Ліга чемпіонів-2023/24: розклад та результати матчів

Трофей Лиги чемпионов, фото Getty Images

Football.ua розповідає про розклад розіграшу Ліги чемпіонів сезону-2023/24.

Не встиг закінчиться минулий розіграш Ліги чемпіонів, у якому тріумфував англійський Манчестер Сіті, як на носі вже новий сезон найголовнішого клубного турніру.

Це буде 69 сезон головного європейського турніру та 32 з моменту його перейменування з Кубка європейських чемпіонів на Лігу чемпіонів УЄФА.

Фінал цього сезону пройде на стадіоні Вемблі в Лондоні (Англія). 




ФІНАЛ


Субота, 1 червня

22:00 Боруссія Дортмунд — Реал Мадрид


1/2 ФІНАЛУ



ПЕРШІ МАТЧІ

Вівторок, 30 квітня

Баварія — Реал Мадрид 2:2

Середа, 1 травня

Боруссія Дортмунд — ПСЖ 1:0

МАТЧІ-ВІДПОВІДІ

Вівторок, 7 травня

ПСЖ — Боруссія Дортмунд* 0:1

Середа, 8 травня

Реал Мадрид* — Баварія 2:1


1/4 ФІНАЛУ


ПЕРШІ МАТЧІ

Вівторок, 9 квітня

Арсенал — Баварія 2:2
Реал Мадрид — Манчестер Сіті 3:3

Середа, 10 квітня

Атлетіко — Боруссія Дортмунд 2:1
ПСЖ — Барселона 2:3

МАТЧІ-ВІДПОВІДІ
 

Вівторок, 16 квітня

Барселона — ПСЖ* 1:4
Боруссія Дортмунд* — Атлетіко 4:2

Середа, 17 квітня

Баварія* — Арсенал 1:0
Манчестер Сіті — Реал Мадрид* 1:1


1/8 ФІНАЛУ


ПЕРШІ МАТЧІ
 

Вівторок, 13 лютого

Копенгаген — Манчестер Сіті 1:3
Лейпциг — Реал Мадрид 0:1

Середа, 14 лютого

ПСЖ — Сосьєдад 2:0
Лаціо — Баварія 1:0

Вівторок, 20 лютого

ПСВ — Боруссія Д 1:1
Інтер — Атлетіко 1:0

Серед, 21 лютого

Порту — Арсенал 1:0
Наполі — Барселона 1:1
 

МАТЧІ-ВІДПОВІДІ
 

Вівторок, 5 березня

Баварія* — Лаціо 3:0
Сосьєдад  ПСЖ* 1:2

Середа, 6 березня

Реал Мадрид* — Лейпциг 1:1
Манчестер Сіті* — Копенгаген 3:1

Вівторок, 12 березня

Арсенал* — Порту 1:0 (4:2 – пен.)
Барселона* — Наполі 3:1

Середа, 13 березня

Боруссія Д* — ПСВ 2:0 
Атлетіко* — Інтер 2:1 (3:2 — пен.)


ГРУПОВИЙ ЕТАП


ПЕРШИЙ ТУР
 

Вівторок, 19 вересня

Мілан (Італія) – Ньюкасл (Англія) 0:0
Янг Бойз (Швейцарія) – РБ Лейпциг (Німеччина) 1:3
ПСЖ (Франція) – Боруссія Д (Німеччина) 2:0
Манчестер Сіті (Англія) - Црвена Зірка (Сербія) 3:1
Феєнорд (Нідерланди) - Селтік (Шотландія) 2:0
Лаціо (Італія) – Атлетіко М (Іспанія) 1:1
Барселона (Іспанія) – Антверпен (Бельгія) 5:0
Шахтар (Україна) – Порту (Португалія) 1:3

Середа, 20 вересня

19:45 Реал (Іспанія) — Уніон (Німеччина) 1:0
19:45 Галатасарай (Туреччина) — Копенгаген (Данія) 2:2
22:00 Баварія (Німеччина) — Манчестер Сіті (Англія) 4:3
22:00 Брага (Португалія) — Наполі (Італія) 1:2
22:00 Севілья (Іспанія) — Ланс (Франція) 1:1
22:00 Арсенал (Англія) — ПСВ (Нідерланди) 4:0
22:00 Бенфіка (Португалія) — Зальцбург (Австрія) 0:2
22:00 Реал Сосьєдад (Іспанія) — Інтер (Італія) 1:1

