22:00

Почеттіно: Неймовірно, що VAR навіть не переглянув фол проти Доннарумми

Маурісіо Почеттіно, Getty Images

Керманич ПСЖ підбив підсумки матчу-відповіді проти Реалу.

Французький Парі Сен-Жермен вирушав на матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА проти мадридського Реалу з завданням втримати здобуту перевагу на своєму поля. Флагман Ліги 1 навіть зумів збільшити свої шанси на вихід до наступного раунду від час першого тайму, проте після перерви остаточно провалився (1:3).

Реал — ПСЖ 3:1 Відео голів та огляд матчу

Головний тренер "червоно-синіх" Маурісіо Почеттіно після фінального свистка розповів про свої враження щодо подій на полі.

"Коли пропускаєш гол, як це зробили ми, змінюється гра, настрій на стадіоні також. Уболівальники сказали своє слово, усе перевернулося.

Неймовірно, що VAR навіть не переглянув фол проти Доннарумми. Для мене це був аж надто очевидний фол із боку Бензема. С кожного кута зору можна було побачити, що то був фол. Я не розумію, чому VAR не був задіяним у той момент.

Підсумок кваліфікації до наступного раунду було вирішено за десять хвилин. Ми були кращою командою у двох іграх, проте футбол полягає у тому, щоб добре використовувати власні ігровими моментами.

Це правда, що ми трохи збавили оберти. Зараз я не може пояснити причини для цього.

Парі Сен-Жермен уже кілька років женеться за перемогою в Лізі чемпіонів. Я надзвичайно розчарований і засмучений, але подібне трапляється. Найближчі кілька тижнів стануть непростими", — заявив аргентинський спеціаліст.

Нагадаємо, що напередодні ще одним чвертьфіналістом Ліги чемпіонів УЄФА став англійський Манчестер Сіті.