Боруссія Дортмунд — Реал Мадрид: онлайн-трансляція фіналу Ліги чемпіонів

Боруссія Дортмунд — Реал Мадрид: онлайн-трансляція фіналу Ліги чемпіонів

Football.ua разом з GGBET представляє текстову трансляцію фіналу Ліги чемпіонів, який пройде 1 червня та розпочнеться о 22:00.

У фіналі Ліги чемпіонів на нас чекає протистояння між дортмундською Боруссією та мадридським Реалом. Минулого сезону ЛЧ виграло Ман Сіті.

Ця зустріч пройде в Лондоні на стадіоні Вемблі. Стартовий свисток матчу пролунає 1 червня о 22:00 за київським часом, а слідкувати за його подіями ви зможете в текстовій онлайн-трансляції на Football.ua.

Зазначимо, що матч обслуговуватиме Славко Вінчич зі Словенії.

Компанія GGBET пропонує на цей матч наступні коефіцієнти: перемога Реала -  1.7,  нічия — 4.06, успіх Боруссії  — 4.93. Дивіться лінію GGBET на сайті та знайдіть для себе цікавий матч.

 

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ ФІНАЛУ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ БОРУССІЯ — РЕАЛ:


ᴛᴇʟᴇɢʀᴀᴍ ✉️ | ʏᴏᴜᴛᴜʙᴇ ▶️ | ɪɴꜱᴛᴀɢʀᴀᴍ 📸 | ꜰᴀᴄᴇʙᴏᴏᴋ📘 

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ FOOTBALL.UA!

Партнер проєкту — ліцензійний букмекер GGBET. Широка лінія на понад 70 видів спорту та дисциплін кіберспорту дозволяє обирати тільки найкращі події. Бренд створює унікальний український YouTube-контент, є партнером зірок світового кіберспорту та реалізує соціальні проекти. 


GGBET ЗДІЙСНЮЄ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ В УКРАЇНІ НА ПІДСТАВІ ЛІЦЕНЗІЇ НА ПРОВАДЖЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ З ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ БУКМЕКЕРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ВИДАНОЇ КОМІСІЄЮ З РЕГУЛЮВАННЯ АЗАРТНИХ ІГОР ТА ЛОТЕРЕЙ 23.08.2023 (РІШЕННЯ ВІД 08.08.2023 № 128), ТА ЛІЦЕНЗІЇ НА ПРОВАДЖЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ З ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ АЗАРТНИХ ІГОР КАЗИНО У МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ, ВИДАНО КОМІСІЄЮ З РЕГУЛЮВАННЯ АЗАРТНИХ ІГОР ТА ЛОТЕРЕЙ 23.08.2023 (РІШЕННЯ ВІД 08.08.2023№ 129).

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