Флік: Така перемога над Баварією вселяє впевненість перед грою з Реалом

"Барса" знищила "рекордмайстер".
24 October, 09:27
Лига Чемпионов. Новость

Головний тренер каталонської Барселони Ганс-Дітер Флік прокоментував розгромну перемогу над мюнхенською Баварією (4:1). Цитує німецького фахівця Marca.

"Ми домоглися потрібного результату і набрали три очки. Вважаємо, матч вийшов чудовим. Після першого голу в нас були невеликі проблеми протягом 10-15 хвилин, але приємно бачити, що в підсумку команда оговталася від цього. У нас молодий колектив, і важливо бачити такі речі.

Наш потенціал набагато вищий. Ми намагаємося робити щось подібне в кожній грі, покращувати свій футбол. Така наша мета.
Це неймовірно. Баварія — чудова команда з фантастичними футболістами. За її грою хочеться спостерігати. Звичайно, такі перемоги варто святкувати, для команди це приголомшливе досягнення. Це вселяє впевненість перед суботнім матчем з Реалом.
Зараз я не думаю про гру на Бернабеу. Почну думати про неї завтра
Касадо? Він неймовірний. Марк дуже сильний у захисті, зокрема й під час гри з м'ячем. Це Ла Масія. Я дуже щасливий. Всі бачать якість цих футболістів. Ви могли побачити його рівень в другому таймі, коли ми об'єднали зусилля та зберегли володіння м'ячем. Це було дуже добре", — сказав Флік.

Раніше вінгер каталонців Рафінья прокоментував розгром Баварії.