Морено 78

Del 85

Данжума 90+2
90 де Лігт

Онлайн-трансляція матчу Ювентус — Вільярреал почнеться о 22:00 за київським часом.

Вітаємо, шановні любителі футболу. Football.ua запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, у якому беруть участь туринський Ювентус та Вільярреал.

Зустріч проходитиме на полі стадіону Альянц Стедіум у місті Турин (Італія).

Шимон Марциняк (Плоцьк, Польща) — головний арбітр сьогоднішнього матчу.

У першому матчі в Іспанії команди сильнішого не визначили — 1:1.

Стали відомі стартові склади команд:

Ювентус: Щесни — Даніло, де Лігт, Ругані, Де Шильо — Куадрадо, Локателлі, Артур, Рабіо — Влахович, Мората.
Запасні: Пінсольо, Перін, К’єлліні, Дібала, Лука Пеллегріні, Кін, Бернардескі, Міретті.

Вільярреал: Рульї — Ор'є, Альбіоль, Торрес, Еступіньян — Піно, Парехо, Капу, Трігерос — Ло Чельсо — Данжума.
Запасні: Асенхо, Гаспар, Ж. Морено, Фойт, Іборра, Чуквезе, Діа, Коклен, Пенья, Манді, Гомес, Педраса.
1
Пролунав стартовий свисток арбитра. Матч розпочався!
1
Перша передача в атаку від Юве на лівий фланг була надто вдалою.
2
Де Лігт не випустив Еступіньяна на лівий фланг контратаки.
3
Дриблінг Морати на правому фланзі штрафного зупинив Пау.
5
Тримає м'яч Вільярреал на чужій половині.
7
Мората не встиг до передачі з правого флангу від Куадрадо.
8
Навіс з лівого флангу від Рабіо пройшов повз Влаховича.
9
Ор'є подавав з правого флангу, проте захисники винесли м'яч.
11
МОРАТА! Замикав подачу з правого флангу на дальній стійці, проте Рульї потягнув!
13
Капу втратив м'яча під час дриблінгу на правому фланзі.
14
І чого не було пробити одразу Мораті/Куадардо/Влаховичу в центрі штрафного?
15
Простріл Еступіньяна з лівого флангу пішов усім у спину.
17
Потужний постріл від Локателлі з зони перед штрафним приняв на себе захисник.
19
Чергова порція контролю від гостей на чужій половині.
20
ВЛАХОВИЧ! Контратака через один пас завершилася пострілом із дальньої дистанції в лівий кут, проте Рульї не спав!
21
ПОПЕРЕЧИНА! Де Шильо з лівого флангу прострілив, проте Влахович на ближній улучив у верхній каркас!
22
ЛО ЧЕЛЬСО! Трохи не до кінця закрутив під ліву стійку з зони перед штрафним!
24
Рабіо з лівого флангу подав на ногу супернику.
26
Простріл Де Шильо з лівого флангу перехопив на ближній Ор'є.
28
Навіс із лівого флангу штрафного від Трігероса був невдалим.
30
Ор'є з відскоку перед штрафним виконав постріл зльоту, проте пробив убік від лівої стійки.
32
Куадрадо відігравав із Влаховичем у стінку перед штрафним, проте був збитий.
34
Кутовий прострілом із правого флангу штрафного заробив Мората.
35
РУЛЬЇ! Влахович на дальній розстрілював головою, після подачі кутового з правого флангу, проте голкіпер закрив ворота.
37
Офсайд у Морати під час закидання від Рабіо з лівого флангу.
39
Юве ходить пішки, поки суперники катають собі м'яча своєю половиною.
41
Дальній постріл від Ло Чельсо було заблоковано.
43
Піно скинув за лицьову подачу з правого флангу в дальній бік штрафного, замість рук Рульї.
45
Простріл Де Шильо з лівого флангу блокував Піно.
45+1
Команди пішли на перерву. 0:0 у нашому матчі після завершення першої половини.
46
Другий тайм розпочато!
47
Рульї виніс подачу Куадрадо з правого флангу.
48
Локателлі у сумо-стилі перед чужим штрафним зрештою порушив правило під час намагання зачепитися за м'яч.
50
Мората пострілом на силу перед чужим штрафним запустив м'яча на трибуни.
52
Данжума не зміг перекинути м'яча над де Лігтом на лівому фланзі атаки.
55
Данжума не пропустили троє суперників на лівий фланг штрафного.
58
РАБІО! Постріл із дальньої дистанції на лівому фланзі по центру воріт прийшовся в голкіпера.
59
Рульї зняв подачу Куадарадо з лівого флангу перед воротарським.
60
КУАДРАДО! Постріл із лівого флангу з-за меж штрафного пройшов повз ближню стійку.
62
Влаховичу не дали зіграти на правий фланг штрафного.
63
Нема ні в кого переваги за контролем м'яча. 50:50.
64
Коклен вийшов замість Трігероса.
65
Чуквезе замінив Піно.
67
Спроба Локателлі з відскоку пробити перед штрафним була невдалою.
69
Локателлі закинув на Морату на лівий фланг штрафного, проте той не встиг.
71
Невдала висока подача Влаховича з лівого флангу.
73
Локателлі не встиг за передачу Даніло на правий фланг.
74
Жерар Морено вийшов на заміну Ло Чельсо.
75
Падіння Коклена в боротьбі проти Ругані в центрі чужого штрафного арбітр проігнорував.
77
ПЕНАЛЬТІ! Арбітр подивився повтор.
78
ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ! Морено пробив із пенальті під праву стійку!
79
Замість Ругані на поле вийшов Дібала.
81
Юве зараз тримає м'яча у себе. Де атаки?
83
Бернардескі з'явився замість Локателлі.
84
Щесни в центрі штрафного встиг накрити м'яч від ривку Данжума.
85
ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ! Подачу кутового з правого флангу з ближньої на дальню стійку скинув Чуквезе, а Пау замкнув!
85
Морату замінив Кін.
86
Педраса гратиме замість Парехо.
88
Юве намагається підійти до чужих воріт, проте ніхто його туди не пускає.
90
Пенальті! Де Лігт руками блокував в центрі штрафного постріл Данжума!
90
Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, п'ять хвилин.
90+2
ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ! Данжума з пенальті пробив у лівий нижній!
90+4
А Юве ще й вимушений оборонятися зараз!
90+5
Пролунав фінальний свисток! Матч завершено! 0:3! Вільярреал іде далі.

