Вольф 90+2
90+2 Чілвелл
Беллінгем 90+7
90+6 Кукурелья

Онлайн-трансляція матчу Челсі — Боруссія Д почнеться о 22:00 за київським часом.

Вітаємо, шановні любителі футболу. Football.ua запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, у якому беруть участь лондонський Челсі та дортмундська Боруссія.

Зустріч проходитиме на полі стадіону Стемфорд Бридж у місті Лондон (Англія).

Данні Маккелі (Віллемстад, Кюрасао/Нідерланди) — головний арбітр сьогоднішнього матчу.

У першому матчі перемогла Боруссія Дортмунд із рахунком 1:0.

Стали відомі стартові склади команд:

Челсі: Аррісабалага — В. Фофана, Кулібалі, Кукурелья — Р. Джеймс, Ковачич, Фернандес, Чілвелл — Стерлінг, Гаверц, Феліш.
Запасні: Беттінеллі, Бергстрем, Пулішич, Лофтус-Чік, Чалоба, Мудрик, Закарія, Зієш, Галлагер, Чуквуемека, Голл.

Боруссія Д: Меєр — Вольф, Зюле, Шлоттербек, Геррейру — Джан, Езкан — Брандт, Беллінгем, Ройс — Алле.
Запасні: Кобель, Унбегаун, Рейна, Дауд, Гуммельс, Модест, Мален, Меньє, Пасслак, Адеємі, Біно-Гіттенс, С. Кулібалі.