ДРУГИЙ ТУР

Вівторок, 3 жовтня

19:45 Уніон (Німеччина) — Брага (Португалія) 2:3
19:45 Зальцбург (Австрія) — Реал Сосьєдад (Іспанія) 0:2
22:00 Інтер (Італія) — Бенфіка (Португалія) 1:0
22:00 Наполі (Італія) — Реал (Іспанія) 2:3
22:00 ПСВ (Нідерланди) — Севілья (Іспанія) 2:2
22:00 Ланс (Франція) — Арсенал (Англія) 2:1
22:00 Манчестер Юнайтед (Англія) — Галатасарай (Туреччина) 2:3
22:00 Копенгаген (Данія) — Баварія (Німеччина) 1:2

Середа, 4 жовтня

19:45 Атлетіко (Іспанія) — Феєнорд (Нідерланди) 3:2
19:45 Антверпен (Бельгія) — Шахтар (Україна) 2:3
22:00 Порту (Португалія) — Барселона (Іспанія) 0:1
22:00 РБ Лейпциг (Німеччина) — Манчестер Сіті (Англія) 1:3
22:00 Црвена Звезда (Сербія) — Янг Бойз (Швейцарія) 2:2
22:00 Боруссія Д (Німеччина) — Мілан (Італія) 0:0
22:00 Ньюкасл (Англія) — ПСЖ (Франція) 4:1
22:00 Селтік (Шотландія) — Лаціо (Італія) 1:2

ТРЕТІЙ ТУР

Вівторок, 24 жовтня

19:45 Галатасарай (Туреччина) — Баварія (Німеччина) 1:3
19:45 Інтер (Італія) — Зальцбург (Австрія) 2:1
22:00 Бенфіка (Португалія) — Реал Сосьєдад (Іспанія) 0:1
22:00 Брага (Португалія) — Реал (Іспанія) 1:2
22:00 Уніон (Німеччина) — Наполі (Італія) 0:1
22:00 Севілья (Іспанія) — Арсенал (Англія) 1:2
22:00 Ланс (Франція) — ПСВ (Нідерланди) 1:1
22:00 Манчестер Юнайтед (Англія) — Копенгаген (Данія) 1:0

Середа, 25 жовтня

19:45 Феєнорд (Нідерланди) — Лаціо (Італія) 3:1
19:45 Барселона (Іспанія) — Шахтар (Україна) 2:1
22:00 Антверпен (Бельгія) — Порту (Португалія) 1:4
22:00 РБ Лейпциг (Німеччина) — Црвена Звезда (Сербія) 3:1
22:00 Янг Бойз (Швейцарія) — Манчестер Сіті (Англія) 1:3
22:00 ПСЖ (Франція) — Мілан (Італія) 3:0
22:00 Ньюкасл (Англія) — Боруссія Д (Німеччина) 0:1
22:00 Селтік (Шотландія) — Атлетіко (Іспанія) 2:2

ЧЕТВЕРТИЙ ТУР

Вівторок, 7 листопада

19:45 Боруссія Д (Німеччина) — Ньюкасл (Англія) 2:0
19:45 Шахтар (Україна) — Барселона (Іспанія) 1:0
22:00 Атлетіко (Іспанія) — Селтік (Шотландія) 6:0
22:00 Лаціо (Італія) — Феєнорд (Нідерланди) 1:0
22:00 Манчестер Сіті (Англія) — Янг Бойз (Швейцарія) 3:0
22:00 Мілан (Італія) — ПСЖ (Франція) 2:1
22:00 Порту (Португалія) — Антверпен (Бельгія) 2:0
22:00 Црвена Звезда (Сербія) — РБ Лейпциг (Німеччина) 1:2

Середа, 8 листопада

19:45 Наполі (Італія) — Уніон (Німеччина) 1:1
19:45 Реал Сосьєдад (Іспанія) — Бенфіка (Португалія) 3:1
22:00 Арсенал (Англія) — Севілья (Іспанія) 2:0
22:00 Баварія (Німеччина) — Галатасарай (Туреччина) 2:1
22:00 Зальцбург (Австрія) — Інтер (Італія) 0:1
22:00 Копенгаген (Данія) — Манчестер Юнайтед (Англія) 4:3
22:00 ПСВ (Нідерланди) — Ланс (Франція) 1:0
22:00 Реал (Іспанія) — Брага (Португалія) 3:0

