Бензема — найбільш віковий автор хет-трику в історії Ліги чемпіонів

Карім Бензема, Getty Images

Раніше це досягнення належало його співвітчизнику.

Мадридський Реал напередодні зумів здобути путівку до чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА в матчі-відповіді проти французького Парі Сен-Жермен із надзвичайно яскравим сценарієм (3:1).

Реал — ПСЖ 3:1 Відео голів та огляд матчу

Фактично, перепустку до наступного раунду для своєї команди оформив французький нападник Карім Бензема, на рахунку якого опинилися всі три голи "галактікос".

Чергові результативні здобутки лідера атак "вершкових" також не залишилися осторонь і визначних статистичних показників.

Віднині Бензема у віці 34 років та 80 днів є беззаперечним лідером за віком серед усіх гравців в історії Ліги чемпіонів УЄФА, яким удавалося забити одразу три м’ячі за одну гру.

До Каріма цей перший щабель утримував нинішній нападник італійського Мілану Олів’є Жиру, який відзначався тричі (загалом в тому матчі – чотири рази) у воротах андалузької Севільї (34 роки та 63 дні) в сезоні-2020/21.

Нагадаємо, що напередодні ще одним чвертьфіналістом Ліги чемпіонів УЄФА став англійський Манчестер Сіті.