31 Гнабрі

54 Мюллер

83 Мюллер

85 Сане

Онлайн-трансляція матчу Баварія — РБ Зальцбург розпочнеться о 22:00 за київським часом.

Здрастуйте, шановні любителі футболу. Football.ua запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію поєдинку у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому беруть участь мюнхенська Баварія та австрійський РБ Зальцбург.

Зустріч пройде на полі стадіону "Альянц Арена" у місті Мюнхен (Німеччина).

Клеман Тюрпен (Уллен, Франція) — головний арбітр сьогоднішнього матчу.

У першому матчі команди зіграли внічию — 1:1.

Стали відомі стартові склади команд:

Баварія: Нойєр — Павар, Зюле, Ернандес — Гнабрі, Кімміх, Мусіала, Коман — Мюллер, Сане — Левандовські.
Запасные: Ульрайх, Упамекано, Річардс, Чупо-Мотінг, Ваннер, Забітцер, Сарр, Рока, Куассі, Відович, Тілльман, Станішич.

РБ Зальцбург: Кен — Крістенсен, Соле, Вебер, Ульмер — Камара — Капальдо, Зайвальд — Ааронсон — Адаму, Адейємі.
Запасные: Мантль, Вальке, ван дер Бремпт, Пентковські, Бернеде, Кьєргор, Юнузович, Сучич, Шешко, Гіндо, Тиджані, Бернардо.
1
Арбітр дав стартовий свисток. Матч розпочався!
1
ЛЕВАНДОВСЬКІ! Отримав передачу в центр штрафного, після чого бив у правий кут, проте голкіпер парирував!
2
Баварія намагається одразу нав'язати пресинг.
2
КАПАЛЬДО! Завершення прострілу з лівого флангу з центру штрафного пройшло повз ближню стійку!
3
КРІСТЕНСЕН! Замикав подачу кутового з лівого флангу головою, проте м'яча відправив поруч із дальньою штангою!
5
Адаму на правому фланзі прострілював від лицьової, проте захисники винесли.
6
Подачу з лівого флангу від Комана перевів на кутовий Капальдо.
7
Перехвачено на ближній стійці подачу Кімміха кутового з лівого флангу.
7
Дальній постріл Сане з лівого флангу пішов убік від дальньої стійки.
9
Ернандеса відправив на газон жорсткий фол Капальдо.
11
ПЕНАЛЬТІ! Левандовські зупинив подачу Комана з лівого флангу поруч із Вебер, а той його збив.
12
ГООООООООООООООООООООООООООООЛ! Левандовські пробив із пенальті у лівий кут!
14
Баварія продовжує утримувати м'яча під контролем.
15
ЗАЙВАЛЬД! Відскок на лівий фланг штрафного було завершено пострілом над ближньою дев'яткою. Нойєр парирував.
16
Сане не дали наблизитися до штрафного на дриблінгу з правого флангу.
18
Крістенсен не пропустив Комана повз себе на правому фланзі оборони.
19
Вебер збив Левандовські прямо біля лицьового кордону свого штрафного!
21
ПЕНАЛЬТІ! Вебер привіз уже два пенальті.
22
ГОООООООООООООООООООООООООООЛ! Левандовські закатив у лівий кут із пенальті!
23
ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ! Уже хет-трик! Мюллер скинув на хід із центру поля, а голкіпер примудрився вибити м'яча в поляка, той відлетів у ліву стійку, після чого Роберт розстріляв ворота!
25
Зальцбург намагається щось робити, проте Баварія вже все зробила.
28
Ульмер жорстко зустрів Сане на чужій половині поля.
30
Невдалий простріл із правого флангу від Гнабрі до центру штрафного.
31
ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ! Коман видав пас на правий фланг штрафного, після чого Гнабрі низом прошив голкіпера у дальній!
33
Зальцбург уже бігає повільно в атаці. Усе? Награлися?
34
Ульмер дальнім пострілом із лівого флангу спрямував м'яча в руки Нойєру.
36
Мюллер з правого флангу викочував на Левандовські в центр, проте поляк пробив вище воріт.
38
Простріл з правого флангу від Гнабрі в контратаці було переведно на кутовий.
39
ПАВАР! Потилецею завершував подачу з кутового на правому фланзі, проте відправив м'яча подаль від дальньої стійки!
42
Гнабрі не зміг завершити закидання на правий фланг від Зюле вдалим прострілом.
45
Соле не встиг зберегти м'яча на правому фланзі оборони.
45
Арбітр дозволив командам провести на полі ще як мінімум одну хвилину.
45+2
Перерва. 4:0 у нашому матчі за підсумками першої половини.
48
Блокував Вебер постріл Левандовські зі входу на лівий фланг штрафного.
50
Офсайд у Аронсона під час передачі на правий фланг.
52
Нагельсманн щось ще хоче побачити від своїх футболістів, а ті вже неохоче грають.
54
ГООООООООООООООООООООООООООООЛ! Сане з правого флангу зіграв у центр на Мюллера, а той із розвороту пробив у правий нижній кут!
56
Нойєр зіграв на перехопленні закидання з глибини поля.
58
Блоковано простріл Комана від лицьової на лівому фланзі.
59
Мюллер лишень запалив свічку, замикаючи подачу кутового з лівого флангу на ближню стійку.
60
Замість Ернандеса гратиме Упамекано.
61
Левандовські зі штрафного пробив над воротами.
62
Адейємі замінено на Шешко.
62
К'єргор вийшов замість Адаму.
64
Простріл від Левандовські з правого флангу штрафного було блоковано.
70
ГОООООООООООООООООООООООООЛ! К'єргор пострілом у ближню дев'ятку з лівого флангу штрафного завершив контратаку!
73
Шешко чомусь відпустив від себе м'яча, отримавши закидання поміж захисників із лівого флангу.
75
Поштовх у спину Павару біля центральної лінії від К'єргора.
78
Розкатує м'яча на своїй половині РБ.
80
Гра рукою від Чупо-Мотінга на правому фланзі штрафного, після ауту.
83
ГОООООООООООООООООООООООООООЛ! Мюллер зіграв із Сане у затягнуту стінку на правий фланг штрафного, після чого пробив у дальній!
85
ГОООООООООООООООООООООООООООЛ! Сане з гострого кута на лівому фланзі штрафного прошив голкіпера з передачі п'ятою від Левандовські!
87
Фол від Капальдо на лівому фланзі проти Куассі.
89
Подача Кімміха зі штрафного на правому фланзі пішла на голову суперникові.
90
Сане збили біля лівого кута штрафного.
90+1
От і все! Матч завершено! 7:1! Зовсім безсоромні!

