Стерлінг 101
84 Мілітао
Зінченко 113
90+6 Вальверде

Онлайн-трансляція матчу Реал — Манчестер Сіті почнеться о 22:00 за київським часом.

Вітаємо, шановні любителі футболу. Football.ua запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію матчу-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів УЄФА, у якому беруть участь мадридський Реал та Манчестер Сіті.

Зустріч проходитиме на полі стадіону Сантьяго Бернабеу у місті Мадрид (Іспанія).

Даніеле Орсато (Чіо, Італія) — головний арбітр сьогоднішнього матчу.

У першому матчі команда Хосепа Гвардіоли святкувала перемогу з рахунком 4:3.

Стали відомі стартові склади команд:

Реал: Куртуа — Карвахаль, Мілітао, Начо, Менді — Модріч, Каземіро, Кроос — Вальверде, Бензема, Вінісіус.
Запасні: Лунін, Фуїдіас, Алаба, Вальєхо, Асенсіо, Марсело, Йовіч, Л. Васкес, Себальос, Родріго, Діас, Камавінга.

Манчестер Сіті: Едерсон — Вокер, Діаш, Ляпорт, Канселу — де Брюйне, Родрі, Бернарду Сілва — Марез, Габріель Жезус, Фоден.
Запасні: Стеффен, Карсон, Аке, Стерлінг, Гюндоган, Гріліш, Зінченко, Фернандіньо, Еган-Райлі, Палмер, Макейті, Лавіа.
1
Пролунав стартовий свисток арбитра. Матч розпочався!
1
Розпочали з фолу проти Фодена в центрі поля.
2
Кроос із лівого флангу виконав подачу з кутового на суперника.
3
Фоден виконував простріл із лівого флангу, проте поцілив у Мілітао. Буде кутовий.
4
Діаш замикав подачу з кутового, проте захисники блокували.
4
БЕНЗЕМА! Карвахаль виконав навіс із правого флангу до центру штрафного, проте Бензема пробив головою вище воріт!
5
Граю рукою від Сілви в центрі штрафного під час отримання закидання.
7
Вінісіус атакував у воротарському Едерсона, проте той розібрався з виносом.
9
По жовтій отримали Модріч та...
9
... Ляпорт за спроби кулачного бою.
10
Марез зі штрафного на правому фланзі виконав подачу в руки Куртуа.
11
Вальверде прострілив із правого флангу, проте Бензема в дотик запустив м'яча над воротами.
13
Контролює м'яча Реал у ці хвилини. Чи не вперше в цьому матчі на довгий строк.
15
ДЕ БРЮЙНЕ! До рук Куртуа пішов м'яч після дальнього пострілу з правого флангу!
16
Вінісіус не розвернув контратаку через лівий фланг в центр штрафного на Бензема.
17
Крооса відправив на газон у центральному колі Мареза.
18
ВІНІСІУС! Постріл Бензема з центру штрафного блокували, проте з відскоку на лівий фланг Жуніор зацідив м'яча над воротами!
20
КУРТУА! Закинули на хід Бернерду на правий фланг штрафного, а той бив у ближній кут, проте Куртуа врятував!
22
ЖЕЗУС! Зупинив де Брюйне м'яча біля півкола штрафного для партнера, а той вгатив повз праву дев'ятку!
24
Подачу з лівого флангу від Фодена винесли зі штрафного.
26
Родрі підбив ноги Вінісіуса при зміщені суперника з лівого флангу.
27
КРООС! Закрутив у стінку, а від Мареза м'яч пішов біля ближньої стійки!
29
Вальверде невдало спробував розігнати Вінісіуса з правого флангу.
31
Сіті під пресингом на власній половині контролює м'яча.
33
Каземіро отримав пошкодження коли валив на газон Фодена в центрі поля.
35
Родрі м'ячем влучив поміж ніг Бензема. Буває.
37
Вокер не штовхав Вінісіуса перед власним штрафним під час закидання.
39
Простріл від Сілви з лівого флангу штрафного блокував Каземіро.
40
ФОДЕН! Підступний дальній постріл Куртуа перевів у правий від себе бік!
42
Заблокували просування Вінісіуса з лівого флангу до штрафного.
43
Бензема з лівого флангу штрафного закрутив м'яча повз дальню стійку, проте до цього отримав пас на хід у офсайд.
45
Менді подачею з лівого флангу не зміг знайти Каземіро в дальній стороні штрафного.
45
Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, дві хвилини.
45+2
Подачу де Брюйне з правого флангу перевели на дальній кутовий.
45+2
Команди пішли на перерву. 0:0 у нашому матчі після завершення першої половини.
46
Другий тайм розпочато!
46
ВІНІСІУС! І одразу ж Жуніор на дальній стійці не зміг завершити простріл Карвахаля з правого флангу!
48
Сіті тримає м'яча на власній половині.
49
Жезус цілив у ближній кут пострілом з лівого флангу штрафного, проте Куртуа дуже спокійно забрав м'яча до рук.
51
