Хакімі 81
88 Васкес
Кімпембе 83

Онлайн-трансляція матчу Реал — ПСЖ розпочнеться о 22:00 за київським часом.

Добрий вечір, шановні любителі футболу. Football.ua запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію поєдинку-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому беруть участь мадридський Реал і ПСЖ.

Зустріч пройде на полі стадіону "Сантьяго Бернабеу" у місті Мадрид (Іспанія).

Дані Маккелі (Віллемстад, Кюрасао/Нідерланди) — головний арбітр сьогоднішнього матчу.

У першому матчі перемогу здобули представники Франції — 1:0.

Стали відомі стартові склади команд:

Реал: Куртуа — Карвахаль, Мілітао, Алаба, Начо — Вальверде, Модріч, Кроос — Асенсіо, Бензема, Вінісіус.
Запасные: Лунін, Вальєхо, Азар, Марсело, Йовіч, Васкес, Бейл, Себальос, Родріго, Іско, Діас, Камавінга.

ПСЖ: Доннарумма — Хакімі, Кімпембе, Маркіньос, Нуну Мендеш — Паредес, Данилу, Верратті — Мбаппе, Мессі, Неймар.
Запасные: Навас, Ікарді, Ді Марія, Дагба, Вейналдум, Діалло, Дракслер, Керер, Гуйє, Ебімбе, Сімонс, Мішю.
1
Арбітр дав стартовий свисток. Матч розпочався!
1
Доннарумма вже був вимушений перехоплювати пас уперед на Вінісіуса.
1
Простріл від Карвахаля з правого флангу в центрі штрафного не зумів зупинити Асенсіо.
2
Закидання в передню лінію на Мбаппе було перехоплено Куртуа.
3
ПСЖ під пресингом намагається контролювати м'яча на своїй половині.
4
Вінісіус з лівого флангу подав, проте удар від Асенсіо в падінні було заблоковано.
5
Фол від Перейри проти Вінісіуса на правому фланзі оборони.
6
Подачу Крооса зі штрафного з лівого флангу винесли захисники.
7
Паредесу за щось дали картку.
8
МБАППЕ! Мессі відібрав м'яча на свої половині, а Неймар розіграв Мбаппе на лівий фланг, проте завершальний простріл Кіліана було перехоплено.
9
Подачу Карвахаля з правого флангу перехопив Маркіньос.
11
Хакімі не дав Вінісіусу завершити прострілом передачу на лівий фланг.
12
Постріл від Карвахаля з-за меж штрафного з правого флангу пройшов убік від дальньої стійки.
13
КУРТУА! Мбаппе з лівого флангу штрафного бив низом у ближній, проте цього разу Куртуа контролював простріл поміж своїх ніг!
15
Неймар розгорнув атаку на лівий фланг, проте простріл Мендеша потім вийшов невдалим.
17
Бензема п'ятою залишив верхового м'яча на правому фланзі атаки, проте Асенсіо потім не зачепився.
19
Неймар отримав м'яча від Верратті на лівому фланзі штрафного, проте Карвахаль накрив його завершальний постріл.
21
НЕЙМАР! Верратті зіграв в пас на Мбаппе в зону перед штрафним, той відіграв близько на Неймара, а бразилець низом пробив до рук Куртуа.
23
ПСЖ зараз контролює м'яча на чужій половині поля.
25
БЕНЗЕМА! Постріл зі входу на лівий фланг штрафного зумів на кутовий трохи підрізати Доннарумма з-під дальньої стійки!
27
Карвахаль перервав передачу на хід Мбаппе на лівий фланг атаки.
27
Вирішив п'ятою на правому фланзі штрафного зіграти Маркіньос, проте подарував м'яча Алабі, але простріл винісли.
29
ПСЖ знову опинився під тиском на своїй половині, проте потрохи виходить із-під нього.
31
МЕССІ! Від лицьової на лівому флангу штрафного завершував передачу Неймара, проте підсікав над Куртуа вбік від воріт.
33
ОФСАЙД! Мендеш у офсайді зупинив біля лицьової на лівому фланзі штрафного закидання на хід, після чого вдало прострілив на Мбаппе, який замкнув у ближній кут.
35
Маркіньос перед штрафним перехопив передачу Карвахаля з правого фланга, проте м'яч усе одно залишився за Реалом.
37
БЕНЗЕМА! Подача з правого флангу від Крооса була завершена ударом головою у ближній кут, проте Карім трохи не влучив!
39
ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ! Мбаппе вилетів у контратаку через лівий фланг під довгу передачу від Неймара, після чого таки пробив Куртуа в ближній!
41
Мендеш перехопив у ближнього кута воротарського простріл із правого флангу від Асенсіо.
43
ПСЖ намагається загнати Реал на його половину поля контролем м'яча.
44
Начо вдарив по ногах Хакімі на лівому фланзі оборони.
44
Вінісіус також вирішив трохи поговорити.
45
Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще як мінімум дві хвилини.
45+2
М'яч пострибав штрафним Реалу з флангу на фланг, проте опинився в руках Куртуа у підсумку.
45+3
Перерва. 0:1 у нашому матчі за підсумками першої половини.
46
Другий тайм розпочався!
46
ПСЖ розпочав гру під пресингом на своїй половині поля.
48
Вінісіус дотепно відігравав у центр штрафного з лівого флангу, проте Асенсіо м'яча зупинив невдало.
50
Карвахаль не зміг виконати вдалу передачу з правого флангу з-під Мендеша.
52
Маркіньос на кутовий перевів простріл Асенсіо з лівого флангу.
54
Верратті не зміг на завершення контратаки розвернути м'яча на лівий фланг.
54
ОФСАЙД! Мбаппе обіграв Куртуа на лівому фланзі штрафного, після чого пробив у порожні ворота, проте до цього заліз у офсайд.
56
Мессі закинув поміж двох захисників до штрафного на Мбаппе, який так і не пробив із боротьби проти Алаби.
57
Камавінга вийшов замість Крооса.
58
Родріго замінив Асенсіо.
59
Данілу виніс на кутовий подачу з правого флангу від Родріго.
60
Карвахаль виніс за бокову на фланзі Мбаппе, який уже прокинув повз нього м'яча.
61
ГООООООООООООООООООООООООООООЛ! Бензема на правому фланзі штрафного підтиснув Бензема, той помилився з передачею, Вінісіус підібрав, а потім покотив на порожні Каріму!
63
Пас на хід Вінісіусу на лівий фланг не дав розвити Хакімі.
63
Доннаруммі дали карту за емоції.
64
БЕНЗЕМА! Родріго навісив із правого флангу до центру штрафного, проте Карім пробив повз ближню стійку головою!
66
Васкес вийшов на поле замість Карвахаля.
68
Неточну подачу Родріго з правого флангу на дальню стійку Хакімі перевів у руки Куртуа.
70
Неймар заробив штрафний на лівому фланзі атаки проходом повз Мілітао.
71
Гуйє вийшов замість Паредеса.
73
ВІНІСІУС! Передачу Бензема з лівого флангу перехопив Гуйє, проте відскок пішов на ногу Вінісіусу, який у дотик запустив м'яча над воротами!
75
Модріч запустив Вінісіуса на лівий фланг штрафного, проте той так і не пробив.
76
ГООООООООООООООООООООООООООЛ! Проте атаку біло продовжено! Вінісіус повернув Модрічу в центр, а той видав тонку передачу на Бензема всередину штрафного! Карім не пробачив!
77
Гол зараховано.
78
ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ! ЩО! КОЇТЬ! ЦЕЙ! БЕНЗЕМА! ПСЖ утратив м'яча в центрі поля, Родріго зіграв на лівий фланг штрафного, Вінісіус зіграв в центр на Бензема, а Карім розстріляв дальній кут!
80
Ді Марія вийшов замість Перейри.
81
Хакімі дали картку за жорсткий фол проти Вінісіуса на правому фланзі.
82
Вінісіус дав поміж ніг Мендешу на правому фланзі атаки, після чого отримав по ногах.
83
Кімпембе отримав картку за емоції.
85
Родріго був збитий Кімпембе у півколі перед чужим штрафним.
87
Бензема заліз у положення "поза грою" під час відскоку м'яча в центрі поля.
88
Васкес збив ривок Мбаппе через лівий фланг атаки.
88
Хакімі замінили на Дракслера.
90
Камавінга фолом перед своїм штрафним зупинив ривок Неймара.
90
Арбітр дозволив командам провести на полі ще щонайменше чотири хвилини.
90+1
МЕССІ! Постріл зі штрафного пройшов над правою дев'яткою!
90+3
Невдалий пас на лівий фланг штрафного від Вінісіуса.
90+4
От і все! Матч завершено! 3:1! Реал іде далі незбагненним чином.

