Бензема 46
14 Гаверц

18 Рюдігер

Онлайн-трансляція матчу Челсі — Реал почнеться о 22:00 за київським часом.

Вітаємо, шановні любителі футболу. Football.ua запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію першого поєдинку чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА, у якому беруть участь лондонський Челсі та мадридський Реал.

Зустріч проходитиме на полі стадіону Стемфорд Бридж у місті Лондон (Англія).

Клеман Тюрпен (Уллен, Франція) — головний арбітр сьогоднішнього матчу.

Стали відомі стартові склади команд:

Челсі: Менді — Крістенсен, Тіаго Сілва, Рюдігер — Джеймс, Канте, Жоржиньо, Маунт, Аспілікуета — Гаверц, Пулішич.
Запасні: Аррісабалага, Беттінеллі, Алонсо, Ковачіч, Лукаку, Вернер, Лофтус-Чик, Чалоба, Сауль, Зієх, Кенеді, Сарр.

Реал: Куртуа — Карвахаль, Мілітао, Алаба, Менді — Модріч, Каземіро, Кроос — Вальверде, Бензема, Вінісіус.
Запасні: Лунін, Фуидиас, Вальєхо, Начо, Асенсіо, Марсело, Л. Васкес, Бейл, Себальос, Родріго, Діас, Камавінга.
1
Пролунав стартовий свисток арбитра. Матч розпочався!
1
Челсі намагається зі старту пресингувати суперників.
3
Реал потроху оговтується від стартового тиску суперників власним контролем.
4
Мілітао дальнім пострілом низом мітив у лівий кут, проте Менді контролював.
5
Канте розігнав Гаверца закиданням на правий фланг, той похитав суперника, після чого пальнув над поперечиною.
7
Крістенсен дав по ногах Вінісіусу біля центральної лінії.
9
ПОПЕРЕЧИНА! Бензема п'ятою на правому фланзі розвернув атаку в центр на Вальверде, той покатив на Вінісіуса, Жуніор похитав Сілву, а потім пробив у поперечину!
11
Злива сьогодні має місце в Лондоні, тому командам важкувато.
13
Челсі намагається тиснути утриманням м'яча на чужій половині поля.
14
Мілітао не влучив по м'ячу під час передачі назад із правого фланга, його атакував Гаверц, тому довелося фолити на картку.
15
ДЖЕЙМС! Закручував зі штрафного в дальній кут, проте Куртуа парирував убік!
16
Вінісіус поліз до лівого кута воротарського фінтити на швидкості, проте послизнувся.
17
А що у нас тут з Мілітао? Проблеми з правим боком?
18
Рюдігер опинився на газоні на лівому фланзі оборони після стику с Вальверде, хоча сам же й фолив на супернику.
20
Маунт штовхнув головою м'яч із дальньої сторони штрафного, після подачі з лівого флангу, проте це була не загроза для Куртуа.
21
ГООООООООООООООООООООООООООЛ! Бензема підставив голову під простріл із лівого флангу штрафного від Вінісіуса, після чого м'яч полетів під поперечину!
22
Карім власне сам же й почав цей ривок Жуніора.
24
ГОООООООООООООООООООООООООООЛ! Бензема головою завершив під ближню штангу подачу з правого флангу від Модріча! Що вони коять?!
26
Падіння Гаверца на лівому фланзі штрафного під час просування поруч із Каземіро до пенальті не призвело.
28
Реал як перехватив ініціативу, так і продовжує втримувати у себе м'яч.
30
Джеймс із правого флангу зіграв до центру на Гаверца, тот штовхав у дотик у штрафний на Канте, проте Нголо не встигав.
32
ЕДУАРД! Карвахаль отримав передачу на хід на правий кут воротарського, розвернув на прийомі Рюдігера, після чого бив у дальній, проте голкіпер парирував, а Крістенсен забрав відскок.
34
Вальверде запускав передачу на хід Вінісіусу через центр поля, проте суперники читали.
36
Аспілікуета виконував глибокий навіс із лівого флангу, проте Мілітао перехопив.
38
Кутовий із правого флангу Маунт подав до центру штрафного, а Сілва присядки пробив убік від лівої штанги.
