Манчестер Сіті — Реал 4:3 Відео голів та огляд матчу

Манчестер Сіті - Реал, getty images

Пропонуємо до вашої уваги найкращі моменти зустрічі.

У рамках першого півфінального матчу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті приймав на своєму полі Реал та здобув перемогу з рахунком 4:3.

Манчестер Сіті зміг відкрити рахунок вже на другій хвилині зустрічі завдяки влучному удару Кевіна Де Брюйне. Вже незабаром команда Пепа Гвардіоли змогла розвинути перевагу зусиллями Жезуса.

На 33 хвилині мадридці змогли відіграти один м'яч завдяки голу Каріма Бензема. У другому таймі команди забили ще чотири голи на двох.

Огляд матчу:

Манчестер Сіті — Реал 4:3
Голи: де Брюйне, 2, Жезус, 11, Фоден, 52, Бернарду Сілва, 74 — Бензема, 33, 82 (пен.), Вінісіус, 55.

Манчестер Сіті: Едерсон — Стоунз (Фернандіньо, 36), Діаш, Ляпорт, Зінченко — Де Брюйне, Родрі, Бернарду Сілва — Марез, Габріель Жезус (Стерлінг, 83), Фоден.

Реал: Куртуа — Карвахаль, Мілітао, Алаба (Начо, 46), Менді — Вальверде, Модріч (Себальос, 79), Кроос — Родріго (Камавінга, 70), Бензема, Вінісіус (Асенсіо, 88).

Попередження: Фернандіньо — Начо.