Чуквезе 88
33 Левандовські
Фойт 59

Ло Чельсо 90+1

Онлайн-трансляція матчу Баварія — Вільярреал почнеться о 22:00 за київським часом.

Вітаємо, шановні любителі футболу. Football.ua запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію матчу-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА, у якому беруть участь мюнхенська Баварія та Вільярреал.

Зустріч проходитиме на полі стадіону Альянц Арена у місті Мюнхен (Німеччина).

Славко Вінціч (Словенія) — головний арбітр сьогоднішнього матчу.

Стали відомі стартові склади команд:

Баварія: Ноєр — Павар, Упамекано, Ернандес — Сане, Кімміх, Горецка, Коман — Мусіала, Мюллер — Левандовські.
Запасні: Ульрайх, Річардс, Гнабрі, Чупо-Мотінг, Ваннер, Забітцер, Девіс, Рока, Куассі, Відовіч, Тілльман, Станішич.

Вільярреал: Рульї — Фойт, Альбіоль, Торрес, Еступіньян — Парехо, Капу, Коклен — Ж. Морено, Данжума, Ло Чельсо.
Запасні: Асенхо, Гаспар, Алькасер, Іборра, Чуквезе, Трігерос, Пенья, Піно, Манді, Гомес, Педраса, Ор'є.

У першій грі звитягу святкувала іспанська команда — 1:0.
1
Пролунав стартовий свисток арбитра. Матч розпочався!
1
Баварія з перших хвилин намагається зайняти простір на чужій половині.
2
Подача з правого флангу від Сане пішла до офсайду для Мюллера в центрі штрафного.
4
Коман виконав подачу з лівого флангу на дальню стійку, проте там був тільки Еступіньян.
6
Капу зіграв ліворуч на Морено, а той зі зміщення пробив повз дальню стійку.
8
Упамекано не пропустив Данжуму на лівий фланг штрафного.
10
Упамекано вже опинився зліва, де не пустив Морено до м'яча.
11
Паніка біля ближньої штанги під час прострілу Сане з правого флангу до голу не призвела.
13
Дальній пас Упамекано на лівий фланг не наздогнав Коман.
14
Горецка накидав із правого флангу, проте Мюллер на дальній стійці не зачепився.
16
Сане з правого флангу різав на дальню, проте нікого в зоні не було.
18
Еступіньяна підтиснули на лівому фланзі захисту, проте м'яч усе одно залишився за гостями.
19
Сане виконав подачу з правого флангу на дальню, Коман скидав, проте кому?
20
Левандовські не повірив у прохід із прострілом із лівого флангу від Мусіали.
22
Кімміх жорстко зіграв проти Ло Чельсо на лівому фланзі чужої половини.
24
Мусіала не наздогнав передачу Ернандеса на лівий фланг атаки.
26
Капу упав у ноги Горецки на правому фланзі захисту.
29
МУСІАЛА! Подача з правого флангу від Кімміха прийшла на голову партнеру, той отримав пошкодження в боротьбі, проте пробив у голкіпера!
31
Засильний пас на лівий фланг атаки від Комана на Мусіалу.
33
Накладання від Левандовські проти Альбіоля на лівому фланзі атаки.
35
Левандовські та Альбіоль знову зійшлися, проте вже в центрі штрафного гостей. Постраждали обидва.
37
Завалили подачами з флангів володіння гостей гравці Баварії, проте все це виноситься.
39
Фойт не дав Ернандесу прострілити з лівого флангу.
41
Пау не дав Мусіалі зупинити переведення на правий фланг атаки.
42
Данжума розігнався лівим флангом атаки, проте передача партнера пішла йому в офсайд.
44
Сане без боротьби відібрав м'яча в Данжуми на правому фланзі захисту.
45
Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, три хвилини.
45+1
Горецка дав ліктем по обличу Данжумі на правому фланзі захисту, проте арбітри фол не дали.
45+3
МОРЕНО! Із гострого кута з лівого флангу штрафного поцілив у сітку з зовнішнього боку.
45+4
Команди пішли на перерву. 0:0 у нашому матчі після завершення першої половини.
46
Другий тайм розпочато!
46
Передачу з правого флангу від Сане Муісіала не зміг у два дотики обробити у ближнього кута воротарського.
47
Постріл із правого півфлангу від Комана пішов убік від правої стійки.
48
Левандовські був збитий під час зміщення з лівого флангу.
49
Сане зі штрафного пробив у стінку.
50
УПАМЕКАНО! Запустив м'яча над воротами, після прострілу Сане з правого флангу штрафного.
52
ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ! Левандовські пробив із центру штрафного під праву стійку, після передачі Мюллера!
54
Коман від лівого кута штрафного пробив повз дальню стійку.
56
Над воротами завершив Мюллер простріл Горецки з правого флангу штрафного.
58
Перехоплено спробу Павара прострілити з правого флангу штрафного.
59
Фойт на картку підкотився проти Комана на правому фланзі захисту.
61
Подача від Сане з правого флангу атаки пішла над воротами.
63
Ернандес у дотик бив із дальньої дистанції з лівого флангу, проте поцілив у руки Рульї.
65
Баварії не вистачає трохи наполегливості в атаках.
67
Фойт блокував просування Коману з лівого флангу.
69
Коман виконав навіс із правого флангу, але Мюллер головою пробив кволо.
71
МЮЛЛЕР! Сане з правого флангу подав до центральної зони, проте Мюллер у падінні головою пробив повз ближній кут.
74
Катає м'яч власною половиною Баварія.
76
КОМАН! Над поперечиною пішов м'яч, після завершального удару для зміщення з лівого флангу.
78
Падіння Горецки в центрі штрафного під час боротьби проти Капу арбітр пропустив.
81
Фол в атаці від Мюллера проти Рульї в чужому штрафному.
88
ГООООООООООООООООООООООООООООООООЛ! Чуквезе на дальньому куті воротарського завершив простріл Морено з лівого флангу контратаки!
90
Чупо-Мотінг замінив Мюллера.
90
Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через чотири хвилини.
90+1
Ло Чельсо дали картки за стрибок у ноги Коману в центрі поля.
90+3
Парехо замінили на Ор'є.
90+5
Пролунав фінальний свисток! Матч завершено! 1:1! "Субмарина" йде далі!