Жуніор забіг на лівий фланг штрафного, після чого скинув на Модріча, але постріл того був блокований, після чого захисники бозна-як винесли м'яча.
53
Канселу віддав невдалий пас на хід на лівий фланг штрафного для де Брюйне.
55
Каземіро зіграв на лівий фланг штрафного на Вінісіуса, але той так і не пробив.
56
Бензема штиркнув м'яча на лівий фланг штрафного на Жуніора, проте той його не зупинив.
58
Реал під пресингом тримає м'яча на власній половині.
60
Засильним був пас на лівий фланг атаки для Фодена.
65
Карвахаль у центральному колі дав по ногах де Брюйне.
67
Де Брюйне зі штрафного на лівому фланзі подав на голову супернику.
68
Замість Крооса гратиме Родріго.
70
Вінісіус на Вокер жорстко зіткнулися на половині Сіті.
72
Зінченко гратиме замість Вокера.
72
Де Брюйне поступився місцем на полі Гюндогану.
73
ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ! Зінченко розвернув атаку через Гюндогана на Сілву, а той віддав на правий фланг штрафного для Мареза, який пробив у ближній!
75
Асенсіо вийшов замість Каземіро.
75
Замість Модріча дограватиме Камавінга.
77
Реал зараз розкатує м'яча біля центру поля.
78
Жезуса змінив Гріліш.
80
Бернарду не зміг пройти Начо на правому фланзі атаки.
82
Офсайд був у Бензема під час пострілу Бензема від правого кута воротарського.
84
Мілітао дали картку за фол проти Гріліша на правому фланзі захисту.
85
Фернандіньо вийшов замість Мареза.
86
КУРТУА! Упорався з важким пострілом із правого флангу від Канселу в дальній кут!
87
ГРІЛІШ! Не зайшов м'яч у ворота після пострілу з гострого кута на лівому фланзі штрафного!
89
Вальверде двома підкатами на чужій половині не дав розпочатися контратаці Сіті.
90
ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ! Родріго випередив Едерсона на ближній під час скидання Бензема з лівого флангу штрафного!
90
Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, шість хвилин.
90+1
ГООООООООООООООООООООООООООООЛ! Карвахаль виконав подачу з правого флангу, а Родріго відправив м'яча в дальню дев'ятку ударом головою!
90+3
Едерсон блокував спробу удару від Родріго з правого флангу штрафного з гострого кута.
90+4
ФОДЕН! Над правою дев'яткою пройшов м'яч із центру штрафного, після швидкого штрафного!
90+6
Вальверде зрізав підкатом Фернандіньо на правому фланзі захисту.
90+7
Основний час матчу добіг кінця. Попереду на нас чекають два додаткові тайми по 15 хвилин!
91
Перший овертайм розпочався!
92
Едерсон перевів убік від воріт постріл Бензема з лівого флангу штрафного.
93
ПЕНАЛЬТІ! Діаш не встиг до м'яча під час прострілу з правого флангу на Бензема!
95
ГОООООООООООООООООООООООООООЛ! Бензема з пенальті поклав м'яча в правий кут!
96
Начо перевів на кутовий м'яч із-під ніг Сілви на правому фланзі штрафного.
98
Підкат від Начо проти Гріліша на лівому фланзі завершився фолом.
99
Фернандіньо поцілив на трибуни пострілом ізльоту на завершення подачі Зінченка з лівого флангу.
99
Стерлінг змінив Родрі.
101
На жовту Стерлінг підкотився під Родріго на лівому фланзі захисту.
103
Стерлінг зіграв рукою після відскоку м'яча від Карвахаля.
105
Себальос вийшов на заміну Бензема.
105+1
105+1
Камавінга зупинив прохід правим флангом штрафного збоку Бернарду.
105+2
ФЕРНАНДІНЬО! Не замкнув подачу Канселу з правого флангу, яку підправив Фоден та відбив Куртуа, на дальній стійці!
105+3
Перший овертайм завершено!
106
Другий овертайм розпочався!
106
Мілітао проїхався на спині Фодена в центрі поля.
107
Стерлінг не випередив Менді та Начо перед чужим штрафним під час закидання.
109
Сіті тримає м'яча в себе під контролем.
111
Стерлінга не пропустили на лівий фланг штрафного під час дриблінга.
113
Зінченку дали картку за фол проти Родріго під час контратаки суперників.
114
Замість Мілітао гратиме Вальєхо.
115
Вінісіуса замінив Васкес.
117
Фол проти Фернандіньо від Родріго на правому фланзі атаки.
120
Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, три хвилини.
120+2
Грузить м'яча до штрафного суперників Сіті.
120+4
Пролунав фінальний свисток! Матч завершено! 3:1! Реал гратиме проти Ліверпуля.

