22:00

Леонардо: Зараз не час думати про відставку Почеттіно

Леонардо, Getty Images

Спортдир ПСЖ підбив підсумки матчу-відповіді проти Реалу.

Парі Сен-Жермен напередодні примудрився за один тайм утратити усі власні доробки двоматчевого протистояння проти мадридського Реалу на стадії 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА (1:3).

Реал — ПСЖ 3:1 Відео голів та огляд матчу

Спортивний директор "червоно-синіх" Леонардо після фінального свистка розповів про свої враження відносно подій на полі.

"Це був дуже важкий удар. Перший пропущений м'яч багато змінив. Ми трохи загубилися, а Реал це відчув. Треба визнати свої помилки разом із нашою нездатністю з честю виходити із важких ситуацій. Ми програли — є що аналізувати, якнайшвидше шукати вихід із цієї ситуації.

У роздягальні під час перерви ми були впевнені, що граємо краще і що цією командою, здатною виграти Лігу чемпіонів, збираємося пройти до чвертьфіналу. А коли все закачується саме таким чином, необхідно замислитись, чому таке сталося, але на це потрібен час.

Зараз дуже складно осягнути те, що сталося. Ми не можемо відразу поховати все, що було зроблено на поточний момент. Це важко, проте необхідно аналізувати.

Момент із фолом на Доннаруммі був вирішальним, бо ми важко впоралися з його наслідками. Ми втратили контроль. Нам слід шукати рішення. Але дуже шкода, що рішення судді може мати такий вплив у такий момент.

Однак ми маємо зберігати спокій. Ми припустилися помилок, ми повинні щось змінити, але ми не повинні перекреслити все, що було до цього. До перерви ми виглядали добре організованою командою.

Не можна взяти, і ось так кинути все у відро для сміття. Ми не повинні починати з нуля після кожної поразки. Наша мета — виграти Лігу чемпіонів.

Ми повинні прагнути покращити цю команду та підтримувати бойовий дух, щоб грати у Лізі 1 та добре завершити сезон. Ми маємо залишатися разом.

Почеттино, як і раніше, є частиною проекту на цей сезон. Зараз не час думати про це", — заявив функціонер.

Нагадаємо, що напередодні ще одним чвертьфіналістом Ліги чемпіонів УЄФА став англійський Манчестер Сіті.

Джерело: RMC, Офіційний сайт УЄФА