Баварія
5
Вікторія Пльзень
0
04 жовтня
19:45
Марсель
4
Спортінг Лісабон
1
04 жовтня
20:00
Ліверпуль
2
Рейнджерс
0
04 жовтня
22:00
Аякс
1
Наполі
6
04 жовтня
22:00
Брюгге
2
Атлетіко
0
04 жовтня
22:00
Порту
2
Баєр Леверкузен
0
04 жовтня
22:00
Інтер
1
Барселона
0
04 жовтня
22:00
Айнтрахт Франкфурт
0
Тоттенгем
0
04 жовтня
22:00
РБ Зальцбург
1
Динамо Загреб
0
05 жовтня
19:45
РБ Лейпциг
3
Селтік
1
05 жовтня
19:45
Челсі
3
Мілан
0
05 жовтня
22:00
Реал Мадрид
2
Шахтар
1
05 жовтня
22:00
Манчестер Сіті
5
Копенгаген
0
05 жовтня
22:00
Севілья
1
Боруссія Дортмунд
4
05 жовтня
22:00
Бенфіка
1
ПСЖ
1
05 жовтня
22:00
Ювентус
3
Маккабі Хайфа
1
05 жовтня
22:00
Копенгаген
-
Манчестер Сіті
-
11 жовтня
19:45
Маккабі Хайфа
-
Ювентус
-
11 жовтня
19:45
Мілан
-
Челсі
-
11 жовтня
22:00
Динамо Загреб
-
РБ Зальцбург
-
11 жовтня
22:00
Шахтар
-
Реал Мадрид
-
11 жовтня
22:00
Селтік
-
РБ Лейпциг
-
11 жовтня
22:00
Боруссія Дортмунд
-
Севілья
-
11 жовтня
22:00
ПСЖ
-
Бенфіка
-
11 жовтня
22:00
Наполі
-
Аякс
-
12 жовтня
19:45
Атлетіко
-
Брюгге
-
12 жовтня
19:45
Рейнджерс
-
Ліверпуль
-
12 жовтня
22:00
Баєр Леверкузен
-
Порту
-
12 жовтня
22:00
Вікторія Пльзень
-
Баварія
-
12 жовтня
22:00
Барселона
-
Інтер
-
12 жовтня
22:00
Тоттенгем
-
Айнтрахт Франкфурт
-
12 жовтня
22:00
Спортінг Лісабон
-
Марсель
-
12 жовтня
22:00

Стали відомі всі учасники та кошики групового етапу Ліги чемпіонів

facebook.com/fcshakhta

Від України цього року виступить лише один представник — донецький Шахтар, який буде у третій корзині при жеребкуванні.

Завершилися останні поєдинки кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, за підсумками якого визначились усі учасники групового етапу головного єврокубкого турніру.

Від України цього року виступить лише один представник – донецький Шахтар, який буде у третій корзині при жеребкуванні..

Список усіх учасників групового етапу Ліги чемпіонів-2022/23

Україна: Шахтар Донецьк
Англія : Челсі, Ліверпуль, Манчестер Сіті, Тоттенгем
Іспанія: Атлетіко, Барселона, Реал Мадрид, Севілья
Німеччина: Баварія, Боруссія Дортмунд, Айнтрахт Франкфурт, Лейпциг, Баєр Леверкузен
Італія: Інтер, Ювентус, Мілан, Наполі
Португалія: Бенфіка, Порту, Спортінг Лісабон
Франція: Марсель, Парі Сен-Жермен
Австрія: Зальцбург
Бельгія: Брюгге
Чехія: Вікторія Пльзень
Ізраїль: Маккабі Хайфа
Нідерланди: Аякс
Шотландія: Селтік, Рейнджерс
Хорватія: Динамо Загреб
Данія: Копенгаген

Корзини при жеребкуванні

1-й кошик: Реал Мадрид, Манчестер Сіті, Баварія, ПСЖ, Мілан, Аякс, Айнтрахт, Порту.

2-й кошик: Ювентус, Челсі, Барселона, Ліверпуль, Тоттенгем, Лейпциг, Севілья, Атлетіко.

3-й кошик: Інтер, Шахтар, Зальцбург, Боруссія Д, Спортінг, Баєр, Наполі, Бенфіка.

4-й кошик: Селтік, Брюгге, Маккабі Хайфа, Динамо Загреб, Копенгаген, Вікторія Пльзень, Рейнджерс, Марсель.

Нагадаємо, що жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2022/23 відбудеться 25 серпня у Стамбулі. Пряма трансляція розпочнеться о 19:00 за київським часом.

  Rambler's Top100