П'ЯТИЙ ТУР

Вівторок, 28 листопада

19:45 Лаціо (Італія) — Селтік (Шотландія) 2:0
19:45 Шахтар (Україна) — Антверпен (Бельгія) 1:0
22:00 Барселона (Іспанія) — Порту (Португалія) 2:1
22:00 Манчестер Сіті (Англія) — РБ Лейпциг (Німеччина) 3:2
22:00 Мілан (Італія) — Боруссія Д (Німеччина) 1:3
22:00 ПСЖ (Франція) — Ньюкасл (Англія) 1:1
22:00 Феєнорд (Нідерланди) — Атлетіко (Іспанія) 1:3
22:00 Янг Бойз (Швейцарія) — Црвена Звезда (Сербія) 2:0

Середа, 29 листопада

19:45 Галатасарай (Туреччина) — Манчестер Юнайтед (Англія) 3:3
19:45 Севілья (Іспанія) — ПСВ (Нідерланди) 2:3
22:00 Арсенал (Англія) — Ланс (Франція) 6:0
22:00 Баварія (Німеччина) — Копенгаген (Данія) 0:0
22:00 Бенфіка (Португалія) — Інтер (Італія) 3:3
22:00 Брага (Португалія) — Уніон (Німеччина) 1:1
22:00 Реал (Іспанія) — Наполі (Італія) 4:2
22:00 Реал Сосьєдад (Іспанія) — Зальцбург (Австрія) 0:0

ШОСТИЙ ТУР

Вівторок, 12 грудня

19:45 Ланс (Франція) — Севілья (Іспанія) 2:1
19:45 ПСВ (Нідерланди) — Арсенал (Англія) 1:1
22:00 РБ Зальцбург (Австрія) — Бенфіка (Португалія) 1:3
22:00 Інтер (Італія) — Реал Сосьєдад (Іспанія) 0:0
22:00 Копенгаген (Данія) — Галатасарай (Туреччина) 1:0
22:00 Манчестер Юнайтед (Англія) — Баварія (Німеччина) 0:1
22:00 Наполі (Італія) — Брага (Португалія) 2:0
22:00 Уніон (Німеччина) — Реал Мадрид (Іспанія) 2:3

Середа, 13 грудня

19:45 РБ Лейпциг (Німеччина) — Янг Бойз (Швейцарія) 2:1
19:45 Црвена Звезда (Сербія) — Манчестер Сіті (Англія) 2:3
22:00 Антверпен (Бельгія) — Барселона (Іспанія) 3:2
22:00 Атлетіко (Іспанія) - Лаціо (Італія) 2:0
22:00 Боруссія Д (Німеччина) — ПСЖ (Франція) 1:1
22:00 Ньюкасл (Англія) — Мілан (Італія) 1:2
22:00 Порту (Португалія) — Шахтар (Україна) 5:3
22:00 Селтік (Шотландія) — Феєнорд (Нідерланди) 2:1


ФІНАЛЬНИЙ РАУНД КВАЛІФІКАЦІЇ


ПЕРШІ МАТЧІ
 

Вівторок, 22 серпня

Антверпен (Бельгія) — АЕК Афіни (Греція) 1:0
Ракув (Польща) — Копенгаген (Данія) 0:1
Рейнджерс (Шотландія) — ПСВ (Нідерланди) 2:2

Середа, 23 серпня

Маккабі Х (Ізраїль) — Янг Бойз (Швейцарія) 0:0
Молде (Норвегія) — Галатасарай (Туреччина) 2:3
Брага (Португалія) — Панатінаїкос (Греція) 2:1


МАТЧІ-ВІДПОВІДІ
 

Вівторок, 29 серпня

Янг Бойз (Швейцарія)* — Маккабі Х (Ізраїль) 3:0
Галатасарай (Туреччина)* — Молде (Норвегія) 2:1
Панатінаїкос (Греція) — Брага (Португалія)* 0:1

Середа, 30 серпня

АЕК Афіни (Греція) — Антверпен (Бельгія)* 1:2
Копенгаген (Данія)* — Ракув (Польща) 1:1
ПСВ (Нідерланди)* — Рейнджерс (Шотландія) 5:1

 


