Порту
2
Атлетіко
1
01 листопада
19:45
Баєр Леверкузен
0
Брюгге
0
01 листопада
19:45
Рейнджерс
1
Аякс
3
01 листопада
22:00
Ліверпуль
2
Наполі
0
01 листопада
22:00
Вікторія Пльзень
2
Барселона
4
01 листопада
22:00
Баварія
2
Інтер
0
01 листопада
22:00
Спортінг Лісабон
1
Айнтрахт Франкфурт
2
01 листопада
22:00
Марсель
1
Тоттенгем
2
01 листопада
22:00
Шахтар
0
РБ Лейпциг
4
02 листопада
19:45
Реал Мадрид
5
Селтік
1
02 листопада
19:45
Челсі
2
Динамо Загреб
1
02 листопада
22:00
Мілан
4
РБ Зальцбург
0
02 листопада
22:00
Манчестер Сіті
3
Севілья
1
02 листопада
22:00
Копенгаген
1
Боруссія Дортмунд
1
02 листопада
22:00
Ювентус
1
ПСЖ
2
02 листопада
22:00
Маккабі Хайфа
1
Бенфіка
6
02 листопада
22:00
ПСЖ
-
Баварія
-
14 лютого
22:00
Мілан
-
Тоттенгем
-
14 лютого
22:00
Боруссія Дортмунд
-
Челсі
-
15 лютого
22:00
Брюгге
-
Бенфіка
-
15 лютого
22:00
Ліверпуль
-
Реал Мадрид
-
21 лютого
22:00
Айнтрахт Франкфурт
-
Наполі
-
21 лютого
22:00
Інтер
-
Порту
-
22 лютого
22:00
РБ Лейпциг
-
Манчестер Сіті
-
22 лютого
22:00
Челсі
-
Боруссія Дортмунд
-
07 березня
22:00
Брюгге
-
Бенфіка
-
07 березня
22:00
Баварія
-
ПСЖ
-
08 березня
22:00
Мілан
-
Тоттенгем
-
08 березня
22:00
Порту
-
Інтер
-
14 березня
22:00
Манчестер Сіті
-
РБ Лейпциг
-
14 березня
22:00
Наполі
-
Айнтрахт Франкфурт
-
15 березня
22:00
Реал Мадрид
-
Ліверпуль
-
15 березня
22:00
Група F - Груповий етап. 4 тур
11 октября, 22:00, Груповий етап. 4 тур, Група F
СЕЛ
0
10
20
30
40
|
50
60
70
80
90
РБ
голы
 
Вернер 75
 
Форсберг 84
предупреждения
34 Хатате
 
90+1 Юранович
 
1
Матч почався!
34
Хатате отримав попередження.
42
Форрест змінив Абада.
66
Якумакіс змінив Фурухасі.
66
Муй змінив Хатате.
66
Тернбулл змінив Хакшабановича.
75
ГОЛ! Вернер, 0:1.
76
Поульсен змінив Сілву.
76
Форсберг змінив Собослаї.
76
Генріхс змінив Сімакана.
80
Бернабеї змінив Маеду.
83
Діалло змінив Айдара.
84
ГОЛ! Форсберг, 0:2.
88
Новоа змінив Нкунку.
90+1
Юранович отримав попередження.
90+2
Матч завершився!
1
Гарт
20
Картер-Вікерс
3
Тейлор
6
Єнц
88
Юранович
33
О'Райлі
41
Хатате
8
Фурухасі
11
Абада
38
Маеда
9
Хакшабанович
21
Бласвіх
2
Сімакан
22
Раум
32
Гвардіол
4
Орбан
17
Собослаї
18
Нкунку
24
Шлагер
8
Айдара
11
Вернер
19
Андре Сілва
составы команд