Баварія в рамках поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів прийме на своєму полі РБ Зальцбург.

Баварія — РБ Зальцбург
Вівторок, 8 березня, о 22:00. Стадіон Альянц Арена, Мюнхен. Головний арбітр зустрічі – Клеман Тюрпен.

Баварія після першого матчу проти РБ Зальцбурга досягла двох перемог та нічиєї в рамках німецького чемпіонату. Перша зустріч пройшла не згідно з планом тренерського штабу мюнхенців, але тепер вони мають можливість виправити все вже на своєму полі, де буде шалена підтримка прихильників та відмінна атмосфера.

Зауважимо, що в першій грі команди не змогли визначити переможця — 1:1. Баварія з великими труднощами змогла досягти нічиєї. Крім того, ви не повинні забувати, що гол на чужому полі зараз не дає жодної переваги, і тому можна сказати, що все для команд починається спочатку.

РБ Зальцбург після першої гри проти Баварії провів три матчі у чемпіонаті Австрії — дві перемоги та нічия. На вихідних РБ Зальцбург досяг перемоги з рахунком 4:0, і тому підходить для звітної гри у відмінному моральному стані.

У першій грі австрійці продемонстрували відмінну спрямованість і бажання перемогти, і тому немає сумнівів, що в цій грі буде високий розпал пристрастей та високоякісний футбол.

Зазначимо, що тренерський штаб Баварії не зможе розраховувати на Нойєра, Горецьку та Девіса. У РБ Зальцбург теж достатньо втрат – серед інших Златко Юнузович та Ноа Окафор.

Нагадаємо, що в останніх трьох матчах між цими командами у Лізі чемпіонів було зафіксовано дві перемоги Баварії та нічийний результат.

Орієнтовні склади:

Баварія: Ульрайх — Павар, Зюле, Упамекано, Ернандес — Кімміх, Мусіала — Гнабрі, Мюллер, Сане — Левандовскі

РБ Зальцбург: Кен — Крістенсен, П'ятковський, Вебер, Ульмер — Капальдо, Камара, Сейвальд — Ааронсон — Адейємі, Адаму

Не зіграють: Толіссо, Горецька, Нойєр, Девіс — Вальчі, Юнузуович, Соле, Койта, Діакате, Сеско, Окафор, Онгуєн

Цікаві факти:

Баварія не програла в останніх 8 матчах (Ліга чемпіонів).

