Реал Мадрид — Челсі 2:3 Відео голів та огляд матчу

До вашої уваги відео найкращих моментів поєдинку-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

У рамках матчу-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів мадридський Реал поступився лондонському Челсі з рахунком 2:3, що не завадило "вершковим" пробитися в наступний раунд турніру.

Підопічні Карло Анчелотті, поступаючись з рахунком 0:3, змогли уникнути провалу на Сантьяго Бернабеу за підсумками овертаймів.

Знову героєм матчу став Карім Бензема, гол якого на 96-й став "рятувальним кругом" для "вершкових" та фатальним для гравців Челсі, які, варто визнати, зробили непогану спробу камбека після поразки у лондонському матчі.