Через спробу фанатів Челсі затримати автобус із гравцями Боруссії Д початок матчу відкладено на 10 хвилин.
1
Пролунав стартовий свисток арбитра. Матч розпочався!
2
СТЕРЛІНГ! Забув про удар, отримавши пас на хід лівим флангом атаки від Гаверца.
3
Гра рукою від Геррейру на лівому фланзі захисту.
4
Брандт уже набігався.
5
Рейну одразу випустили замість Брандта.
6
ФЕЛІШ! Пішов до лівого флангу штрафного на фінті, але не пробив голкіпера з гострого кута.
7
Кутовий із лівого флангу завершився ударом головою від Кулібалі повз дальню стійку.
8
ГАВЕРЦ! У падінні пробивав із правого флангу штрафного, але поцілив у сітку зі зовнішнього боку.
9
Феліш невдало наступив на ногу на лівому фланзі атаки.
10
Кукурелья на лівому фланзі атаки сфолив проти Беллінгема.
12
Дортмунд тримає м'яч на власній половині.
14
Подача з розіграшу штрафного на правому фланзі пішла на голову супернику.
15
Рейну збив із ніг Фофана з другої спроби перед власним штрафним.
17
РОЙС! Зі штрафного поклав у лівий кут під стійку, але Кепа потягнув!
19
Тримає м'яч на власній половині наразі Челсі.
20
Невдала передача Енцо до штрафного з правого флангу.
21
Джан у центрі поля фолом зупинив Феліша.
23
Накладання від Енцо проти Беллінгема в центрі поля.
24
Ройс сфолив проти Кулібалі перед чужим штрафним.
26
Джан із боротьби проти Гаверца в центрі поля впав на плече.
28
ШТАНГА! І не одразу Гаверц зрозумів, як поцілив у ближню стійку на завершення відскоку від подачі з правого флангу!
30
Гаверц смикнув за плече Джана в центрі поля.
32
КОВАЧИЧ! Видовищний постріл злету з відскоку до пів кола перед штрафним пройшов над воротами.
35
Блоковано на дальній кутовий постріл Феліша з-за меж штрафного з правого флангу.
37
Фол проти Вольфа на правому фланзі захисту гостей.
38
ОФСАЙД! Стерлінг із правого флангу штрафного пробив у голкіпера, тоді як відскок забрав собі Гаверц, забив від поперечини, але ще до цього побачили офсайд у глибині поля в Рахіма.
40
Фол Вольфа проти Чілвелла на правому фланзі захисту.
41
МЕЄР! Помилився під час перехоплення подачі Чілвелла зі штрафного з лівого флангу, але Кулібалі пробив убік від воріт, а з добивання Феліш поцілив у захисника.
42
Зюле отримав картку за затримку часу.
43
Звалився м'яч із ноги в Чілвелла під час спроби завершити в дотик передачу до лівого флангу штрафного.
44
ГОООООООООООООООООООООООООООЛ! Передачу з лівого флангу від Чілвелла Стерлінг у центрі штрафного невдало завершив у дотик, але з другої спроби переграв воротаря.
45
Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, три хвилини.
45+2
Намагається атакувати у відповідь Боруссія.
45+3
Геррейру в центрі штрафного не встиг пробити на завершення передачі з глибини від Беллінгема.
45+4
Команди пішли на перерву. 1:0 у нашому матчі після завершення першої половини.
46
Другий тайм розпочато!
46
Чілвелл із лівого флангу штрафного поцілив передачею в руку Вольфу. І що?
47
ДИВЛЯТЬСЯ ПОВТОР!
49
ПЕНАЛЬТІ!
50
ГАВЕРЦ ПРОБИВ ІЗ ПЕНАЛЬТІ НИЗОМ У ПРАВУ СТІЙКУ!
51
ПЕРЕБИВАТИМУТЬ! Двоє "джмелів" залетіли раніше, аніж потрібно.
53
ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ! Гаверц із пенальті пробив у правий нижній кут!
55
Челсі продовжує перебувати з м'ячем на чужій половині.
57
Стерлінг не втримав на нозі передачу Гаверца до правого флангу.
59
Невдала спроба Джана закинути м'яч до штрафного з глибини лівого флангу.
61
Фол Рейни на правому фланзі атаки проти Феліша.
63
Байно-Гіттенс вийшов замість Езкана.
64
ВОЛЬФ! Обстукався з партнером на правому фланзі штрафного, після чого бив під Кепою, але той потягнув!
65
Кепа затягував ігровий час.
67
Феліша замінили на Галлагера.
69
Кукурелья на лівому фланзі захисту збив Алле.
71
Простріл Галлегра з правого флангу штрафного на кутовий блокував Шлоттербек.
73
Простріл від Стерлінга з лівого флангу штрафного блокували на кутовий.
75
ОФСАЙД! Стерлінг від центрального кола побіг на побачення до офсайду, після чого покотив на порожні для Галлагера в штрафному.
77
Мален вийшов замість Алле.
78
Підкат Енцо перед власним штрафним проти Джана.
79
Галлагер забив праву сідницю об коліно суперника перед власним штрафним.
82
Ковачича замінили на Пулішича.
83
Лофтус-Чік вийшов замість Стерлінга.
84
Галлагер влетів у Рейну біля правого кута власного штрафного.
87
Енцо замінили на Закарію.
88
Над воротами пробив головою Беллінгем на завершення подачі з правого флангу.
90
Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, шість хвилин.
90+1
Вольф штовхнув Чілвелла на фланзі, і запалало.
90+2
Картка Чілвеллу.
90+2
Картка Вольфу.
90+4
Джан забрав м'яч у Пулішича на лівому фланзі захисту без фолу.
90+5
Вольф піймав на стегно Чілвелла на правому фланзі захисту.
90+6
Кукурелья попереджений.
90+7
Беллінгем ударив під коліно Джеймса в боротьбі.
90+8
Пролунав фінальний свисток! Матч завершено! 2:0! Челсі йде далі.

У вівторок, 7 березня, відбудеться другий матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому Челсі на своєму полі прийме Боруссію Дортмунд.

Челсі — Боруссія Дортмунд
7 березня, 22:00, стадіон Стемфорд Брідж, Лондон. Арбітр зустрічі - Йохем Кампхус
Пряма трансляція на медіа-сервісі MEGOGO
.

У минулому турі чемпіонату Англії Челсі зумів здивувати своїх шанувальників, здобувши мінімальну перемогу над Лідсом (1:0). На жаль, нинішні реалії такі, що лондонський клуб перебуває у кризі, а ця перемога стала лише другою за останні дванадцять ігор. І це був лише другий гол за останні сім поєдинків.