У рамках матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів мадридський Реал вдома прийматиме ПСЖ.

Реал — ПСЖ

Середа, 9 березня, 22:00. Сантьяго Бернабеу, Мадрид. Головний арбітр зустрічі — Данні Маккелі (Нідерланди).

Після першого матчу проти ПСЖ у Лізі чемпіонів, Реал зіграв три поєдинки у чемпіонаті Іспанії. Три перемоги на рахунку "королівського клубу" — над Алавесом (3:0), Райо Вальєкано (1:0) та Реалом Сосьєдад (4:1). Більш того, комфортно відчувати себе клубу дозволяє перше місце у таблиці та 8 очковий відрив від конкурента — Севільї, 15 — від Барселони та Атлетіко.

Перший поєдинок проти ПСЖ залишає шанси Мадриду, адже 1:0 — не той результат, який дозволяє ПСЖ розслабитися і віддати м'яч супернику. Мадрид буде грати тільки на перемогу, та немає жодних сумнівів, що ПСЖ буде не просто на Сантьяго Бернабеу.

ПСЖ ж після Реалу виглядав не найкращим чином. Хлопці Почеттіно два рази програвали суперникам — Нанту (1:3) та Ніцці (0:1), і тільки раз зуміли у чемпіонаті здобути три пункти — вигравши у Сент-Етьєна (3:1). Звісно, що настрій у футболістів не найкращий, недивлячись на те, що ПСЖ йде першим у турнірній таблиці із 13-путнкотвим відривом від Ніцци.

ПСЖ буде дуже складно у Мадриді, адже поєдинок може пропустити лідер команди Кіліан Мбаппе, який пошкодив ногу. Саме він приніс команді перемогу у першому матчі, у той час, як Мессі був малопомітним на полі. У будь-якому випадку буде дуже цікаво спостерігати за цією грою.

Орієнтовні склади:

Реал: Куртуа — Карвахаль, Мілітао, Алаба, Васкес — Модріч, Вальверде, Камавінга — Родріго, Вінісіус — Бензема.

ПСЖ: Доннарумма — Керер, Маркіньос, Кімпембе, Мендеш — Данілу, Паредес, Верратті — Неймар, Ді Марія - Мессі.

Не зіграють: Каземіро, Кроос, Менді — Кюрзава, Рамос, Еррера

Під питанням: Мбаппе

Що казали перед матчем?

Головний тренер Реала Карло Анчелотті:

"Наша команда знає собі ціну, і поразка у першому матчі була дуже болісною. Однак ми не сумніваємося, що у своєму найкращому вигляді Реал може на рівних змагатися з найкращою версією ПСЖ. Дуже сподіваюся, що завтра всі ми побачимо оптимальний Реал.

Останні три тижні нам вдалося дуже плідно попрацювати над фізичним станом. У Парижі ми не показали своєї найкращої гри, але зараз впевнені в собі і вважаємо, що зможемо видати хороший матч у середу ввечері".

Головний тренер ПСЖ Маурісіо Почеттіно:

"Головне завдання – утримати перевагу, здобуту у першому матчі. Ми ставимося до Реала з великою повагою. Це клуб, який виграв цей турнір 13 разів. Таке випадковістю не назвеш, але ми не боїмося.

Намагатимемося зіграти у свій футбол. Знаємо, що маємо бути зосередженими. Всі наші гравці та вболівальники заслужили перемогу у цьому турнірі. Але для початку намагатимемося вийти до чвертьфіналу".

Цікаві факти:

- Останні п'ять очних зустрічей між Реалом та ПСЖ — 2 перемоги Реала, 2 перемоги ПСЖ, 1 нічия

- Реал останній раз програвав вдома Шерифу у Лізі чемпіонів із рахунком 2:1.

