Баєр — Атлетіко 2:0 Відео голів та огляд матчу

Дивіться огляд гри Ліги чемпіонів на Football.ua.
14 September 2022, 08:50
Лига Чемпионов. Новость

Леверкузенський Баєр у другому турі Ліги чемпіонів УЄФА на власному полі мав зустрічався з мадридським Атлетіко на тлі стартової поразки від бельгійського Брюгге (0:1), тоді як суперники вирвали перемогу над португальським Порту (2:1).

Перебіг подій на полі в першому таймі вказував на невелику перевагу гостей, що тільки зростала вже після перерви. Однак колектив Дієго Сімеоне виявився неспроможним утілити власні непогані вихідні позиції в забиті м’ячі, чим скористались суперники під завісу зустрічі.

Два блискавичних випади від Роберта Андріха та Мусси Діабі вирішили долю цього протистояння.