Порту
2
Атлетіко
1
01 листопада
19:45
Баєр Леверкузен
0
Брюгге
0
01 листопада
19:45
Рейнджерс
1
Аякс
3
01 листопада
22:00
Ліверпуль
2
Наполі
0
01 листопада
22:00
Вікторія Пльзень
2
Барселона
4
01 листопада
22:00
Баварія
2
Інтер
0
01 листопада
22:00
Спортінг Лісабон
1
Айнтрахт Франкфурт
2
01 листопада
22:00
Марсель
1
Тоттенгем
2
01 листопада
22:00
Шахтар
0
РБ Лейпциг
4
02 листопада
19:45
Реал Мадрид
5
Селтік
1
02 листопада
19:45
Челсі
2
Динамо Загреб
1
02 листопада
22:00
Мілан
4
РБ Зальцбург
0
02 листопада
22:00
Манчестер Сіті
3
Севілья
1
02 листопада
22:00
Копенгаген
1
Боруссія Дортмунд
1
02 листопада
22:00
Ювентус
1
ПСЖ
2
02 листопада
22:00
Маккабі Хайфа
1
Бенфіка
6
02 листопада
22:00
ПСЖ
-
Баварія
-
14 лютого
22:00
Мілан
-
Тоттенгем
-
14 лютого
22:00
Боруссія Дортмунд
-
Челсі
-
15 лютого
22:00
Брюгге
-
Бенфіка
-
15 лютого
22:00
Ліверпуль
-
Реал Мадрид
-
21 лютого
22:00
Айнтрахт Франкфурт
-
Наполі
-
21 лютого
22:00
Інтер
-
Порту
-
22 лютого
22:00
РБ Лейпциг
-
Манчестер Сіті
-
22 лютого
22:00
Челсі
-
Боруссія Дортмунд
-
07 березня
22:00
Брюгге
-
Бенфіка
-
07 березня
22:00
Баварія
-
ПСЖ
-
08 березня
22:00
Мілан
-
Тоттенгем
-
08 березня
22:00
Порту
-
Інтер
-
14 березня
22:00
Манчестер Сіті
-
РБ Лейпциг
-
14 березня
22:00
Наполі
-
Айнтрахт Франкфурт
-
15 березня
22:00
Реал Мадрид
-
Ліверпуль
-
15 березня
22:00
Група B - Груповий етап. 5 тур
26 октября, 22:00, Груповий етап. 5 тур, Група B
АТЛ
0
10
20
30
40
|
50
60
70
80
90
БАЄ
голы
22 Феррейра Карраско
Діабі 9
50 Де Пауль
Гадсон-Одої 29
предупреждения
79 Хіменес
Градецкі 65
87 Кондогбія
Баккер 66
 
Інкап'є 79
1
Матч розпочався!
9
Дыабы - 0:1!
22
Карраско - 1:1!
29
Гадсон-Одої - 1:2!
46
Ньїгес замість Ермосо.
46
Де Пауль замість Корреа.
50
Де Пауль - 2:2!
61
Адлі замість Гадсона-Одої.
61
Та замість Тапсоби.
61
Матеус Кунья замість Морати.
65
Попередженний Градецкі.
66
Попередженний Баккер.
77
Пауліньо замість Діабі.
79
Попередженний Гінкап'є.
79
Попередженний Хіменес.
87
Попередженний Кондогбія.
87
Феліш замість Хіменеса.
89
Фосу-Менса замість Гложека.
90+8
Карраско не реалізував пенальті.
90+11
Матч завершено!
13
Облак
16
Моліна
2
Хіменес
22
Ермосо
23
Мандава
4
Кондогбія
20
Вітсель
21
Феррейра Карраско
10
Корреа
19
Мората
8
Грізманн
1
Градецкі
12
Тапсоба
3
Інкап'є
30
Фрімпонг
5
Баккер
6
Коссуну
11
Амірі
17
Гадсон-Одої
8
Андріх
19
Діабі
23
Гложек
составы команд