Штурм
-
Динамо Київ
-
09 серпня
11:00
Шериф
1
Вікторія Пльзень
2
02 серпня
20:00
Лудогорець
1
Динамо Загреб
2
02 серпня
20:45
Монако
1
ПСВ
1
02 серпня
21:00
Уніон
2
Рейнджерс
0
02 серпня
21:45
Бенфіка
4
Мідтьюлланн
1
02 серпня
22:00
Карабах
1
Ференцварош
1
03 серпня
19:00
Буде-Глімт
5
Жальгіріс
0
03 серпня
19:00
Маккабі Хайфа
4
Аполлон Лімасол
0
03 серпня
20:00
Динамо Київ
1
Штурм
0
03 серпня
21:00
Црвена Звезда
5
Пюнік
0
03 серпня
21:45
Жальгіріс
1
Буде-Глімт
1
09 серпня
19:00
Вікторія Пльзень
2
Шериф
1
09 серпня
20:00
Аполлон Лімасол
2
Маккабі Хайфа
0
09 серпня
20:00
Пюнік
0
Црвена Звезда
2
09 серпня
20:00
Мідтьюлланн
1
Бенфіка
3
09 серпня
20:45
Динамо Загреб
4
Лудогорець
2
09 серпня
21:00
Ференцварош
1
Карабах
3
09 серпня
21:00
ПСВ
3
Монако
2
09 серпня
21:30
Штурм
1
Динамо Київ
2
09 серпня
21:30
Рейнджерс
3
Уніон
0
09 серпня
21:45
Буде-Глімт
-
Динамо Загреб
-
16 серпня
22:00
Копенгаген
-
Трабзонспор
-
16 серпня
22:00
Рейнджерс
-
ПСВ
-
16 серпня
22:00
Карабах
-
Вікторія Пльзень
-
17 серпня
19:45
Динамо Київ
-
Бенфіка
-
17 серпня
22:00
Маккабі Хайфа
-
Црвена Звезда
-
17 серпня
22:00
Црвена Звезда
-
Маккабі Хайфа
-
23 серпня
22:00
Вікторія Пльзень
-
Карабах
-
23 серпня
22:00
Бенфіка
-
Динамо Київ
-
23 серпня
22:00
Динамо Загреб
-
Буде-Глімт
-
24 серпня
22:00
Трабзонспор
-
Копенгаген
-
24 серпня
22:00
ПСВ
-
Рейнджерс
-
24 серпня
22:00

Стали відомі результати жеребкування третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів

Getty Images

Команди дізнались своїх майбутніх суперників.

У понеділок, 18 липня, у штаб-квартирі УЄФА в Ньоні (Швейцарія) відбулось жеребкування третього відбірного раунду Ліги чемпіонів.

У жеребкуванні взяли участь 12 представників Шляху чемпіонів та вісім учасників Шляху представників ліг, серед яких і Динамо Київ.

Результати жеребкування

Шлях чемпіонів

Група 1

Маккабі Хайфа (Ізраїль) / Олімпіакос (Греція) — Аполлон Лімассол (Кіпр)
Карабах (Азербайджан) / Цюріх (Швейцарія) — Ференцварош (Угорщина) / Слован (Словаччина)
Лудогорець (Болгарія) / Шемрок Роверс (Ірландія) — Динамо Загреб (Хорватія) / Шкупі (Македонія)

Група 2

Марибор (Словенія) / Шериф (Молдова) — ХІК (Фінляндія) / Вікторія Пльзень (Чехія)
Лінфілд (Північна Ірландія) / Буде-Глімт (Норвегія)  — Жальгіріс (Литва) / Мальме (Швеція)
Црвена Звезда (Сербія) — Пюнік (Вірменія) / Дюделанж (Люксембург)

Шлях представників ліг

Монако (Франція) — ПСВ (Нідерланди)
Динамо Київ (Україна) / Фенербахче (Туреччина) — Штурм (Австрія)
Юніон (Бельгія) — Рейнджерс (Шотландія)
Бенфіка (Португалія) — Мідтьюлланд (Данія) / АЕК Ларнака (Кіпр)

Коли відбудуться поєдинки?

Команди проведуть дві гри — вдома та на виїзді. Перший матч удома гратиме та команда, яку витягнуть першою під час жеребкування.

Перші матчі: 2 та 3 серпня
Матчі-відповіді: 9 серпня

  Rambler's Top100