Ювентус у рамках поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів прийме на своєму полі Вільярреал.

Ювентус – Вільярреал
Середа, 16 березня, о 22:00. Стадіон Ювентус Стедіум, Турін. Головний арбітр зустрічі – Шимон Марчіняк (Польща)

Душан Влаховіч зі старту почав розривати у Ювентусі. Сербський форвард встиг відмітитися результативними діями у всіх турнірах за "стару синьйору", у тому числі, вразив ворота Вільярреала на Естадіо де ла Сераміка, та ще й на першій хвилині тієї зустрічі. Тим не менш, "підводникам" вдалося відігратися у другому таймі зусиллями Дані Парехо.

В цілому, то був неймовірно рівний матч, що не дивно. Юве починає потроху нагадувати самих себе хлібних часів Макса Аллегрі, але повну трансформацію ми зможемо побачити лише у недалекому майбутньому. Поки що "зебри" не виглядають потужною машиною, тож шанси обох команд перед матчем-відповіддю приблизно рівні.

Звісно, туринці є фаворитом прийдешнього поєдинку (див. цікаві факти) з кількох причин. Перш за все, вони чудово відчувають себе удома у єврокубках, а також набрали чудову форму. Втрати в "бьянконері" суттєві, але з ними можна жити та проходити Вільярреал.

В останньому турі Серії А була переможена Сампдорія (3:1), тож Ювентус підійде до цієї гри із хорошим настроєм. Востаннє він поступався ще 12 січня, Інтеру у Суперкубку Італії, а якщо брати до уваги усі турніри – у кінці листопада минулого року. Тоді за тиждень сталися дві прикрих поразки – 0:4 від Челсі на Стемфорд Брідж у Лізі чемпіонів, та 0:1 від Аталанти у чемпіонаті у рідних стінах.