Є багато питань щодо Грема Поттера. Вже почали з'являтися чутки, що англійського фахівця може бути звільнено найближчими днями чи тижнями. Матч проти Боруссії Дортмунд може мати важливе значення. Тут ще не все втрачено, тож на своєму полі треба перемагати у два м'ячі та проходити далі. Простіше сказати, чим зробити, знаючи, в якій формі знаходиться Челсі.

Проект реалізовано за підтримки партнера.

Компанія продовжує підтримку українського спорту навіть під час війни.

Бренд Parimatch Ukraine та його команда, як і всі ми, допомагають ЗСУ виборювати те, що силою не відібрати – перемогу вільної нації.

"Синім" вдалося забити в матчі проти Лідса лише з кутового, але опускаючи деталі, їм була потрібна ця перемога, щоб перервати серію негативних результатів. На полі не з'явився Михайло Мудрік, який провів усю гру на лаві для запасних. І далеко не факт, що українець вийде на поле у матчі проти німецької команди.

Боруссія знаходиться в добрій формі і має рівну кількість очок у Бундеслізі нарівні з Баварією. Колектив Терчиза здолав Бохум у Кубку Німеччини, а також впорався проти Лейпцига (2:1) у попередньому турі чемпіонату Німеччини.

Варто зазначити, що не зіграє проти Челсі Адеємі – автор єдиного голу у першому матчі. Крім того, під питанням участь Грегора Кобеля, який чудово зіграв проти "синіх" у першій грі та зробив кілька важливих сейвів.

За версією Parimatch, у Боруссії Дортмунд вищі шанси вийти до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Орієнтовні склади:

Челсі: Кепа — Чалоба, Кулібалі, В. Фофана — Джеймс, Фернандес, Ковачич, Чілвелл — Стерлінг, Гаверц, Феліш

Боруссія Дортмунд: Кобель — Вольф, Зюле, Шлоттербек, Геррейру — Джан — Брандт, Беллінгем, Езкан, Ройс — Алле

Не зіграють: Броя, Канте, Менді, Аспілікуета, Тіаго Сілва, Маунт – Мукоко, Камара, Морєй, Адеємі, Мален, Дюранвіль, Р'єрсон

Під питанням: Джеймс — Кобель.

Тренери кажуть:

Грем Поттер (Челсі): "Це важливий і дуже хвилюючий матч. Нас чекає великий вечір футболу на Стемфорд Брідж, і ми з нетерпінням чекаємо на нього. Ми мислимо позитивно і постараємося перемогти. Боруссія — топова команда. Зараз вона набрала приголомшливий хід і перемагає майже в кожній грі.

У нашому становищі треба радіти тиску. Це означає, що ми маємо фантастичний шанс поборотися за місце у вісімці найкращих. Я просто думаю про те, наскільки важливо команді та клубу пробитися до чвертьфіналу. Ми граємо проти топового суперника, це величезний виклик, але водночас і неймовірна нагода. Викладемося на полі на всі сто відсотків".

Едін Терзич (Боруссія Дортмунд): "Я не думаю, що вибір схеми стане визначальним. На нас чекає гра на виліт, і зараз у нас є невелика перевага. Ми чудово усвідомлюємо силу суперника та його якість. В останніх матчах вони не дістали очок, які заслуговували.

Слабкі сторони Челсі? Вони були дуже активні на трансферному ринку і не встигли інтегрувати новачків. У нас є шанс вийти до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, якщо ми будемо командою, підтримуватимемо один одного на полі.

Карім Адеємі тренується із м'ячем, але ще не готовий. Нам не вистачатиме Юссуфи Мукоко та Джуліана Рієрсона".

Поточна форма:

footballпрогноз 0:0

Ліга чемпіонів УЄФА отримала тижневу павзу задля відпочинку від перших протистоянь на стадії 1/8 фіналу, після чого знову повернулась на наші телеекрани заради остаточного з’ясування переліку команд-учасниць чвертьфіналів. І вже в перший день вирішальних матчів цієї стадії ми мали помітний український слід — Михайло Мудрик у складі лондонського Челсі сподівався на участь у другій частині двобою проти дортмундської Боруссії.