Реал у рамках півфінального поєдинку у відповідь Ліги чемпіонів прийме на своєму полі Манчестер Сіті.

Реал — Манчестер Сіті
Середа, 4 травня, 22.00. Стадіон Сантьяго Бернабеу (Мадрид). Головний арбітр зустрічі – Даніеле Орсато (Італія).

У першому півфінальному матчі між цими командами Реал зазнав поразки із рахунком 3:4, але зберіг шанси на прохід далі. Мадридці вже продемонстрували у протистояннях з ПСЖ та Челсі, що готові битися до кінця, а тому налаштовуватимуться лише на прохід у наступну стадію.

Підопічні Карло Анчелотті на вихідних змогли офіційно оформити перемогу в розіграші чемпіонату Іспанії, розгромно перемігши Еспаньол з рахунком 4:0. Тренерський штаб мадридців зміг дати змогу відпочити деяким ключовим виконавцям.

Менш істотна ротація була у Манчестер Сіті, адже "городяни" не можуть похвалитися такою суттєвою перевагою, як мадридці. Команда Хосепа Гвардіоли випереджає найближчого переслідувача, Ліверпуль, лише на один бал. Минулого туру чемпіонату Англії Манчестер Сіті розгромив Лідс з рахунком 4:0.

Немає сумнівів, що перемога в Лізі чемпіонів має стати апогеєм роботи іспанського тренера у стані "городян". Цей титул — заповітна мрія і для Гвардіоли, і для керівництва.

Тренерському штабу Реала, як і раніше, доведеться обходитися без Едена Азара, тоді як Алаба під питанням. Манчестер Сіті навряд чи зможе розраховувати на Стоунза, а також під питанням участь Вокера.

Реал та Манчестер Сіті сім разів зустрічалися між собою у Лізі чемпіонів – останні три гри перемогу святкували "городяни".

Орієнтовні склади:

Реал: Куртуа – Карвахаль, Мілітао, Начо, Менді – Модріч, Каземіро, Кроос – Родріго, Бензема, Вінісіус

Манчестер Сіті: Едерсон – Уокер, Діаш, Лапорт, Канселу – Де Брюйне, Родрі, Б. Сілва – Марез, Жезус, Фоден

Не зіграють: Азар

Під питанням: Алаба — Уокер, Стоунз

Цікаві факти:

Було забито понад 2,5 голи у 8 з останніх 10 матчів за участю Реала (Ліга чемпіонів).

Манчестер Сіті виграв останні 4 матчі проти Реала у всіх змаганнях.

Манчестер Сіті забив як мінімум 2 голи в останніх 4 матчах проти Реала у всіх змаганнях.

Манчестер Сіті не програв у останніх 5 матчах (Ліга чемпіонів).

Тренери кажуть:

Карло Анчелотті, Реал:

"Друга гра проти Манчестер Сіті — нова історія. Манчестер Сіті має перевагу, і ми знаємо, що повинні зробити щось більше. Це важко, але після здобуття титулу та з допомогою Бернабеу ми зможемо це зробити.

Ми повинні захищатися краще, ніж у Манчестері, і добре пресингувати. Ми не хочемо сидіти глибоко, але знаємо, що іноді це буде необхідно. Нам потрібно виступити на високому рівні".

Пеп Гвардіола, Манчестер Сіті:

"Ви кажете про досвід, але питання в тому, чому ти навчаєшся, здобуваючи досвід. Якщо ти нічому не вчишся, ти робиш одні й ті самі помилки.

