Арсенал — Баварія 2:2 Відео голів та огляд матчу 09.04.2024

Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Англії, що відбувся 9 квітня 2024 року.

У рамках першого матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА лондонський Арсенал зіграв із мюнхенською Баварією у результативну нічию з рахунком 2:2.

Рахунок у матчі відкрив Букайо Сака вже на 12-ій хвилині, проте ще до перерви підопічні Томаса Тухеля зуміли змінити хід протистояння на свою користь завдяки єдиним двом ударам по воротах Давіда Раї в першому таймі у виконанні Сержа Гнабрі та реалізованому пенальті Гаррі Кейна.

Утім, врятувати нічийний результат команді Мікеля Артети вдалося на 76-ій хвилині завдяки "джокеру" Леандро Троссару, який вийшов на заміну у другій половині зустрічі.

До вашої уваги відео найкращих моментів першого матчу Арсенал — Баварія в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів-2023/24:

Арсенал — Баварія 2:2
Голи: Сака, 12, Троссар, 76 -  Гнабрі, 18, Кейн, 32 (пен.)

Арсенал: Рая — Вайт, Саліба, Магальяйнс, Ківьор (Зінченко, 46) — Едегор, Жоржиньо (Жезус, 67), Райс — Сака, Гаверц (Парті, 86), Мартінеллі (Троссар, 66)

Баварія: Ноєр — Кімміх, Даєр, де Лігт, Девіс — Горецка, Лаймер — Сане (Коман, 66), Мусіала, Гнабрі (Геррейру, 69) — Кейн

Попередження: Парті — Девіс, Кейн