Спортінг — Айнтрахт Ф 1:2 Відео голів та огляд матчу 01.11.2022

Дивіться огляд гри Ліги чемпіонів на Football.ua.
2 November 2022, 08:21
Лига Чемпионов. Новость

Франкфуртський Айнтрахт перед заключним матчем групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА мав не найкращі позиції відносно можливого виходу до наступного раунду змагань, та ще й мав гостювати на полі прямого конкурента, якому в першому колі програв із рахунком 0:3.

Лісабонський Спортінг і матч відповідь проти "орлів" розпочав із власного голу, проте вже по перерви зусиллями Дайчі Камади Айнтрахт відігрався, а ще за десять хвилин уже був попереду через гол Рандаля Коло Муані.

Напруженою була заключна частина зустрічі, проте господарі так і не виконали жодного пострілу в площину воріт, тож поступились власним місцем у плей-оф Ліги чемпіонів на користь переходу до Ліги Європи.