40
ГООООООООООООООООООООООООООЛ! Подача з правого півфлангу від Жоржиньо пішла на голову Гаверца в зону перед воротарським!
42
БЕНЗЕМА! Передачу до центру штрафного не зміг у підкаті перехопити Жоржиньо, після чого Карім уде крутив у лівий нижній кут, проте робив це з лівої ноги, а тому й не влучив.
44
Джеймс із правого флангу зіграв назад на Гаверца, проте той закрутив уже над воротами зі входу до штрафного.
45
Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, одну хвилину.
45+1
Команди пішли на перерву. 1:2 у нашому матчі після завершення першої половини.
46
ГООООООООООООООООООООООООООЛ! Бензема забив третій гол дальнім ударом у порожні ворота, після жахливої помилки Едуарда під час гри ногами та передачі на Рюдігера за межами штрафного!
48
Челсі намагається оговтатися від невдачі на старті другого тайму.
50
КУРТУА! Потужний постріл із лівого флангу з-за меж штрафного від Аспілікуети довелося тягнути з дальньої дев'яти Куртуа!
52
Зієх у центральній зоні перед штрафним утратив м'яча під час дриблінгу.
54
Жоржиньо запускав на правому фланзі пас на хід Джеймсу, проте Каземіро страхував зону.
55
Мілітао не дав Гаверцу замкнути подачу з правого флангу, проте арбітр дав кутовий чогось.
57
Зієх пхнув м'яча на правий фланг атаки на Маунта, проте партнер не мав змоги за цим м'ячем устигнути.
59
Гаверц із лівого флангу штрафного викотив назад на Пулішича, після чого Крістіан бозна-як штовхнув м'яча в ближній кут.
60
Мілітао знову на газоні. Час змінювати, напевно.
62
Челсі намагається підтискати на чужій половині.
64
Лукаку вийшов замість Пулішича.
64
Начо замінив Мілітао.
66
Модріч та Аспілікуета опинилися на газоні в центрі поля, після чого почали обійматися. Контент 18+, проте й ми виходимо в етер після 22:00. Лофтус-Чик замінив Жоржиньо.
68
ЛУКАКУ! Не влучив головою в дальній кут, після подачі з лівого флангу. Ніхто не заважав бити краще!
69
МАУНТ! Лукаку зіграв стовпа перед чужим штрафним, після чого Маунт закручивав сходу, проте спрямував м'яча над поперечиною.
71
Постріл від Гаверца з лівого флангу штрафного влучив у захисника.
74
Крооса було замінено на Камавінгу.
75
Карвахаль отримав удар у бік під час боротьби у повітрі проти Аспілікуети перед власним штрафним.
77
Челсі намагається втримувати м'яча під тиском ізбоку суперників.
79
Несильний постріл низом від Гаверца з лівого півфлангу штрафного в центр воріт.
81
Спроба пострілу від Маунта з лівого флангу штрафного пішла в ноги Начо.
83
Джеймс із центральної зони перед штрафним бив у лівий нижній кут, проте Куртуа парирува!
84
Вальверде отримав пошкодження м'язів лівої ноги в боротьбі за м'яч.
86
Бейл вийшов замість Бензема.
86
Себальос замінив Вальверде.
87
Куртуа забрав у руки високу подачу Джеймса зі штрафного на лівому фланзі атаки.
89
Закидання від Рюдігера на лівий фланг штрафного Лукаку не перетворив навіть на кутовий у боротьбі проти Каземіро.
90
Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, п'ять хвилин.
90+1
Начо та Гаверц зіштовхнулися головами на лівому фланзі атаки Челсі.
90+3
ЗІЄХ! Лукаку скинув м'яча в центрі штрафного на партнера, а той пробив над поперечиною біля лівої дев'ятки!
90+5
Простріл із правого флангу від Бейла забрав до рук Менді.
90+6
Пролунав фінальний свисток! Матч завершено! 1:3! Бен-зе-ма!

Лондонський Челсі готовий прийняти мадридський Реал на своєму полі в першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів.