На жаль, сподівався даремно, оскільки Грем Поттер, на відміну від матчу на Зігналь-Ідуна-Парк, не знайшов для нашого співгромадянина місця в стартовому складі, тоді як Марк Кукурелья доповнив трійку центральних захисників. І це при тому, що "сині" мали відігравати відставання в один м’яч після поразки на полі суперників із рахунком 0:1. Едін Терзич був більш лаконічний та завбачливий у своїй ротації, долучивши до гри з перших хвилин наддосвідченого та вже майже легендарного Марко Ройса.

І хоча "джмелі" намагались на чужому полі діяти максимально ефективно передусім у захисті, витівка вболівальників суперників, які трохи затримали їхнє прибуття на стадіон перед грою, далась у знаки. Дортмунд отримав перші проблеми в захисті вже на самому початку матчу, але Стерлінг, Феліш та Гаверц не зуміли реалізувати власні гольові нагоди. Відповідь у вигляді відмінного виконання штрафного під ліву стійку збоку Ройса від гостей не переконувала нас у тому, що команда Терзича найближчим часом зможе схилити хід зустрічі на власну користь.

У підсумку, так і сталось — Боруссія опинилась притиснутою до власних воріт без особливих сподівань отримувати можливості для проведення контрнаступальних дій. А Челсі тим часом атакував інтервальним методом, виманюючи опонентів на власну половину, і потім завдаючи разючих ударів. Настільки разючих, що одного разу Гаверц навіть поцілив у праву стійку з лицьової межі чужого штрафного майданчика, чим учергове нагадав про власний антирекорд із відсутності голів у матчах проти Дортмунда.

Але все ж таки Челсі недарма відпрацьовував на кожній ділянці поля до перерви. Гол Стерлінга на завершення передачі з лівого флангу від Чілвелла до центру штрафного на 44 хвилині хоча й вийшов кострубатим, але в підсумку дозволив команді Поттера фактично з чистого аркушу розпочати другий тайм у цьому матчі. І "сині" своєю нагодою скористались найліпшим із можливих чином, заробивши пенальті вже незадовго від поновлення гри.

Гру рукою побачили у Вольфа під час прострілу Чілвелла з лівого флангу, і арбітри, після тривалих роздумів, усе ж таки дали нагоду Гаверцу нарешті забити "джмелям". Ось тільки перший постріл із позначки пішов у праву стійку, проте VAR вчасно побачив те, що гравці Боруссії забігли до штрафного ще до моменту удару Кая, тому з другої спроби він усе ж таки пробив належним чином у той самий кут воріт.

Подальша поведінка Челсі за сприятливого рахунку була просто зразковою. "Сині" обрали проактивну позицію в атаці, завдяки чому нівелювали наступальний потенціал опонентів. І якби не пручалась цьому Боруссія, а зупинити конвеєр контрнаступальних дій господарів цього вечора так і не вдалось. Перевага "пенсіонерів" могла б бути й більшою за підсумковим рахунком, але для цього їм було потрібно бути більш вправними під час завершення власних моментів. Хоча й виконаної роботи виявилось достатньо для підсумкового успіху. Мудрика на поле так і не випустили.

Таким чином, від звітної пари команд участь у чвертьфіналі Ліги чемпіонів УЄФА братиме лондонський Челсі. Для дортмундської Боруссії турнірний шлях добіг кінця.

Челсі — Боруссія Д 2:0 (перша гра — 0:1)
Голи: Стерлінг, 44, Гаверц, 53 (пен.)

Челсі: Аррісабалага — В. Фофана, Кулібалі, Кукурелья — Р. Джеймс, Ковачич (Пулішич, 82), Фернандес (Закарія, 87), Чілвелл — Стерлінг (Лофтус-Чік, 83), Гаверц, Феліш (Галлагер, 67).

Боруссія Д: Меєр — Вольф, Зюле, Шлоттербек, Геррейру — Джан, Езкан (Байно-Гіттенс, 63) — Брандт (Рейна, 5), Беллінгем, Ройс — Алле (Мален, 77).

Попередження: Аррісабалага, Фернандес, Чілвелл, Кукурелья — Джан, Вольф