Пюнік
-
ЧФР Клуж
-
05 липня
19:00
Лудогорець
-
Сутьєска
-
05 липня
20:45
Балкані Теранде
-
Жальгіріс
-
05 липня
21:00
ТНС
-
Лінфілд
-
05 липня
21:00
Лех
-
Карабах
-
05 липня
21:00
Шемрок Роверс
-
Хіберніанс
-
05 липня
21:30
Шкупі
-
Лінкольн Ред Імпс
-
05 липня
21:45
Тобол
-
Ференцварош
-
06 липня
17:00
ХІК
-
РФШ
-
06 липня
19:00
Буде-Глімт
-
Клаксвік
-
06 липня
19:00
Ф91 Дюделанж
-
Тирана
-
06 липня
20:30
Зріньскі
-
Шериф
-
06 липня
21:00
Марібор
-
Шахтар Солігорськ
-
06 липня
21:15
Слован Братислава
-
Динамо Батумі
-
06 липня
21:30
РФШ
-
ХІК
-
12 липня
18:30
Жальгіріс
-
Балкані Теранде
-
12 липня
19:00
Лінкольн Ред Імпс
-
Шкупі
-
12 липня
19:00
Карабах
-
Лех
-
12 липня
19:00
Хіберніанс
-
Шемрок Роверс
-
12 липня
21:00
Клаксвік
-
Буде-Глімт
-
12 липня
21:00
Тирана
-
Ф91 Дюделанж
-
12 липня
21:00
Лінфілд
-
ТНС
-
12 липня
21:45
Сутьєска
-
Лудогорець
-
12 липня
22:00
Шахтар Солігорськ
-
Марібор
-
13 липня
20:00
Шериф
-
Зріньскі
-
13 липня
20:00
Динамо Батумі
-
Слован Братислава
-
13 липня
20:00
Ференцварош
-
Тобол
-
13 липня
21:00
ЧФР Клуж
-
Пюнік
-
13 липня
21:30

Стали відомі пари першого раунду кваліфікації у груповий етап Ліги чемпіонів

Ліга чемпіонів

У штаб-квартирі УЄФА пройшло жеребкування.

У Ньоні (Швейцарія) відбулося жеребкування першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів сезону-2022/23.

У ході заходу визначилося п'ятнадцять пар. До вашої уваги всі пари першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів-2022/23

П'юнік (Вірменія) — Клуж (Румунія)
Марібор (Словенія) — Шахтар Солігорськ (Білорусь)
Лудогорець (Болгарія) — Сутієска (Чорногорія)
Дюделанж (Люксембург) — Тірана (Албанія)
Тобол (Казахстан) — Ференцварош (Угорщина)

Мальме (Швеція) — Переможець попереднього раунду
Балкани (Косово) — Жальгіріс (Литва)
Гельсінкі (Фінляндія) — РФС (Латвія)
Буде-Глімт (Норвегія) — Клаксвік (Фарерські острови)
Нью-Сейнтс (Уельс) — Лінфільд (Північна Ірландія)

Шемрок Роверс (Ірландія) — Хіберніан (Мальта)
Лех (Польща) — Карабах (Азербайджан)
Шкупі (Північна Македонія) — Лінкольн (Гібралтар)
Жрінскі (Боснія та Герцеговина) — Шеріфф (Молдова)
Слован (Словенія) — Динамо Батумі (Грузія)

Матчі першого раунду кваліфікації відбудуться 5-6 та 12-13 липня.

  Rambler's Top100