ТРЕТІЙ РАУНД КВАЛІФІКАЦІЇ


ПЕРШІ МАТЧІ
 

Вівторок, 8 серпня

Ракув (Польща) — Аріс (Кіпр) 2:1
Копенгаген (Данія) — Спарта Прага (Чехія) 0:0
ПСВ (Нідерланди) — Штурм (Австрія) 4:1
Клаксвік (Ферерські о-ви) — Молде (Норвегія) 2:1
Олімпія (Словенія) — Галатасарай (Туреччина) 0:3
Брага (Португалія) — ТСЦ (Сербія) 3:0

Середа, 9 серпня

Слован (Словаччина) — Маккабі Хайфа (Ізраїль) 1:2
Рейнджерс (Шотландія) — Серветт (Швейцарія) 2:1
Панатінаїкос (Греція) — Марсель (Франція) 1:0

Вівторок, 15 серпня

Динамо Загреб (Хорватія) — АЕК Афіни (Греція) 1:2


МАТЧІ-ВІДПОВІДІ
 

Вівторок, 15 серпня

Аріс (Кіпр) — Ракув (Польща)* 0:1
Спарта Прага (Чехія) — Копенгаген (Данія)* 3:3 (2:4 – пен.)
Штурм (Австрія) — ПСВ (Нідерланди)* 1:3
Молде (Норвегія)* — Клаксвік (Ферерські о-ви) 2:0
Галатасарай (Туреччина)* — Олімпія (Словенія) 1:0
ТСЦ (Сербія) — Брага (Португалія)* 1:4
Маккабі Хайфа (Ізраїль)* — Слован (Словаччина) 3:1
Серветт (Швейцарія) — Рейнджерс (Шотландія)* 1:1
Марсель (Франція) — ​Панатінаїкос (Греція)* 2:1 (3:5 – пен.)

Субота, 19 серпня

АЕК Афіни (Греція)* — Динамо Загреб (Хорватія) 2:2


ДРУГИЙ РАУНД КВАЛІФІКАЦІЇ


ПЕРШІ МАТЧІ
 

Вівторок, 25 липня

Жальгіріс (Литва) — Галатасарай (Туреччина) 2:2
ГІК (Фінляндія) — Молде (Норвегія) 1:0
Брєйдаблік (Ісландія) — Копенгаген (Данія) 0:2
Зриньські (Боснія і Герцеговина) — Слован (Словаччина) 0:1
Динамо Загреб (Хорватія) — Астана (Казахстан) 4:0
Дніпро-1 (Україна) — Панатінаїкос (Греція) 1:3
Серветт (Швейцарія) — Генк (Бельгія) 1:1

Середа, 26 липня

Шериф (Молдова) — Маккабі Хайфа (Ізраїль) 1:0
Аріс (Кіпр) — БАТЕ (Білорусь) 6:2
Ракув (Польща) — Карабах (Азербайджан) 3:2
Лудогорець (Болгарія) — Олімпія (Словенія) 1:1
Клаксвік (Ферерські о-ви) — Геккен (Швеція) 0:0


МАТЧІ-ВІДПОВІДІ
 

Вівторок, 1 серпня

Панатінаїкос (Греція)* — Дніпро-1 (Україна) 2:2
Олімпія (Словенія)* — Лудогорець (Болгарія) 2:1
БАТЕ (Білорусь) — ​Аріс (Кіпр)* 3:5
Слован (Словаччина)* — Зриньські (Боснія і Герцеговина) 2:2

Середа, 2 серпня

Маккабі Хайфа (Ізраїль)* — Шериф (Молдова) 4:1
Карабах (Азербайджан) — Ракув (Польща)* 1:1
Геккен (Швеція) — Клаксвік (Ферерські о-ви)* 3:3 (3:4 – пен.)
Галатасарай (Туреччина)* — Жальгіріс (Литва) 1:0
Молде (Норвегія)* — ГІК (Фінляндія) 2:0
Копенгаген (Данія)* — Брєйдаблік (Ісландія) 6:3
Астана (Казахстан) — Динамо Загреб (Хорватія)* 0:2
Генк (Бельгія) — Серветт (Швейцарія)* 2:2 (1:4 – пен.)