В останніх 3 іграх (Ліга чемпіонів) Зальцбург забив менше 2,5 голів.

footballпрогноз 3:1

Мюнхенська Баварія вирушала до не настільки вже й віддаленого від її базового розташування австрійського Зальцбурга на гостьове протистояння проти однойменного клубу, перебуваючи у статусі явного фаворита пари 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. Проте, вже перша частина двоматчевої дуелі виявилася для колективу Юліана Нагельсманна аж надто проблемною. 1:1 — не той результат, який хотів би побачити німецький гранд перед домашньою грою на Альянц Арені, але ті, хто стежив за тим, що відбувається на полі того вечора, точно не скаже, що цей результат був несправедливим.
У команд було досить багато часу для того, аби зібратися з думками перед грою у відповідь. Зокрема, це безпосередньо стосувалося "Червоної машини". Баварія, як і австрійські суперники, зіграла три матчі за цей період часу, двічі перемігши та одного разу зігравши внічию. Зальцбург повторив і цей результат опонентів, тому інтрига про поточні кондиції команд залишалася жити аж до появи їхніх футболістів безпосередньо на полі.
Утім, як інтрига існувала у цьому матчі, так вона й померла вже до середини першого тайму. Команди розпочали дуже здорово та агресивно — Левандовські та Капальдо обмінялися чудовими можливостями забити гол уже у стартові дві хвилини ігрового часу, а вже на 11-й поляк заробив перший пенальті у цьому матчі. Вебер невдало збив суперника в центрі штрафного майданчика, поки той розвертався на прийомі передачі з лівого флангу, після чого сам потерпілий і пробив у лівий кут.
Не дуже довго роздумував над напрямом свого удару Роберт і під час другого удару з позначки вже за десять хвилин. І знову Вебер фактично поховав надії своєї команди, атакувавши нападаючого Баварії безпосередньо на лицьовому кордоні штрафного майданчика, що бригада арбітрів зуміла розглянути виключно під час перегляді повтору на VAR. Левандовські безжальним для голкіпера чином пробив ще більш упритул до лівої штанги, аніж у першому випадку.
Складно сказати, скільки саме секунд минуло з моменту другого голу супербомбардира, як воротар Кен примудрився влучити в нього м'ячем, коли перед власним штрафним перехоплював закидання на Мюллера. Відскок полетів у той самий лівий каркас воріт, м'яч ударився об стійку, і опустився прямо на ногу Левандовські перед вільною мішенню. Вибачати такі помилки Баварія не мала наміру, а на 31-й хвилині зусиллями Гнабрі відвантажила суперникам четвертий м'яч у цьому запаморочливому першому таймі.
Слова "конкуренція" у цій грі не було з очевидних причин. Зальцбург подавав ознаки активності навіть між другим і третім пропущеними голами, але потім остаточно розвалився. Мюллер ще сильніше збільшив розрив вже на початку другого тайму, затьмаривши цим спробу Маттіаса Яйссле щось змінити замінами в перерві.
Проте без гола у власному виконанні Зальцбург таки з Мюнхена не поїхав. К'єргор у контратаці завершив швидку комбінацію ударом із лівого флангу штрафного майданчика в ближню дев'ятку, чим хоч трохи підсолодив два постріли від суперників вже під кінець основного часу. Мюллер і Сане спочатку розіграли ще одну стінку перед чужим штрафним, а трохи пізніше Лерой нарешті забив і сам, за умови гарного асисту п'ятою від Левандовські під удар із гострого кута на лівому фланзі штрафного. На Альянці Арені був справжній карнавал.
Таким чином від цієї пари команд у чвертьфіналі Ліги чемпіонів УЄФА зіграє мюнхенська Баварія. Для австрійського РБ Зальцбург єврокубковий сезон добіг кінця.

Баварія — РБ Зальцбург 7:1 (перший матч – 1:1)
Голи: Левандовські, 12 (пен.), 22 (пен.), 23, Коман, 31, Мюллер, 54, 83, Сане, 85 — К’єргор, 70

Баварія: Нойєр — Павар, Зюле (Куассі, 66), Ернандес (Упамекано, 60) — Гнабрі (Сарр, 46), Кімміх, Мусіала (Рока, 66), Коман (Чупо-Мотінг, 66) — Мюллер, Сане — Левандовські.

РБ Зальцбург: Кен — Крістенсен, Соле (Пентковські, 46), Вебер, Ульмер — Камара (Тіджані, 67) — Капальдо, Зайвальд (Сучич, 46) — Ааронсон — Адаму (К’єргор, 62), Адейємі (Шешко, 62).