Челсі — Реал

Середа, 6 квітня, 22:00. Стемфорд Брідж, Лондон. Головний арбітр зустрічі – Клеман Тюрпен (Франція). Трансляція на відеоплатформі Megogo.

Протистояння Челсі і Реалу – це одна з найцікавіших і найрівніших пар, де дуже складно виділити фаворита. Реал має неабиякий досвід у Лізі чемпіонів, і вже неодноразово мадридці за останні 10 років демонстрували, що це їх турнір. Проте, минулого року саме лондонський Челсі не дозволив “бланкос” потрапити в черговий фінал Ліги чемпіонів.

Реал в 1/8 фіналу здолав грізний ПСЖ. Після паризького матчу і побаченого там, мало хто вірив у підсумковий успіх команди Карло Анчелотті. Перший тайм другого матчу у Мадриді тільки підтвердив дані думки. Але в в другій 45-хвилинці неймовірний тиск і жага до перемоги, а також неперевершений перформанс Каріма Бензема дозволили мадридцям покрокувати далі. Ця звитяга вселила неабияку впевненість в “королівський” клуб, який не проти і цього року здобути звання найсильнішої команди Європи.

Однак, в чемпіонаті Іспанії Барселона продемонстрували, як за рахунок високого пресингу, високої інтенсивності і постійного тиску на суперника можна досягти перемоги з відчутною перевагою. Томас Тухель зі своїми підопічними точно будуть в деталях вивчати, як Барселона діяла в тому матчі проти Реалу. Проте слід зауважити, що в тому матчі не приймав участь Карім Бензема, а француз для Реалу зараз – це півкоманди.

Хоча Челсі, на відміну від Реалу, вийшли в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з другого місця в групі, їх жереб звів теж з французами, але менш зірковими – Ліллем. Лондонці доволі впевнено і, що називається на класі, пройшли свого суперника без особливих драм і надзусиль. В чемпіонаті “сині” останнім часом також йшли достатньо впевнено до минулого туру, де до них в гості футболісти Брентфорда. Жахливий другий тайм в підсумку трансформувався в дуже неприємний рахунок перед своїми вболівальниками – 1:4.

На даному етапі ні один з колективів не виглядає монолітно. Є помітні ігрові проблеми, як в одних, так і у інших, але це не відміняє наявність великої кількості гравців світового рівня у складах обох команд. Саме це і має додати особливої яскравості цьому протистоянню. Букмекери в першому матчі віддають перевагу лондонцям, можливо, це пов’язано з тим, що перший матч буде зіграний в Лондоні на Стемфорд Брідж.

Орієнтовні склади

Челсі: Менді – Аспілікуета, Сілва, Рюдігер – Джеймс, Канте, Жоржиньо, Алонсо – Маунт, Хаверц, Пулішич

Реал: Куртуа – Карвахаль, Мілітао, Алаба, Менді – Вальверде, Каземіро, Модріч – Асенсіо, Бензема, Вінісіус Жуніор

Цікаві факти

• У складі Челсі небезуспішно довгий час виступали нинішні гравці Реалу бельгійці: Еден Азар і Тібо Куртуа. А за Реал грав нинішній гравець Челсі Матео Ковачіч.
  • Тухель і Анчелотті вже зустрічались один проти одного в Лізі чемпіонів. Німець на той час тренував ПСЖ, а італієць Наполі. Обидва поєдинки закінчились нічийними результатами. В Парижі зіграли 2:2, а в Неаполі 1:1.
  • Також ці спеціалісти зустрічались в Німеччині. Боруссія Тухеля перемогла в Дортмунді Баварію Анчелотті з рахунком 1:0, проте програла в Мюнхені 1:4.
  • Остання очна зустріч між цими двома тренерами відбулась в Лондоні на Стемфорд Брідж, де Челсі обіграв Евертон з рахунком 2:0.
  • Мало хто знає, що знаковий футболіст Челсі Маркос Алонсо пройшов через юнацьку систему мадридського Реалу і в 2010-му навіть зіграв один матч за “бланкос”, а вже потім відправився шукати кращої долі.