Штурм
-
Динамо Київ
-
09 серпня
11:00
Шериф
1
Вікторія Пльзень
2
02 серпня
20:00
Лудогорець
1
Динамо Загреб
2
02 серпня
20:45
Монако
1
ПСВ
1
02 серпня
21:00
Уніон
2
Рейнджерс
0
02 серпня
21:45
Бенфіка
4
Мідтьюлланн
1
02 серпня
22:00
Карабах
1
Ференцварош
1
03 серпня
19:00
Буде-Глімт
5
Жальгіріс
0
03 серпня
19:00
Маккабі Хайфа
4
Аполлон Лімасол
0
03 серпня
20:00
Динамо Київ
1
Штурм
0
03 серпня
21:00
Црвена Звезда
5
Пюнік
0
03 серпня
21:45
Жальгіріс
1
Буде-Глімт
1
09 серпня
19:00
Вікторія Пльзень
2
Шериф
1
09 серпня
20:00
Аполлон Лімасол
2
Маккабі Хайфа
0
09 серпня
20:00
Пюнік
0
Црвена Звезда
2
09 серпня
20:00
Мідтьюлланн
1
Бенфіка
3
09 серпня
20:45
Динамо Загреб
4
Лудогорець
2
09 серпня
21:00
Ференцварош
1
Карабах
3
09 серпня
21:00
ПСВ
3
Монако
2
09 серпня
21:30
Штурм
1
Динамо Київ
2
09 серпня
21:30
Рейнджерс
3
Уніон
0
09 серпня
21:45
Буде-Глімт
-
Динамо Загреб
-
16 серпня
22:00
Копенгаген
-
Трабзонспор
-
16 серпня
22:00
Рейнджерс
-
ПСВ
-
16 серпня
22:00
Карабах
-
Вікторія Пльзень
-
17 серпня
19:45
Динамо Київ
-
Бенфіка
-
17 серпня
22:00
Маккабі Хайфа
-
Црвена Звезда
-
17 серпня
22:00
Црвена Звезда
-
Маккабі Хайфа
-
23 серпня
22:00
Вікторія Пльзень
-
Карабах
-
23 серпня
22:00
Бенфіка
-
Динамо Київ
-
23 серпня
22:00
Динамо Загреб
-
Буде-Глімт
-
24 серпня
22:00
Трабзонспор
-
Копенгаген
-
24 серпня
22:00
ПСВ
-
Рейнджерс
-
24 серпня
22:00

Ліга чемпіонів. Рудько не пропустив, Пюник Вакуленко та Браткова вистояв

Лех, getty images

Пропонуємо до вашої уваги результати матчів.

У рамках кваліфікаційних матчів Ліги чемпіонів Пюнік з Вакуленком та Брактовим у складі зумів зіграти внічию на своєму полі проти Клужа, а Рудько у складі Леха провів матч без пропущених голів.

У складі Лудогорця зіграв Пластун. Його команда здобула впевнену перемогу.

Пюнік (Вірменія) – Клуж (Румунія) – 0:0

Мальме (Швеція) – Вікінгур (Ісландія) – 3:1
Голи: Ольссон, 16, Тойвонен, 42, Бірманчевіч, 84 – Інгасон, 38, Гудйонссон, 90+3

Лудогорець (Болгарія) – Сутьєска (Чорногорія) – 2:0
Голи: Сантана, 74, Тіссера, 90+1

Лех (Польща) — Карабах (Азербайджан) 1:0
Гол: Ішак, 41

Балкані (Косово) – Жальгіріс (Литва) – 1:1
Голи: Гріпші, 15 – Буфф, 25

ТНС (Уельс) – Лінфілд (Північна Ірландія) – 1:0
Гол: Броббель, 67

Шемрок Роверс (Ірландія) – Хіберніанс (Мальта) – 3:0
Голи: Фінн, 25, Воттс, 40, Гефні, 78

Шкупі (Македонія) – Лінкольн Ред Імпс (Гібралтар) – 3:0
Голи: Данфа, 11, Адетунжі, 29, Чіполіна, 62 (аг)

команди
  Rambler's Top100