Феєнорд розгромом приголомшив Баварію
Цьогорічний фінал Ліги чемпіонів УЄФА відбуватиметься на Альянц Арені. Це вже давно ні для кого не новина, як і те, що мюнхенська Баварія прагнутиме потрапити в цей вирішальний поєдинок та знову бути повноправним господарем на рідному стадіоні у вирішальний момент. У будь-якому випадку, таке завдання стоїть перед Венсаном Компані та його командою, і наразі вона просувається в його виконанні не надто швидко.
За два матчі до завершення основного етапу "Рекордмайстер" забронювали собі лише місце в попередньому раунді плей-оф, тоді як позиції у вісімці найкращих для них усе ще були лише в перспективі. А тут ще й доводилось здійснити непростий виїзд до Роттердаму, де фанати місцевого Феєнорда як запалили свою піротехніку перед стартовим свистком гри, так арбітру й довелось зупиняти хід зустрічі одразу хвилин так на десять.
Зрештою, ми повернулись до гри у футбол і все було доволі передбачувано — німецький колектив наполягав на володінні м’ячем, тоді як господарі поля залишали за собою контратаки. І допоки Баварія нічого цікавого попереду нам не демонструвала, у Феєнорда почали виникати дзвіночки біля володінь Ноєра, які на 21 хвилині із закидання Смала з глибини лівого флангу оборони да потужним пострілом Хіменеса в центрі штрафного на завершення перетворились на повноцінний сигнал тривоги.
Зрозуміло, що для гостей, бо команда Венсана Компані одразу почала метушитись і вигадувати щось у відповідь, у гарячці створили кілька дуже непоганих моментів, але лише допомогла розігріти воротаря Бейлова, після чого того понесло до нових звершень. Яким би чином не завершувались атаки мюнхенців, але м’яч усе одно знаходив саме голкіпера. Просто в будь-якій ситуації.
І чим далі заходила гра, тим більше гравців Феєнорда перебували у власному штрафному й намагались допомагати власному воротарю відбиватись. А Баварія від цього просто сходила з розуму й подекуди починала битись у агонії, коли м’яч учергове зупинявся за мить від перетину лінії. Аж раптом, зазнає травми Девіс, на його місце виходить Геррейру, і вже за три хвилини компенсованого до першого тайму часу привозить пенальті у власні ворота.
Цей фол на Стенгсі на правому фланзі власного штрафного під час чергової контратаки став для гостей фатальним, бо Хіменес із позначки не схибив, і Стенгс за мить із потенційного антигероя, бо до цього Бейлов витягнув із-під поперечини його випадково зрізку у власні ворота, перетворився на потенційного героя для Феєнорда. Хоча святкування було присвячено, у першу чергу, дублю Хіменеса й виграному першому тайму.
У другій половині не змінилось узагалі нічого. Баварія намагалась грати так, ніби нічого не сталось до перерви, але часу залишалось усе менше й менше, а Бейлов почував себе на лінії все більш надійно. Ще йому почав допомагати каркас воріт, як це було в моменті з влучанням у праву штангу ударом головою від Олісе, і банальна погана реалізація від того ж Кейна, який тільки й робив, що пробивав просто в голкіпера.
На загальну статистику цього матчу немає сенсу дивитись — там суттєва перевага "Рекордмайстера", яка взагалі не відповідає фінальному рахунку гри. Бо там 3:0 на користь Феєнорда, тоді як третій гол уже наостанок оформив Уеда, і знову під час контратаки, у які "гордість півдня" в другому таймі навіть не намагалась вискакувати, але коли вже суперники виснажились наприкінці, то чом би й не сходити? Бейлова все одно можна було залишити хоч самого в штрафному — цей воротар обіграв усю Баварію б і самотужки.
У заключному турі нідерландський Феєнорд гостюватиме у французького Лілля, тоді як мюнхенська Баварія прийматиме словацький Слован із Братислави.Феєнорд — Баварія 3:0
Голи: Хіменес, 21, 45+9 (пен.), Уеда, 89
Феєнорд: Бейлов — Ньївкоп (Мітчелл, 75), Траунер, Ганцко, Смал — Стенгс (Надже, 50), Белен, Міламбо — Хадж-Мусса (Уеда, 83), Хіменес, Пайшан (Буено, 83).
Баварія: Ноєр — Лаймер (Сане, 46), Упамекано, Кім Мін Дже (Павлович, 62), Девіс (Геррейру, 45+6) — Кімміх, Горецка — Олісе, Мусіала (Мюллер, 83), Коман (Гнабрі, 62) — Кейн.
Попередження: Ганцко — Сане, Горецка, Мюллер