Бош: Ми домінували над Боруссією

Бош, Getty images

Рахунок на табло.

Головний тренер ейндговенського ПСВ Петер Бош висловився про програний матч-відповідь дортмундській Боруссії (0:2) у рамках 1/8 фіналу ЛЧ. Його слова наводить офіційний сайт УЄФА.

"Ми погано розпочали матч. Після 30-ти зіграних хвилин нарешті взяли гру до своїх рук, але, на жаль, через тиск нічого не забили.

Ми домінували у цьому матчі, але останній пас не виходив. Можливо, нам трохи не щастило. Дуже прикро, що ми сьогодні тут програли. Виліт із Ліги чемпіонів завжди дуже болючий.
Хлопці дуже добре зіграли у другому таймі, часто опинялися у штрафному майданчику суперника, але приймали не завжди правильні рішення.
До того ж нам не щастило: Чакі Лосано влучив у штангу, Де Йонг втратив шанс наприкінці гри. На такому рівні такими моментами треба користуватись, а ми не змогли цього зробити", — сказав засмучений нідерландець.
Раніше головний тренер Боруссії Терзич прокоментував перемогу над ПСВ.

Джерело: Офіційний сайт УЄФА