Партизан — Динамо Київ 0:3 Відео голів та огляд матчу кваліфікації Ліги чемпіонів 31.07.2024

Football.ua представляє відео найкращих моментів єврокубкового поєдинку, що відбувся 31 липня 2024 року.
31 July, 23:30
Лига Чемпионов. Новость

Київське Динамо у матчі-відповіді другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів обіграло сербський Партизан (3:0).

Рахунок у матчі було відкрито у середині першого тайму, коли на 16 хвилині результативним ударом відзначився Андрій Ярмоленко.

Потім у середині другого тайму голом з пенальті відзначився Владислав Ванат, а наприкінці матчу остаточну точку поставив Олександр Караваєв.

Також додамо, що на початку другого тайму кияни провели вимушену заміну, коли травмував захисник Максим Дячук.

Таким чином, за підсумками двох матчів Динамо розгромило Партизан (9:2).