footballпрогноз 2:1

Для когось візити до столиці Франції можуть бути найбільш незабутньою подією в житті, проте мадридський Реал після першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА проти Парі Сен-Жермен напевно хотів би забути той пізній вечір у середині лютого 2022 року. Флагман іспанського футболу поступився за підсумком голу Кіліана Мбаппе під фінальний свисток (0:1), у результаті чого грі у відповідь уже був змушений починати далеко не з найбільш комфортної для себе позиції сторони, що відстає.
У команд Карло Анчелотті та Маурісіо Почеттіно було майже місяць часу та кілька поєдинків на внутрішній арені задля того, аби зробити правильні висновки після гри на Парк-де-Пренс, і "вершкові" у цей відрізок помітно досягли успіху. Реал не втратив жодного очка, у той час як "червоно-сині" примудрилися програти у двох із трьох матчів Ліги 1, причому невдачу у грі проти Ніцци (0:1) ще можна було якось очікувати, а ось поразка від Нанта (1:3) сталося саме на тлі успіху в першій грі проти "галактікос".
Наставники на цьому тлі підготували нові задуми для протистояння на Сантьяго Бернабеу, але італійський фахівець уже був змушений орієнтуватися на відсутність Каземіро в опорній зоні та Ферлана Менді на лівому фланзі оборони. У аргентинського тренера у той самий час повноцінно повернувся до обойми Неймар, що вважалося значним посиленням у порівнянні з грою в Парижі.
У першій половині матчу колективи намагалися грати у досить відкритому стилі. Можливо, Реал у чомусь перевершував опонентів у контролі м'яча на чужій половині, але миттєві випади в контратаки від Мбаппе, які активно підкріплювали передачі від майстрів на кшталт Неймара та Ліонеля Мессі, були не менш небезпечні. У підсумку, французький форвард парижан забив за перший тайм двічі, але лише один його результативний удар був зарахований.
ПСЖ повів у рахунку незадовго до початку перерви, коли Неймар запустив Кіліана у ривок лівим флангом, а той нарешті успішно пробив Куртуа ударом у ближній кут. За кілька хвилин до цього Мбаппе в цю ж точку переправив простріл Мендеша з офсайду, що давало змогу говорити про більшу ступінь успішності тактики Почеттіно, порівняно з варіантом від його більш досвідченого колеги за тренерським цехом.
Моменти Реала в першому таймі полягали в індивідуальних здібностях Бензема чіплятися за м'яч перед чужим штрафним майданчиком, але Карім тоді так і не прийшов до бажаного. Ситуація мала передумови до зміни відразу після перерви, коли Реал почав посилено пресингувати своїх суперників, а на мить навіть здалося, що ПСЖ дозволяє господарям занадто багато.
Проте, на 54-й хвилині серцебиття фанатів мадридського клубу знову сповільнилося до нульових показників — це Мбаппе спритно обіграв Куртуа на лівому фланзі штрафного майданчика, після чого вразив порожні ворота. Знову офсайд! Арбітр у цей момент безперечно врятував "галактикос" від гігантських проблем. А ось що було згодом! Це вже історія на цілу п'єсу.
Щойно ігровий час перевалив за повну годину, Доннарумма вирішив повозитися з м'ячем на лівому фланзі свого штрафного майданчика, унаслідок чого був відразу атакований зусиллями Каріма Бензема. Французький форвард змусив голкіпера помилитися з передачею на протилежний бік поля, після чого сам завершив зворотній простріл від Вінісіуса. Реал повністю перехопив ініціативу у цей момент, а ПСЖ розсипався просто перед очима.
Як підсумок, на 76-й хвилині Бензема завершив тонкий пас від Модріча до правого кута воротарського з глибини, а ще через дві хвилини виступив у якості фінальної ланки для блискавичної контратаки своєї команди, із гольовим пасом від Вінісіуса під розстріл. Парижани щось намагалися вичавити з себе у відповідь у час матчу, що залишався, але всі ці потуги залишилися в проміжку часу до помилки Доннарумми. Після цього на полі була лише одна команда.
Таким чином, у чвертьфіналі Ліги чемпіонів УЄФА від цієї пари команд зіграє мадридський Реал. Для французького Парі Сен-Жермен єврокубковий сезон добіг кінця.
Реал — ПСЖ 3:1 (перший матч – 0:1)
Голы: Бензема, 61, 76, 78 — Мбаппе, 39

Реал: Куртуа — Карвахаль (Васкес, 66), Мілітао, Алаба, Начо — Вальверде, Модріч, Кроос (Камавінга, 58) — Асенсіо (Родріго, 57), Бензема, Вінісіус.

ПСЖ: Доннарумма — Хакімі (Дракслер, 88), Кімпембе, Маркіньос, Нуну Мендеш — Паредес (Гуйє, 71), Данілу (Ді Марія, 81), Верратті — Мбаппе, Мессі, Неймар.

Предупреждения: Начо, Вінісіус, Карвахаль, Васкес — Доннарумма, Паредес, Кімпембе.