Той факт, що ми вже були у фіналі, я був у фіналі, допомагає, але це не гарантія. Ми маємо зробити все можливе, щоб вийти у фінал".

footballпрогноз 2:1

Перше протистояння півфіналу Ліги чемпіонів УЄФА між англійським Манчестер Сіті та мадридським Реалом стало справжньою окрасою цьогорічного розіграшу турніру. Колектив Хосепа Гвардіоли святкував звитягу на домашньому Етіхаді з рахунком 4:3, що аж ніяк не вказувало на те, який із колективів матиме перевагу в матчі-відповіді на Сантьяго Бернабеу вже за тиждень. До того ж, "вершкові" за цей час устигли додатково підзарядитися позитивними емоціями завдяки достроковій перемозі в Ла Лізі, тоді як "містяни" мали скромне бажання продовжити локальні з’ясування стосунків із Ліверпулем ще й на міжнародній арені.

Господарям поля потрібно було одразу йти з наступом на чужі ворота, тому звітна гра отримала високий рівень напруги майже від самого початку. Ось тільки, окрім кількох спроб Бензема завершити флангові передача пострілами в один дотик "королівські", не витиснули зі своїх атак майже нічого. Зате, уже на початку матчу відбувся тестовий кулачний бій між Модрічем та Ляпортом, що тільки підкреслювало запеклість протистояння.

Сіті відповідав суперникам щільністю в обороні та швидкими атаками у відповідь, на завершення яких відбувалися спроби дальніх пострілів. Куртуа вдало грав на лінії воріт, тому його команда обійшлася без суттєвих проблем позаду в першій половині гри, проте наполегливості в атаці мадридському клубу помітно не вистачало. Анчелотті потрібно було попрацювати над цим, бо ігровий час поступово завершувався.

Перші хвилини другої половини гри містили в собі момент Вінісіуса, після якого з’явилося враження, що ми знаходимося перед початком видатного періоду часу. Однак, враження виявилося помилковим, бо до середини другого тайму на полі царювала тільки боротьба за м’яч. За цей час у грі навіть устиг з’явитися Олександр Зінченко, змінивши через пошкодження Кайла Вокера. І вже фактично перший дотик до м’яча українця розпочав разючу атаку його команди.

Сіті забив на 73-й хвилині, коли через ноги Гюндогана та Бернарду Сілви м’яч дійшов на правий фланг штрафного, де його у ближній кут відправив Марез. "Містяни" після цього мали повне право закритися в захисті, проте навпаки пішли за додатковими звитягами, які б мав змогу забезпечити Джек Гріліш під час одного зі своїх двох відмінних моментів. Але англійцю завжди щось заважало в лічених сантиметрах від забитого м’яча, тому поступово команда Гвардіоли була вимушена відійти на власну половину поля.

Зрештою, догралися. На останній хвилині основного часу Родріго несподівано вискочив перед Едерсоном, коли Бензема від лицьової на лівому фланзі штрафного вдало скидав м’яча. Але повірити в те, що менш аніж за дві хвилини бразилець ударом головою завершить ще й подачу Карвахаля з правого флангу, було на межі фантастики.

Реалу дивовижним чином вдалося перевести гру до овертаймів, на початку першого з яких команда Анчелотті ще й отримала право на виконання пенальті. Підкат Діаша під час прострілу з правого флангу прийшовся в ноги Бензема, після чого Карім пострілом у правий кут із позначки перевернув ситуацію на полі докорінним чином.

Сіті після того ще довго намагався пручатися, проте створити бодай якийсь якісний гольовий момент гостям удавалося лише за рахунок безлічі подач із флангів, одна з яких інколи знаходила футболістів Гвардіоли. Таким чином міг забивати Фернандіньо, проте запас див у цій грі себе вичерпав ще на видовищному камбеці господарів.

Таким чином, у фінальному поєдинку цьогорічного розіграшу Ліги чемпіонів УЄФА Ліверпуль буде протистояти мадридський Реал.

Реал — Манчестер Сіті 3:1 (перший матч — 3:4)
Голи: Родріго, 90, 90+1, Бензема, 95 (пен.) — Марез, 73

Реал: Куртуа — Карвахаль, Мілітао (Вальєхо, 114), Начо, Менді — Модріч (Камавінга, 75), Каземіро (Асенсіо, 75), Кроос (Родріго, 68) — Вальверде, Бензема 9Себальос, 105), Вінісіус (Васкес, 115).

Манчестер Сіті: Едерсон — Вокер (Зінченко, 72), Діаш, Ляпорт, Канселу — де Брюйне (Гюндоган, 72), Родрі (Стерлінг, 99), Бернарду Сілва — Марез (Фернандіньо, 85), Габріель Жезус (Гріліш, 78), Фоден.

Попередження: Модріч, Карвахаль, Мілітао, Вальверде — Ляпорт, Стерлінг, Зінченко