Усього один тиждень — цей проміжок часу для кожного українця триває майже вічність, проте там, де панує мир, цього відтинку може не вистачити навіть на те, аби просто перевести подих поміж матчами чвертьфіналів Ліги чемпіонів УЄФА. А якщо настає така ситуація, коли перша гра залишила одну зі сторін протистояння ні з чим, то за порівняно невелику кількість днів на перепочинок їй доводиться підшукувати нові можливості для покращення побудови власної гри.

Мюнхенська Баварія опинилася в подібній ситуації перед матчем-відповіддю на Альянц Арені проти іспанського Вільярреала, бо програла на виїзді з мінімальним рахунком (1:0).

Початок гри для колективу Юліана Нагельсманна був доволі важкуватим. Місцева публіка жадала побачити від власних улюбленців швидких голів, які б стали передумовою для подальшого розгрому, проте гості одразу ж розташувалися в компактному блоці, тому особливих шансів у "Червоної машини" не виникало. Баварія звичним чином володіла м’ячем, тоді як футболісти Унаї Емері були надзвичайно сором’язливими навіть у питаннях переходу через центральну лінію.

Зрештою, початкові спроби господарів поступово згасали, а їх суперники починали відчувати в собі наснагу на швидкі випади. Утім, як її не відчути, коли за всю першу половину Баварії вдалося розраховувати лише на удар головою від Мусіали, після якого більш вірогідним було пошкодження Джамала в боротьбі проти захисника, аніж забитий м’яч. Відсутність голів до настання перерви на цьому тлі аж ніяк не бентежила.

Рішення підопічних Емері ще нижче розташувати захист після повернення на футбольне поле виявилося занадто ризикованим. Вільярреал догрався в простій ситуації виходу з-під пресингу на 52-й хвилині, коли перехоплення передачі Рульї до центру поля збоку Комана завершилося пострілом Левандовські під праву стійку вже з центрального входу до штрафного. Проблеми "жовтої субмарини" на тому тільки розпочинались, бо суперники очікувано побігли за новими результативними пострілами, проте особливого успіху не мали.

Баварія показувала гарну динаміку певний час після забитого голу, проте зрештою все скотилося до того, що команда Нагельсманна загрузла на підступах до чужих володінь. Вільярреал узагалі не вискакував до контратак увесь другий тайм, проте на 88-й хвилині скористався втратою м’яча збоку суперників на чужій половині, після чого Морено з лівого флангу викотив на дальній кут воротарського під розстріл від Чуквезе. Ось і ціна всіх старань господарів.

Таким чином, звітну пару команд на півфінальній стадії Ліги чемпіонів УЄФА буде представляти саме іспанський Вільярреал. Команда Унаї Емері зіграє проти сильнішого у протистоянні між англійським Ліверпулем та лісабонською Бенфікою.

Баварія — Вільярреал 1:1 (перший матч – 0:1)
Голи: Левандовські, 52 — Чуквезе, 88

Баварія: Ноєр — Павар, Упамекано, Ернандес (Девіс, 86) — Сане, Кімміх, Горецка, Коман — Мусіала (Гнабрі, 82), Мюллер — Левандовські.

Вільярреал: Рульї — Фойт, Альбіоль, Торрес, Еступіньян — Парехо (Ор’є, 90+3), Капу, Коклен (Чуквезе, 84) — Ж. Морено, Данжума (Педраса, 84), Ло Чельсо.

Попередження: Левандовські — Фойт, Ло Чельсо.