УЄФА переніс фінал Ліги чемпіонів із Санкт-Петербурга до Парижу

Стад де Франс, Getty Images

Стад де Франс прийматиме фінал Ліги чемпіонів УЄФА — 28 травня.

Виконавчий комітет УЄФА сьогодні, 25 лютого, провів позачергове засідання через серйозну ескалацію ситуації з безпекою в Європі. Про це повідомляє прес-служба УЄФА.

УЄФА ухвалив рішення про перенесення фіналу Ліги чемпіонів сезону-2021/22 із Санкт-Петербурга на стадіон Стад де Франс у Парижі. Гра відбудеться, як було заплановано, у суботу, 28 травня.

УЄФА висловив подяку та вдячність президентові Франції Еммануелю Макрону за його підтримку та відданість перенесення найпрестижнішої гри європейського клубного футболу під час безпрецедентної кризи.

Разом з урядом Франції УЄФА повністю підтримуватиме зусилля багатьох зацікавлених сторін щодо забезпечення порятунку футболістів та їхніх сімей в Україні, які стикаються з жахливими людськими стражданнями та руйнуваннями.

Шановні співвітчизники! Сьогодні з ранку Україна зазнала удару с боку російської федерації. Просимо вас зберігати спокій, залишатися у безпеці, читати виключно офіційні українські джерела, не споживати та не розповсюджувати фейки. Слава Україні!

Джерело: Офіційний сайт УЄФА