Кімміх: Це жорстоко. Перші 60 хвилин були дуже хорошими

Йозуа про результат цього матчу.
12 April 2023, 10:01
Лига Чемпионов. Новость

Йозуа Кімміх прокоментував розгромну поразку від Манчестер Сіті офіційному сайту баварського клубу.

"Це жорстоко. Перші 60 хвилин були дуже хорошими. Ми пропустили ще один м’яч з дальньої дистанції, як проти Фрайбурга. Такого не може бути. У нас був шанс зробити рахунок 1:0 через Джамала (Мусіалу) незадовго до цього. Помилки підкрадалися при рахунку 2:0.

Через них ми втрачали моменти, чого раніше не робили. До того часу гра була рівною. Результат важко прийняти. Перший тайм додав нам впевненості. У нас був простір, ми добре захищалися і в другому таймі прагнули отримати щось від гри. Ми вірили, що зможемо змінити ситуацію. Сьогодні ми точно побачили, що можна зрівнятися з ними та перемогти. Ми впевнені, що зможемо отримати щось у матчі-відповіді".

Баварія програла на виїзді з розгромним рахунком і фактично завершила боротьбу у Лізі чемпіонів.