Діючий володар Ліги Європи теж помітно покращив свої позиції у Прімері після відверто посереднього старту сезону. Так, були прикрі мінімальні поразки від Ельче та Осасуни, але "то таке". "Підводники" виграли 11 матчів з 17 в усіх турнірах з початку грудня минулого року. Ця серія почалася з надважливих 3:2 із Аталантою, а мимохідь були дві нічиїх із Реалом та Атлетіко, перемоги над "міцними горішками" Сос'єдадом та Бетісом.

Навіть без травмованого Жерара Морено можна жити, що й довели гольові звитяги його напарників по нападу, особливо Арно Данжума.

В останньому турі Ла Ліги провести хоча б мінімальну ротацію Унаї Емері не вдалося, бо зараз у чемпіонаті його колективу вже не можна втрачати очок, якщо він хоче зіграти у єврокубках наступного сезону (тільки не кажіть, що серйозно вірите у перемогу левантійців у цій ЛЧ).

Що ще додати до цього матеріалу? Ювентус чудово грає дома, де з моменту відкриття Альянц Стедіуму (у євротурнірах він носить назву Ювентус Стедіум) програв лічені рази, а ось Вільярреал непогано відчуває себе у виїзних зустрічах. Наприклад, у минулорічній Лізі Європи він виграв усі гостьову поєдинки за винятком гри із Маккабі (Тель-Авів) у групі та матча-відповіді проти Арсеналу у півфіналі. У цій кампанії вже у Лізі чемпіонів він програв Манчестер Юнайтед на Олд Траффорд, але добув важливі перемоги над Янг Бойз та Аталантою, забиваючи в середньому 2,6 м'яча за гру у гостях.

Ось і подивимося, чи найде коса на камінь, читай, чи переможе прагматизм Ювентуса у битві з не менш раціональним суперником, котрий вміє добре контратакувати.

Орієнтовні склади:

Ювентус: Щенсни – Даніло, Ругані, де Лігт, Алекс Сандро – Куадрадо, Локателлі, Артур, Рабьо – Мората, Влаховіч

Вільярреал: Руллі – Фойт, Альбіоль, Пау Торрес, Педраса – Чуквуезе, Капу, Парехо, Піно – Ло Чельсо, Данжума

Не зіграють/під питанням: Кайо Жорже, Бонуччі, К'єза, Маккенні, Закарія – Альберто Морено, Жерар Морено, Алькасер, Пенья

Цікаві факти:

- Ювентус виграв усі домашні зустрічі у цьому сезоні Ліги чемпіонів. Останній раз на власному стадіоні туринці програли Барселоні Рональда Кумана на груповому етапі минулої кампанії головного єврокубка;

- Два останніх протистояння на стадії 1/8 фіналу чемпіонської ліги "зебри" програли Ліону та Порту;

- "Стара синьора" виграла шість з дев'яти останніх матчів проти іспанських команд. Окрім того, у 12 з 15 випадків після нічиєї у першому гостьовому матчі вона крокувала далі. Щоправда, останній подібний випадок закінчився вильотом від Аяксу у чвертьфіналу сезону-2018/19 – 1:1, 1:2;

- Вільярреал втретє грає у плей-офф ЛЧ. У двох попередніх випадках "підводники" проходили у наступний раунд змагання. У сезоні-2005/06, дебютному у турнірі, поступилися Арсеналу у півфіналу, а три роки потому вилетіли від "канонірів" вже на стадії чвертьфіналу;

- Востаннє "жовта субмарина" зустрічалася із італійським колективом у плей-офф єврокубків у сезоні-2016/17. Тоді вона без особливих шансів поступилася Ромі (0:4 вдома, 1:0 у гостях);