ПЕРШИЙ РАУНД КВАЛІФІКАЦІЇ


ПЕРШІ МАТЧІ
 

Вівторок, 11 липня

Балкані (Косово) — Лудогорець (Болгарія) 2:0
Шемрок Роверс (Ірландія) — Брєйдаблік (Ісландія) 0:1
Жальгіріс (Литва) — Струга (Північна Македонія) 0:0
Клаксвік (Ферерські о-ви) — Ференцварош (Угорщина) 0:0
Олімпія (Словенія) — Валмієра (Латвія) 2:1
Лінкольн Ред Імпс (Гібралтар) — Карабах (Азербайджан) 1:2
Ракув (Польща) — Флора (Естонія) 1:0
Гамрун Спартанс (Мальта) — Маккабі Хайфа (Ізраїль) 0:4
Урарту (Вірменія) — Зриньські (Боснія і Герцеговина) 0:1
Партизані (Албанія) — БАТЕ (Білорусь) 1:1

Середа, 12 липня

Астана (Казахстан) — Динамо Тбілісі (Грузія) 1:1
ГІК (Фінляндія) — Ларн (Північна Ірландія) 1:0
Геккен (Швеція) — Нью-Сейнтс (Уельс) 3:1
Фарул (Румунія) — Шериф (Молдова) 1:0
Слован (Словаччина) — Свіфт (Люксембург) 1:1


МАТЧІ-ВІДПОВІДІ
 

Вівторок, 18 липня

Брєйдаблік (Ісландія)* — Шемрок Роверс (Ірландія) 2:1
Струга (Північна Македонія) — Жальгіріс (Литва)* 1:2
Нью-Сейнтс (Уельс) — Геккен (Швеція)* 0:2
Шериф (Молдова)* — Фарул (Румунія) 3:0
Флора (Естонія) — Ракув (Польща)* 0:3
Маккабі Хайфа (Ізраїль)* — Гамрун Спартанс (Мальта) 2:1
Зриньські (Боснія і Герцеговина)*  — Урарту (Вірменія) 3:2
БАТЕ (Білорусь)* — Партизані (Албанія) 2:0

Середа, 19 липня

Валмієра (Латвія) — Олімпія (Словенія)* 1:2
Ференцварош (Угорщина) — Клаксвік (Ферерські о-ви)* 0:3
Карабах (Азербайджан)* — Лінкольн Ред Імпс (Гібралтар) 4:0
Динамо Тбілісі (Грузія) — Астана (Казахстан)* 1:2
Лудогорець (Болгарія)* — Балкані (Косово) 4:0
Свіфт (Люксембург) — Слован (Словаччина)* 0:2
Ларн (Північна Ірландія) — ГІК (Фінляндія)* —  2:2


ПОПЕРЕДНІЙ РАУНД КВАЛІФІКАЦІЇ


ПІВФІНАЛИ
 

Вівторок, 27 червня

Атлетік Ескальдес (Андорра) — Будучност (Чорногорія) 0:3
Тре Пенне (Сан-Марино) — Брєйдаблік (Ісландія) 1:7

ФІНАЛ
 

П'ятниця, 30 червня

Будучност (Чорногорія) — Брєйдаблік (Ісландія) 0:5



РОЗКЛАД ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ-2023/24

Жеребкування:

​13 червня 2023 року: попередній раунд
20 червня 2023 року: перший відбірковий раунд
21 червня 2023 року: другий відбірковий раунд
24 липня 2023  року: третій відбірковий раунд
7 серпня 2023 року: раунд плей-офф
31 серпня 2023 року: груповий етап
18 грудня 2023  року: 1/8 фіналу
15 березня 2024 року: 1/4 фіналу и 1/2 фіналу

Кваліфікація:

27 червня 2023 року: 1/2 фіналу попереднього раунду
30 червня 2023 року: фінал попереднього раунду
11/12 та 18/19 липня 2023 року: перший відбірковий раунд
25/26 та 1/2 серпня 2023 року: другий відбірковий раунд
8/9 та 15 серпня 2023 року: третій відбірковий раунд
22/23 и 29/30 серпня 2023 року: раунд плей-офф

Груповий етап:

19/20 вересня 2023 року: 1-й тур
3/4 жовтня 2023 року: 2-й тур
24/25 жовтня 2023 року: 3-й тур
7/8 листопада 2023 року: 4-й тур
28/29 листопада 2023 року: 5-й тур
12/13 грудня 2023 року: 6-й тур

Плей-оф

13/14/20/21 лютого та 5/6/12/13 березня 2024 року: 1/8 фіналу
9/10 квітня та 16/17 квітня 2024 року: 1/4 фіналу
30 квітня/1 травня та 7/8 травня 2024 року: 1/2 фіналу
1 червня 2024 року: фінал