Тоттенгем
2
01 листопада
22:00
Шахтар
0
РБ Лейпциг
4
02 листопада
19:45
Реал Мадрид
5
Селтік
1
02 листопада
19:45
Челсі
2
Динамо Загреб
1
02 листопада
22:00
Мілан
4
РБ Зальцбург
0
02 листопада
22:00
Манчестер Сіті
3
Севілья
1
02 листопада
22:00
Копенгаген
1
Боруссія Дортмунд
1
02 листопада
22:00
Ювентус
1
ПСЖ
2
02 листопада
22:00
Маккабі Хайфа
1
Бенфіка
6
02 листопада
22:00
ПСЖ
-
Баварія
-
14 лютого
22:00
Мілан
-
Тоттенгем
-
14 лютого
22:00
Боруссія Дортмунд
-
Челсі
-
15 лютого
22:00
Брюгге
-
Бенфіка
-
15 лютого
22:00
Ліверпуль
-
Реал Мадрид
-
21 лютого
22:00
Айнтрахт Франкфурт
-
Наполі
-
21 лютого
22:00
Інтер
-
Порту
-
22 лютого
22:00
РБ Лейпциг
-
Манчестер Сіті
-
22 лютого
22:00
Челсі
-
Боруссія Дортмунд
-
07 березня
22:00
Брюгге
-
Бенфіка
-
07 березня
22:00
Баварія
-
ПСЖ
-
08 березня
22:00
Мілан
-
Тоттенгем
-
08 березня
22:00
Порту
-
Інтер
-
14 березня
22:00
Манчестер Сіті
-
РБ Лейпциг
-
14 березня
22:00
Наполі
-
Айнтрахт Франкфурт
-
15 березня
22:00
Реал Мадрид
-
Ліверпуль
-
15 березня
22:00

Шериф пройшов далі, Карабах розбив Лех та інші результати Ліги чемпіонів

Шеріиф, getty images

Завершилась низка поєдинків головного турніру Європи.

У рамках стадії 1/8 кваліфікації Ліги чемпіонів завершилася низка поєдинків, за підсумками яких стали відомі учасники наступного етапу.

РФШ (Латвія) – ХІК (Фінляндія) 2:1 (перший матч 0:1, серія пенальті – 4:5)

Жальгірс (Литва) – Балкани (Косово) 1:0 (перший матч – 1:1)

Карабах (Азербайджан) – Лех (Польща) 5:1 (перший матч – 0:1)

Лінкольн (Гібралтар) — Шкупі (Македонія) 2:0 (перший матч 0:3)

Шериф (Молдова) — Зринськи Мостар (Боснія та Герцеговина) 1:0 (перший матч – 0:0)

Тірана (Албанія) – Дюделанж (Люксембург) 1:2 (перший матч – 0:1)

Хіберніанс (Мальта) — Шемрок Роверс (Ірландія) 0:0 (перший матч — 0:3)

Сутьєска (Чорногорія) – Лудогорець (Болгарія) 0:1 (перший матч – 0:2)

Вікінгур (Ісландія) — Мальме (Швеція) 3:3 (перший матч — 2:3)