Баварія
5
Вікторія Пльзень
0
04 жовтня
19:45
Марсель
4
Спортінг Лісабон
1
04 жовтня
20:00
Ліверпуль
2
Рейнджерс
0
04 жовтня
22:00
Аякс
1
Наполі
6
04 жовтня
22:00
Брюгге
2
Атлетіко
0
04 жовтня
22:00
Порту
2
Баєр Леверкузен
0
04 жовтня
22:00
Інтер
1
Барселона
0
04 жовтня
22:00
Айнтрахт Франкфурт
0
Тоттенгем
0
04 жовтня
22:00
РБ Зальцбург
1
Динамо Загреб
0
05 жовтня
19:45
РБ Лейпциг
3
Селтік
1
05 жовтня
19:45
Челсі
3
Мілан
0
05 жовтня
22:00
Реал Мадрид
2
Шахтар
1
05 жовтня
22:00
Манчестер Сіті
5
Копенгаген
0
05 жовтня
22:00
Севілья
1
Боруссія Дортмунд
4
05 жовтня
22:00
Бенфіка
1
ПСЖ
1
05 жовтня
22:00
Ювентус
3
Маккабі Хайфа
1
05 жовтня
22:00
Копенгаген
-
Манчестер Сіті
-
11 жовтня
19:45
Маккабі Хайфа
-
Ювентус
-
11 жовтня
19:45
Мілан
-
Челсі
-
11 жовтня
22:00
Динамо Загреб
-
РБ Зальцбург
-
11 жовтня
22:00
Шахтар
-
Реал Мадрид
-
11 жовтня
22:00
Селтік
-
РБ Лейпциг
-
11 жовтня
22:00
Боруссія Дортмунд
-
Севілья
-
11 жовтня
22:00
ПСЖ
-
Бенфіка
-
11 жовтня
22:00
Наполі
-
Аякс
-
12 жовтня
19:45
Атлетіко
-
Брюгге
-
12 жовтня
19:45
Рейнджерс
-
Ліверпуль
-
12 жовтня
22:00
Баєр Леверкузен
-
Порту
-
12 жовтня
22:00
Вікторія Пльзень
-
Баварія
-
12 жовтня
22:00
Барселона
-
Інтер
-
12 жовтня
22:00
Тоттенгем
-
Айнтрахт Франкфурт
-
12 жовтня
22:00
Спортінг Лісабон
-
Марсель
-
12 жовтня
22:00
Група B - Груповий етап. 3 тур
04 октября, 22:00, Груповий етап. 3 тур, Група B
БРЮ
0
10
20
30
40
|
50
60
70
80
90
АТЛ
голы
36 Сова
 
62 Ютгла
 
предупреждения
38 Одои
Мандава 53
45+1 Оньєдіка
Савич 61
70 Бьюкенен
 
76 Нільсен
 
89 Сілла
 
1
Матч розпочався!
33
Корреа замість Льоренте.
36
Сова - 1:0!
38
Попередженний Одоі.
45+1
Попередженний Оньєдіка.
46
Кондогбія замість Хіменеса.
53
Попередженний Мандава.
61
Попередженний Савич.
62
Ютгла - 2:0!
65
Кунья замість Морати.
70
Попередженний Бьюкенен.
76
Попередженний Нільсен.
76
Грізманн не реалізував пенальті!
78
Соболь замість Меєра.
78
Баланта замість Бьюкенена.
80
Феліш замість Карраско.
86
Нуса замість Ютгли.
89
Попередженний Сілла.
90+3
Матч завершено!
22
Міньйоле
14
Меєр
44
Мехеле
6
Одои
94
Сілла
15
Оньєдіка
20
Ванакен
27
Нільсен
17
Бьюкенен
19
Сова
9
Ютгла
13
Облак
15
Савич
16
Моліна
2
Хіменес
23
Мандава
14
Льоренте
20
Вітсель
21
Феррейра Карраско
6
Коке
19
Мората
8
Грізманн
составы команд
  Rambler's Top100