- Вільяреал виграв і програв три двоматчевих протистояння у єврокубках після домашньої нічиєї у першій зустрічі. Востаннє після нічиєї на своєму полі у першій грі іспанський клуб програв Вольфсбургу в 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА-2009/10 (2:2 д, 1:4 г). "Підводники" двічі мали результат 1:1 вдома у першому матчі й обидва рази в Лізі чемпіонів сезону-2008/09, де спершу пройшов Панатинаїкос у 1/8 фіналу (2:1 г), після чого програв Арсеналу у чвертьфіналі (0:3 г);

footballпрогноз 1:0

Стадія 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА у звітній день добігала кінця. Більшість із майбутніх учасників наступного раунду міжнародних клубних змагань уже була визначена, проте залишалось дві вакантні перепустки, на одну з яких претендували туринський Ювентус та іспанський Вільярреал. Не визначили ці дві команди сильнішого поміж собою під час матчу на Естадіо де ла Сераміка, тому до гри у відповідь на Альянц Стедіум підходили на тлі бойової нічиєї 1:1.

Певна річ, що за майже три тижні з того моменту команди могли зіграти далеко не один матч на внутрішній арені. "Зебри" продовжували стабільно перемагати що в Кубку Італії, що в Серії A, чого не можна було сказати про "жовту субмарину". По-перше, колектив Унаї Емері одного разу таки поступився суперникам у вигляді Осасуни, а по друге мав на одну зіграну гру менше. Важко сказати, чи було це бонусом для "б’ьянконері", оскільки зараз триває вже середина сезону, а не його початок, однак підтримувати ігровий тонус усе ж таки було більш приємно за допомогою офіційних матчів.

Це була гра з доволі цікавим сценарієм, бо не можна було з першої спроби вказати убік тієї чи іншої сторони, яка б мала суттєву перевагу. Господарі здивували неймовірною злагодженістю та грою в обороні в першій половині матчу, влаштовуючи смертельні пастки спробам суперників зіграти бодай у кілька передач на чужій половині поля. Вільярреал усе ж знаходив можливості для швидкого розіграшу м’яча через який просувався до чужих володінь, проте постріли вбік воріт Щесни до перерви можна було перелічити на пальцях однієї руки.

А ось у "Старої Синьйори" моментів для голу було вдосталь. Тільки один лишень Влахович міг тричі розбиратися із м’ячем біля лівої стійки чужих воріт, проте флангові передачі завершував до пострілами головою в голкіпера Рульї, то вицілював у поперечину над головою голкіпера. Надійність на останньому рубожі — ось запорука відсутності пропущених голів Вільярреалом у першому таймі. Команда Емері не дуже то й поралася з запропонованим суперниками стилем, проте усе одно якось тримала удар.

У другому таймі Юве не охоче заходив до чужих володінь, обираючи постріли з дистанції на завершення власних атак, однак необхідної влучності вони були позбавлені, через що "жовта субмарина" доволі легко стримувала агресію опонентів у епізодах гри без м’яча. А потім Емері зробив усього дві заміни, які перевернули гру потрібним для нього чином.

Фактично, Жерар Морено підтягнувся до своїх партнерів за командою вже під пробиття пенальті, яке для нього заробив на 77-й хвилині Коклен, коли пішов у вдалий дриблінг проти Ругані в центрі штрафного. Бомбардир Вільярреала вдало пробив у правий нижній кут, хоча Щесни мав усі шанси перевести м’яча вбік. Юве в той момент настільки був упевнений у власній перевазі над суперниками, що подібний випад суперників для нього виявився фатальним.

На команду Аллегрі було боляче дивитись в останні хвилини гри. М’яч у неї взагалі не тримався в ногах, а в обороні почали з’являтися невимушені помилки, чого раніше не було і близько. У підсумку, "зебри" пропустили ще двічі — від Пау Торреса після вдалої подачі кутового з правого флангу та скидки Чуквезе та з пенальті від Данжума, який він сам і заробив, улучивши м’ячем у руку де Лігту ударом із центру штрафного. Господарі розвалилися.

Таким чином, на чвертьфінальній стадії Ліги чемпіонів УЄФА звітну пару команд представить іспанський Вільярреал. Для туринського Ювентусу єврокубковий сезон добіг кінця.